Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krk Baska - jaka pogoda w okolicach 9-20.09.2007

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Seba51a
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 18.07.2007
Krk Baska - jaka pogoda w okolicach 9-20.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seba51a » 20.07.2007 13:02

Pytanie jak w temacie - mam ochotę spędzić czas w wodzie - ktoś był w tym okresie - jakie doświadczenia?
Seba51a
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seba51a » 22.07.2007 08:41

Panie i Panowie nikt z Was nie był w tym okresie w/w okolicach :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.07.2007 09:06

Seba51a napisał(a):Panie i Panowie nikt z Was nie był w tym okresie w/w okolicach :(

Był i to nie raz :lol: Ale......sorki, pytanie bez sensu. Przy dzisiejszych anomaliach pogodowych nie jesteś w stanie jednoznacznie stwierdzic tego. Kiedyś....kiedyś....kiedyś oczywistym było, że w tych rejonach pogoda od czerwca do października była stuprocentowa. Dzis takiej pewności nie masz. Przykład z ubiegłego roku. Byłem na Krk (m.in. w Basce) na przełomie lipca i sierpnia - na 14 dni pobytu TYLKO 5 dni byłem na plaży - reszte nie dośc że lało to temperatura była nieciekawa :evil: . W jeden dzień spadła nawet do 14 stopni (nie miałem nic cieplejszego niż krótkie spodenki i t-shirt). Natomiast jak wracałem do domu to jak na Krk włączyłem wycieraczki to wyłączyłem je dopiero pod domem :!: 8O Fakt zdażyło mi się to w tych rejonach pierwszy raz w zyciu co pokazuje, ze klimat nam durnieje. Tak, ze reasumując pogoda powinna byc OK - czego Ci życzę :lol:
Seba51a
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seba51a » 22.07.2007 19:43

Piotrek_B - bardzo dziękuje za odpowiedź. Chciałem by ktoś odpowiedział mi bezpośrednio. Z rożnych źródeł słyszałem, iż omawiany rejon jest dużo mniej atrakcyjny (mam na myśli temp.) niż okolice Splitu a szczególnie w IX. Wybieram się z dwójką małych dzieci i chcę by km do pokonania było jak najmniej... jeszcze raz dziękuje
Pozdrawiam
rumcajs
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rumcajs » 13.09.2007 11:45

Piotrek_B napisał(a):
Seba51a napisał(a):Panie i Panowie nikt z Was nie był w tym okresie w/w okolicach :(

Był i to nie raz :lol: Ale......sorki, pytanie bez sensu. Przy dzisiejszych anomaliach pogodowych nie jesteś w stanie jednoznacznie stwierdzic tego. Kiedyś....kiedyś....kiedyś oczywistym było, że w tych rejonach pogoda od czerwca do października była stuprocentowa. Dzis takiej pewności nie masz. Przykład z ubiegłego roku. Byłem na Krk (m.in. w Basce) na przełomie lipca i sierpnia - na 14 dni pobytu TYLKO 5 dni byłem na plaży - reszte nie dośc że lało to temperatura była nieciekawa :evil: . W jeden dzień spadła nawet do 14 stopni (nie miałem nic cieplejszego niż krótkie spodenki i t-shirt). Natomiast jak wracałem do domu to jak na Krk włączyłem wycieraczki to wyłączyłem je dopiero pod domem :!: 8O Fakt zdażyło mi się to w tych rejonach pierwszy raz w zyciu co pokazuje, ze klimat nam durnieje. Tak, ze reasumując pogoda powinna byc OK - czego Ci życzę :lol:


Wow to miałeś podróż... :roll:
Jadę 15-22.09 na Krka do Nijvic mam nadzieje, że na 7 dni choc 5 będzie słonko ( wierzę w tok...)
marti
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.08.2007
Pogoda w Basce na Krk-u

Nieprzeczytany postnapisał(a) marti » 17.09.2007 12:45

Witajcie!

Mialam podobnie w tym roku jak Seba.
Wyjechalam z Polski 1 wrzesnia, od 4 wrzesnia zaczelo padac, wiac, a temperatura wahalam sie od 14 do 17 C. oczywiscie jak przyszlo mi wyjezdzac czyli 9 wrzesnia - pogoda sie poprawila ... ale mimo takiej pogody, taki i tak odpoczelam i zwiedzilam okoliczne miasteczka.
W tym okresie w calej Europie byla taka pogoda, wiec nie tylko ja mialam pecha :lol:

POzdrawiam
Martyna
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 20.09.2007 12:40

Witam
A może ktoś wrócił w ostatnich dniach lub przebywa na Cro w tej chwili i może coś skrobnąć na temat aktualnej pogody, czy ludzie dalej wylegują się na plaży, czy tylko Ci nieliczni?
Najbardziej interesuje mnie okolica w której będę, a zamierzam być w Breli.
Będę bardzo wdzięczna za szybki odzew, bo jutro wyjazd, może muszę dorzucić jakiś dodatkowy sweterek taki nie tylko na podróż, a na zwyczajny spacer po południu...

Pozdrawiam serdecznie

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Krk Baska - jaka pogoda w okolicach 9-20.09.2007
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone