Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Live Tučepi 2014 (Tucepi)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pola-123
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola-123 » 09.07.2014 16:27

Dzięki :) Dżejan
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 09.07.2014 20:51

adasiek231 napisał(a):Jedź śmiało my zawsze w ciemno jeździmy, stawiasz auto gdzieś na uboczu i idziesz od mieszkania do mieszkania każdy coś ma tylko kwestia gustu i kasy ;) a często się zdarza że stoją/siedzą przy drodze z tabliczką apartmani więc wystarczy stanąć i zapytać :hut: .
Obecnie jesteśmy w Tucepi - widok mamy na morze i jednocześnie na góry w kierunku Makarskiej, do morza mamy 150 m ;)
chorwacja1.jpg

chorwacja2.jpg


Witam,

Kolego możesz podać namiar na apartman w którym teraz jesteś?
Jaka jest cena za apartman - ja potrzebuję Ap 2+2 w połowie lipca.
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 09.07.2014 21:22

mało czasu to wrzucam tylko parę fotek z dzisiejszej wycieczki na plażę Nugal
z Tucepi szliśmy nadbrzeżem a potem przez las ok 1 godziny

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jak na razie to najpiękniejsza plaża na jakiej byłem...
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 09.07.2014 21:35

Dżejan napisał(a):mało czasu to wrzucam tylko parę fotek z dzisiejszej wycieczki na plażę Nugal
z Tucepi szliśmy nadbrzeżem a potem przez las ok 1 godziny
jak na razie to najpiękniejsza plaża na jakiej byłem...


Witam. Fajna relacja. Tydzien temu wróciłem z Chorwacji , min w Tućepi mieszkaliśmy. A tutaj nie dotarliśmy , nie wiedzilśmy o takim pięknym miejscu. Tućepi to jak dla mnie to za dużo ludzi.
Dziś zaczynam pisać relację z mojego trzeciego już pobytu w Chorwacji. Pozdrawiam.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.07.2014 22:00

Mam takie pytanie, czy na tą plaże da się zejść ze spacerówką, w której urzęduje 2,5 letni szkrab? Wiem, że od Tučepi trzeba ją najpierw obejść, ale czy to zejście jest łagodne czy po stercie kamieni?
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 09.07.2014 22:27

Witaj! Czy na tej plaży dużo było "golasów"?Pytam ze względu na ośmioletnią córę ,coby jakiegoś szoku nie doznała 8O . W Chorwacji będę we wrześniu,może mniej ludzi będzie?
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 09.07.2014 22:28

plaża robi wrażenie :D
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 09.07.2014 23:22

Fajna relacja zasiadam i czekam na dalszy ciąg.
Pozdrawiam
adasiek231
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adasiek231 » 10.07.2014 00:53

agata26061 napisał(a):Mam takie pytanie, czy na tą plaże da się zejść ze spacerówką, w której urzęduje 2,5 letni szkrab? Wiem, że od Tučepi trzeba ją najpierw obejść, ale czy to zejście jest łagodne czy po stercie kamieni?

Ze spacerówką raczej nie da rady proponuję jakieś nosidełko albo po prostu na rękach, co do dzisiejszego pobytu to dość spore fale zabrały kawałek plaży więc było mało miejsca a plażowiczów dość sporo od godzin południowych, oczywiście tekstylnych też przybyło ;/ Co do mniejszych pociech to nie powinno być problemu.
adasiek231
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adasiek231 » 10.07.2014 00:57

sezamek1 napisał(a):
adasiek231 napisał(a):Jedź śmiało my zawsze w ciemno jeździmy, stawiasz auto gdzieś na uboczu i idziesz od mieszkania do mieszkania każdy coś ma tylko kwestia gustu i kasy ;) a często się zdarza że stoją/siedzą przy drodze z tabliczką apartmani więc wystarczy stanąć i zapytać :hut: .
Obecnie jesteśmy w Tucepi - widok mamy na morze i jednocześnie na góry w kierunku Makarskiej, do morza mamy 150 m ;)
chorwacja1.jpg

chorwacja2.jpg


Witam,

Kolego możesz podać namiar na apartman w którym teraz jesteś?
Jaka jest cena za apartman - ja potrzebuję Ap 2+2 w połowie lipca.


Hej postaram się dowiedzieć, podaj termin na prv to zapytam właścicieli i od razu podam ci cenę ;)
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 10.07.2014 08:42

agata26061 napisał(a):Mam takie pytanie, czy na tą plaże da się zejść ze spacerówką, w której urzęduje 2,5 letni szkrab? Wiem, że od Tučepi trzeba ją najpierw obejść, ale czy to zejście jest łagodne czy po stercie kamieni?


ze spacerówką nie ma szans, z góry schodzi się ścieżką po kamieniach i korzeniach, jak na szlaku górskim...
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 10.07.2014 08:44

karolcia1 napisał(a):Witaj! Czy na tej plaży dużo było "golasów"?Pytam ze względu na ośmioletnią córę ,coby jakiegoś szoku nie doznała 8O . W Chorwacji będę we wrześniu,może mniej ludzi będzie?


ja byłem z dziećmi i szoku nie doznały :)

golasów było dużo mniej niż tekstylnych...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 10.07.2014 11:27

adasiek231 napisał(a):Ze spacerówką raczej nie da rady proponuję jakieś nosidełko albo po prostu na rękach, co do dzisiejszego pobytu to dość spore fale zabrały kawałek plaży więc było mało miejsca a plażowiczów dość sporo od godzin południowych, oczywiście tekstylnych też przybyło ;/ Co do mniejszych pociech to nie powinno być problemu.


Dżejan napisał(a):
ze spacerówką nie ma szans, z góry schodzi się ścieżką po kamieniach i korzeniach, jak na szlaku górskim...

Dzięki za odpowiedzi. W takim razie będziemy syna na rękach tam znosić :D
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 10.07.2014 19:55

Dziękuję za odpowiedź. Plaża jest piękna , szkoda by było jej nie zobaczyć :)
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 10.07.2014 21:04

Dżejan napisał(a):mało czasu to wrzucam tylko parę fotek z dzisiejszej wycieczki na plażę Nugal
z Tucepi szliśmy nadbrzeżem a potem przez las ok 1 godziny

jak na razie to najpiękniejsza plaża na jakiej byłem...


Witam,

Kolego napisz proszę jak z Tucepi dotrzeć do tej pięknej plaży - zdjęcia super. Może uda Ci się zrobić jakąś makietkę z trasówką?

pozdro sezamek1
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Live Tučepi 2014 (Tucepi) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone