Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska Riwiera z trzylatką

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 16.03.2013 05:05

Jadę z 3,5 latkiem ,ale w czerwcu:), w pierwszej połowie miesiąca. Jak ktoś chętny na wspólny wyjazd to zapraszam. Byłem z 1,5 latkiem , potem z 2,5 latkiem no i teraz 3,5 latkiem:)
W tym okresie moim zdaniem Baśka Voda jest optymalna-),natomiast tak po 30 czerwca poleciłbym Promajnę.
W tym roku 10 dni w Baśce Vodzie i 10 dni w Mandre na Pagu, (wyjazd w ciemno jak zawsze,hmm zawsze to trochę taniej)
Pozdrawiam
monia840
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia840 » 16.03.2013 14:35

viltob08 napisał(a):podobnie jak juliaszek, polecam Igrane. Nie ma co prawda żadnych atrakcji typu trampoliny, ale dzięki temu trochę więcej kasy zostaje na lody :-) Sympatyczna plaża z prysznicami, lodziarnie, przyjemne konoby, mała promenada do wieczornych spacerów. Dobra baza wypadowa na jedną z najpiękniejszych plaż, Duba.


Dzięki za informację. Igrane chyba tez warto wziąć pod uwagę, choć nie ukrywam że chciałabym by moje dziecko mogło się dodatkowo wyskakać czy wyszaleć poza plażą. A co do kasy to w zeszłym roku trampolina w Baśka Voda kosztowała chyba 10 kun więc to nie jest wydatek za duży, poza tym moja córka nie zna za bardzo smaku lodów i słodyczy więc na razie nie ma czego żałować.
monia840
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia840 » 16.03.2013 14:37

rajcro napisał(a):Tucepi jest piękną miejscowością, ale przełom lipca i sierpnia nie jest chyba dobrym okresem aby spędzić tam urlop. Ja byłem tam w połowie września - miód :) Plaże prawie puste, temperatura bardzo odpowiednia, dojrzałe owoce itp. Widziałem u znajomego zdjęcia z sierpnia, plaża wyglądała jak u nas sklepy mięsne w latach 80-tych :twisted:


Nie ukrywam że też najchętniej wybralibyśmy się w czerwcu albo wrześniu, niestety w szkole urlopów nie ma:-)
podróżni z łodzi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.06.2014
Riwiera Makarska z dziećmi-gdzie najfajniej

Nieprzeczytany postnapisał(a) podróżni z łodzi » 21.06.2014 23:56

Witam.Od 1 lipca 2014 wybieram się z żonką i 2 dzieci 4 i 5 lat do Chorwacji w okolice Riwiery Makarskiej.Czy możecie polecić jakomś w miarę spokojną miejscowość.Chodzi mi o to aby dla maluchów było jak najlepiej jeśli chodzi o plaże.Z góry dziekuje
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Makarska Riwiera z trzylatką - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone