Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Korcula 2017

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Missiakkuss
Globtroter
Korcula 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiakkuss » 18.08.2016 15:02

Cześć!

Prośba do tych forumowiczów, którzy byli i mogą polecić apartmenty na Korculi, oczekiwania:
- Uczciwi gospodarze, tzn. ja im płacę, a oni gwarantują zadbany apartament
- Blisko do plaży, najlpiej przy samej plaży :)
- Wyposażona kuchnia, czysta łazienka (jak będzie pralka to super, jak nie będzie to mam dwie zdrowe ręce;))
- Miejsce do grilla
- Spokój i cisza: Jadę z rodziną na odpoczynek, nie nastawiam się na całonocne imprezowanie ;)

Liczba osób 2+1. Potrzeba więc osobnej sypialni i jakiegoś salonu z aneksem kuchennym.

Dziękuje bardzo za pomoc!
Missiakkuss
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiakkuss » 19.08.2016 10:16

Moi Drodzy, czy ktoś z Was miał okazję być w miejscowości Karbuni? Znalazłem całkiem ciekawe apartamenty:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 19.08.2016 20:42

Missiakkuss napisał(a):Moi Drodzy, czy ktoś z Was miał okazję być w miejscowości Karbuni? Znalazłem całkiem ciekawe apartamenty:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

A niech Cię ręka boska broni! !!
Nie wiem jak wyglądają te apartamenty. Nie o to chodzi. W Karbuni wyżej jest wielkie wysypisko smieci. Przejeżdżamy od tygodnia metr od niego. Jadąc do Blato po chleb. Jak ktoś pisał w wątku miłośników Korculi.To prawda. Śmierdzi niesamowicie. Wysypisko wciąż się pali. Nic z tym nie robią. Trwa to długo. Wszędzie smieci latają. Osada Karbuni jest trzy km od tegoale jak zawieje to i w Novej lekko czuć :(
Jestem do jutra w Novej potem tydzień w Prizbie. Sxukaj dalej. Tego w Karbuni nie polecam. Chyba nie chcesz wachac płonących śmieci.
My jesteśmy w Novej w villi Silva. Jesteśmy bardzo zadowoleni jakby co :)
Missiakkuss
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiakkuss » 22.08.2016 09:23

Bardzo dziękuje za pomocną informację!

Czy mogę prosić info o cenach i okolicy(Czy jest jakiś sklep, restauracja?)
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.08.2016 09:38

Z okolic Karbuni i Novej trzeba jechać do Blatów lub Vela Luki. W Potirnie dobra konna Baiko choć zanim się wejdzie na tyły budynku wygląda skromnie. Trzeba rezerwować miejsce wcześniej. Ale warto. Nas jest 5 osób pierwsza linia brzegowa 3 pokoje więc w Novej i Prizbie płacimy 100e. Mamy pralkę, zmywarkę klimatyzacja i wifi.
Restauracji mnóstwo w Vela Lucek , Blato. W Korculi tłumy i wieje bura. U nas cisza.
Tyle na razie bo piszę z telefonu córki. I kulawą mi idzie :|
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.08.2016 09:40

A zdjęcia płonącego wysypiska wstawię po 28.08
Missiakkuss
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiakkuss » 25.08.2016 10:01

Super. Dziękuje za informację - Zdjęcia będą dobre, ku przestrodze na dla innych. Teraz gdy już wiem, to wysypisko widać na zdjęciach Googla i faktycznie nie wygląda to zachęcająco ;)

Znalazłem stronę internetową apartementu i wygląda to bardzo obiecująco. Mam tylko dodatkowo dwa pytania:
- Czy jest miejsce na grilla, tak żeby od razu można było zjeść na dworze?
- Czy zjeście do morza z plaży nadaje się dla dzieci nieumiejących jeszcze pływać? 4 i 2-latków? I czy na tej plaży przy apartamencie jest miejsce żeby dzieciaki zajęły się budowaniem zamków z kamyków?

Pozdr
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.08.2016 14:51

W Nowej w Villi jest grill. Plaża z łagodnym zejściem jest do 100m dalej. Mała ale przyjemna. Są kamyki. Przed samym domem skałki z betonem gdzie stoją leżaki właścicieli i można korzystać. Góra 30m od domu. Zejście jednak dla dzieci umiejacych pływać.
Właściciele są bardzo sympatyczni. Pomagają załatwić wejście na poranny prom do Splitu. Ustawia się wieczorem samochód w kolejce a właściciele rano z apartamentu swoim samochodem dowoza turystów.

W Prizbie jestem jeszcze bliżej morza. Jakieś 100m na południe od półwyspu Ratak. Mamy apartament w garażu dla Łodzi ;) ale nowiutki , nowe agd i też super właściciele. Polaków tu mnóstwo. Rano nie opłaca się ubrania zakładać ;)
Missiakkuss
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiakkuss » 30.08.2016 10:30

Drodzy Forumowicze, czy ktoś z Was mógłby polecić coś jeszcze na Korculi?
Missiakkuss
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiakkuss » 19.10.2016 09:37

Sezon można powiedzieć, że zakończony ... Czy ktoś może polecić interesujące noclegi na Korculi? Może być tutaj lub PW
Cropidło
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 05.11.2016 00:18

Witam szanownych forumowiczów.
Chciałbym zapytać znawców Korculi o miejscowość Blato,a konkretnie o Apartmani M ul.Prigradica 97b.
Jestem w trakcie wstępnej rezerwacji,ale nie mogę znależć opinii na jego temat i jego właścicieli,a to może
mieć poważny wpływ na jakość spędzonych tam wakacji.
Proszę o pomoc.
SV tam nie chodzi.
Marek P.
artbas
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) artbas » 29.12.2016 23:10

Chcieliśmy jechać w tym roku w 4 rodziny na Korcule, ale po zrobieniu sporego przesiewu apartamentów, raczej odpuścimy. Plaże są raczej mało przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi ( beton i drabinka) :( Wcześniej Tucepi, Promajna i Ciovo -bylo super ;)
kamolwc
Autostopowicz
Szukam apartamentu w miastach Korcula lub Hvar 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamolwc » 03.07.2017 23:21

Witajcie Cro Rodzino,
poszukuję apartamentu w mieście Korcula dla rodziny z 1,5 rocznym dzieckiem. Zależy nam żeby zlokalizowany był w centrum lub jego bliskim otoczeniu, ponieważ każdego popołudnia będziemy się pewnie przechadzać i upajać pięknymi uliczkami- jak to mamy w zwyczaju. :) Istotne są tez warunki lokalowe, w żadnym wypadku nie chodzi mi o 'złote klamki' , ale czystość i schludność pomieszczeń bardzo mile widziana :)
Chętnie zapoznam się z polecanymi przez Was pokojami. Jeżeli chodzi o budżet to nie ma jakiejś konkretnej kwoty, ale super byłoby się zmieścić w 150 zł /osobę. Termin wyjazdu to ostatni tydzień sierpnia początek września, nie jest on jednak ustalony na sztywno. Zależy mi głównie na opiniach o tym gdzie mieszkaliście i co możecie polecić lub co odradzacie. Ze zgromadzonych informacji postaram się wyłuskać coś dla siebie i odezwę się do apartamentów które wydadzą mi się najfajniejsze. :)

PS Będzie to moja szósta eskapada do Chorwacji, jednak pierwsza na wyspy stąd moja gorąca prośba o Waszą pomoc :papa: :hut: :oczko_usmiech:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019