Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwatery

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Qkiz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 11.06.2012
KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qkiz » 20.01.2013 21:53

kilka dni przyjemnie spędzonych na wyborze celu i chyba jest: KRK, Baska Zarok, ap.prv :hut:

kto: 2 + mały terrorysta, który pod koniec sierpnia będzie miał 7,5 miesiąca (nie mamy opcji wyjazdu we wrześniu z powodu wykonywanego zawodu :( )
dalej mamy ogromne obawy czy to nie wariactwo jechać z takim brzdącem, różni znajomi przetarli szlaki, wiemy że się da ale...

kiedy: 17.08-24.08 tydzień

czego szukamy: czysto, czysto i jeszcze raz czysto, odległość od morza max 300m, z dala od ścisłego centrum - dyskoteki ale znów nie musi być cicho sza, ot po prostu zdrowy rozsądek stąd poszukiwania w dzielnicy Zarok, cenowo fajnie by było do 60€ ...z klimą ;)

będzie to drugi wyjazd do Cro, rok temu zaliczona Lokva Rogoznica - mała, cicha wieś ale zdecydowanie spelniła nasze oczekiwania - świetna baza wypadowa + spokój

jeżeli ktoś dysponuje jakimś namiarem/ami, najlepiej sprawdzonym z racji podróży z małym, będziemy mocno zobowiązani, za namiar na pewną agencję na miejscu również będziemy wdzięczni, niestety trudno na pierwszy rzut oka ocenic jaka to dzielnica w ich ogłoszeniach stąd najlepsza jest opcja ze sprawdzonymi apartamentami :)

z góry wielkie thx za pomoc 8)
pozdrav

ps.
jakby co kontakt @ adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki!
jacksonv
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.07.2013
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacksonv » 08.07.2013 12:26

Witam///
Korzystałem z tego forum ,więc postanowiłem też coś dać od siebie ,a nie tylko brać.Własnie wczoraj wróciłem z Baśki na Krku.Jechałem w ciemno na miejscu 23 czerwca,kwaterę znalazłem w 5 minut za 50 euro-2+2 dzieci 12 lat.Mieliśmy 2 sypialnie,pokój z aneksem satelitą,klimą balkonem z widokiem na morze i góry-100m od morza,tak,że super.Miejscowość przepiękna z małymi górkami ,gdzie można wchodzić na punkty widokowe 30-40 minut z dziećmi,albo dla zawodowcow są dłuższe trasy.Bylem w Baśkiej Vodzie,na Solcie,w Makarskiej więc troszkę już widziałem Chorwacji,ale tu było najpiękniej.Pogoda najgorsza z wymienionych-pierwszy raz widziałem burzę z grzmotami,deszcz,wiało parę dni,temp. 26-30 stopni ,a woda i tak ukrop w porównaniu z Bałtykiem około 23 stopnie.
Na miejscu rejs Angeliną na wyspę Rab<dzięki forum...> gorącu polecam chociaż drogi 380kn od osoby,dzieci za pół ceny.Fajne widoki ,super obiad w hotelu na wyspie Rab,ze szwedzkim stołem.W drodze powrotnej zwiedzanie jaskini w Postojnej,naprawdę warto:23 euro od osoby dorosłej,13 z hakiem za dzieci,parking całodobowy 3,5 euro.Jeżeli chodzi o ceny to euro w kantorach max 7,3 w malym banku około 7,4.Za złotówkę płacili 1,62,na poczcie 1,65,ale 1,5% prowizji,więc na to samo wychodzi.Na Krktrochę lepiej-euro7,44,złotówka 1,67,ale specjalnie jechać?Mieszkaliśmy w dzielnicy Zarok-polecam spokojniej,jest zjeżdżalnia dla dzieci,do centrum spacerkiem15minut.Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków,za rok oczywiście.....CROATIA -najpiękniejsza wyspa obok Hvaru-Korczula.Późnym wieczorem jestem czasem na gg 37373944
makk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 01.07.2013
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) makk » 16.07.2013 13:04

Proszę o namiary na apartament: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 16.07.2013 13:51

jacksonv napisał(a):Mieszkaliśmy w dzielnicy Zarok-polecam spokojniej,jest zjeżdżalnia dla dzieci,do centrum spacerkiem15minut.Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

:)
Jak tam plaża wygląda, w tej dzielnicy? Nadaje się dla 2-letnich szkrabów?
jacksonv
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.07.2013
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacksonv » 19.07.2013 21:21

makk napisał(a):Proszę o namiary na apartament: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Bodulska 2 .Miła pani Dajcer Nada.Raczej dzwonić -nie mailować.tel.+38551856554,powiedzieć ,że od bliźniaków.Może będzie zniżka.Ma dwie 4-ki,dwie 2-ki i jeszcze pokoj na dole ,nie wiem na ile osób.Wtych 4-kach spokojnie 6 osob się wyśpi.W ogrodzie masa winogron -byly jeszcze niedojrzale,a u góry figi jak jabłka,wchodzą do okien...W sierpniu będzie uczta...100 metrow od morza.
jacksonv
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.07.2013
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacksonv » 19.07.2013 21:25

Plaża śliczna -2km.Oczywiście kamyczki,ale pomieszane z piaskiem przy brzegu.Nadaje się dla Twoich szkrabów,łagodnie opada w morze...Woda kryształ,jeżowcow brak,jak ktoś je zobaczyć to na skałki...
diverso
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.08.2013
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) diverso » 24.08.2013 23:08

Witam!

Czy mogę prosić o jakieś zdjęcia tego apartamentu? mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bursztyn
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 13.04.2009
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) bursztyn » 11.01.2014 11:42

Jeśli można to ja też bardzo prozę o namiary tego apartamentu adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kajma
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2014
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 21.01.2014 14:08

Też bardzo bym prosił o namiary na apartamenty w okolicach BASKI KRK adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
jacksonv
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.07.2013
Re: KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwate

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacksonv » 24.02.2014 09:17

Sorki,ale nie jestem w stanie odpowiadac na każdy mail,foto wysylać itp.Namiar jest wyżej podany.Baśka -KRK ulica Bodulska 2
madzia_slask
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 22.12.2010
Chorwacja z niemowlakiem KVARNER - zapytanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_slask » 12.06.2016 09:31

Witam
Na początku z góry przepraszam, bo zapewne na moje pytanie znajdę odpowiedź po dokładnym przeszukaniu forum, ale powiem szczerze, że z racji brzdąca w domu nie mam kompletnie na to czasu .. jeśli jednak moderator uzna, że wątek taki dokładnie już był proszę o linka i o usunięcie mojego posta.

We wrześniu chcemy się wybrać ze znajomymi do Chorwacji - 2 pary, każda z niemowlakiem ( we wrześniu będą mieć po 9 miesięcy). Byliśmy już 2 razy w rejonie Makarskiej - teraz chcielibyśmy w rejon Kvarneru z racji na bliskość od Polski (żeby dało się dojechać bez noclegu). W związku z wyjazdem mam prośbę o pomoc w wyborze miejscowości i apartamentu.

Co jest dla nas istotne:
a)chcemy apartament 2sypialnie + pokój dzienny + taras z widokiem na morze (przy małych dzieciach długie wieczory głównie na tarasie dlatego jest to też istotne), byłoby idealnie blisko plaży, fajnie jakby miał klime
b) cena - powiem szczerze chcielibyśmy zmieścić się w cenie max 70euro/dobę/apartament - czy to w ogóle realne? 3 lata temu w Makarskiej w super miejscu za takowy płaciliśmy 60euro ale wiem, że ceny poszły w górę...
c) plaża - chcielibyśmy żeby plaża była w miarę cywilizowana z racji dzieci (np jak w Makarskiej) - niestety dzikie plaże ze skałami itp odpadają
d) myśleliśmy o KRK lub CIRKVENICY ale tam chyba trudno nam będzie znaleźć tani apartament, więc może być też jakaś mniejsza cicha, spokojna miejscowość
e) z racji dzieci większość czasu będziemy pewnie spędzać stacjonarnie ale jesteśmy osobami lubiącymi zwiedzać nawet z dziećmi więc na pewnoe chcielibyśmy coś w okolicy też zobaczyć (dlatego odpadają raczej jakieś wyspy z których ciężko się wydostać)

Jeśli ktoś chciałby nam pomóc będę bardzo wdzięczna. Odrazu mówię że wyjazd w ciemno odpada - byliśmy tak 2 razy i była to dobra opcja ale z małymi dziećmi tak nie chcemy jechać.

Jak ktoś miałby do polecenia również jakieś miejsce dalej to nie jesteśmy zamknięci na wyjazd z noclegiem :) ale wolelibyśmy bliżej...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich cromaniaków!

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
KRK, Baska - Zarok/ wyjazd z niemowlakiem, szukamy kwatery
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone