Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korčula 2011 - najlepsze z najlepszych

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 08.07.2011 19:05

Ja również przysiadam, jeśli znajdzie się dla mnie kawałeczek miejsca ;)
Lato się zaczęło, nastąpił wysyp relacji, dzięki którym już prawie czuję, że tam jestem, a że jeszcze muszę chwileczkę poczekać, więc chętnie poczytam i pooglądam zdjęcia. :)
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 08.07.2011 19:08

Witam jako współuczestniczka wyprawy ;)

Marsallah napisał(a): Sam nie pamiętam, co zadecydowało, że jedziemy na Korculę, pamiętam natomiast dzień, w którym Ania podesłała mi adres strony ze zdjęciami ciekawie prezentującego się apartamentu.


Chyba właśnie moment znalezienia tego apartamentu miał kluczowe znaczenie, gdyż jesli dobrze pamiętam, szukaliśmy apartamentów równolegle na wszystkich polecanych przez croplowców wyspach ;)
Drugim czynnikiem jak mniemam była ... Dodekafonia!

A propos wyboru miejsca na wakacje, Marsallah - my juz mamy wybrane miejsce na... za dwa lata :D prawda?
marytka
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 26.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marytka » 08.07.2011 19:10

pierwszy rząd zajęty ale i z drugiego dobrze będzie widać jak się pakujesz :lol:
myszkin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1081
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszkin » 08.07.2011 20:27

Przyłączam się również , no i czekamy na cd...
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 08.07.2011 20:29

Jako, że korczulańskie klimaty są mi kompletnie nieznane... a warto poszerzać crohoryzonty ;) i ja dołączam do ekipy czytających :D

Uwielbiam etap planowania :D zwłaszcza, gdy trwa kilka miesięcy (bo u nas tak zazwyczaj jest ;))
Z pakowaniem już troszkę gorzej - bo... bagażnik zawsze za mały :roll: ;)
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 08.07.2011 20:52

minimartini napisał(a):Z pakowaniem już troszkę gorzej - bo... bagażnik zawsze za mały :roll: ;)


dlatego my mamy dość obszerny bagażnik dachowy. bez niego ani rusz. tylny bagażnik miał spore luzy tym razem, co się bardzo przydało w drodze powrotnej, ale o tym za pewne na końcu opowieści :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.07.2011 21:40

a_nula napisał(a):
A propos wyboru miejsca na wakacje, Marsallah - my juz mamy wybrane miejsce na... za dwa lata :D prawda?


Gdy ja byłem po pierwszym razie ... od razu miałem wybrane miejsce ... za rok :wink:
No cóż , stało się ... zaczyna się relacja z mojej korculańskiej oazy piękna ... Na szczęście pozostało mi jeszcze parę sztuk :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 08.07.2011 21:43

Mkm dla ciebie i Dla Anuli :) i autora :) Klapa Kumpanij iz Blato :) niedaleko mojej Prizby i równie pięknej Prigradicy :)

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 08.07.2011 21:46

mkm napisał(a):
a_nula napisał(a):
A propos wyboru miejsca na wakacje, Marsallah - my juz mamy wybrane miejsce na... za dwa lata :D prawda?


Gdy ja byłem po pierwszym razie ... od razu miałem wybrane miejsce ... za rok :wink:
No cóż , stało się ... zaczyna się relacja z mojej korculańskiej oazy piękna ... Na szczęście pozostało mi jeszcze parę sztuk :D


My do Ivo wrócimy na 1000% jednak zanim utkniemy tam 'na zawsze' chcielibyśmy zobaczyć jeszcze parę wysp. Za rok niestety mamy dosc spore plany remontowe, więc pozostanie nam cieszyc się wspomnieniami z tegorocznej Korculi. Celem za dwa lata będzie prawdopodobnie pewna długa wyspa :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.07.2011 22:08

Na Dugim Otoku też mam coś fajnego ... tylko nie miałem jeszcze okazji wypróbować ... Gdy będziecie już zdecydowani na 1000%, to zdradzę Wam moją tajemnicę ... chyba , ze wcześniej sami ją odkryjecie :)
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 08.07.2011 22:14

mkm napisał(a):Na Dugim Otoku też mam coś fajnego ... tylko nie miałem jeszcze okazji wypróbować ... Gdy będziecie już zdecydowani na 1000%, to zdradzę Wam moją tajemnicę ... chyba , ze wcześniej sami ją odkryjecie :)


Tak, już kiedyś pisałeś, mamy w pamięci i na pewno jak nadejdzie czas, to poprosimy o zdradzenie tajemnicy ;) choć przyznam, że mamy też w zanadrzu jedno sprawdzone miejsce ;)
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 08.07.2011 22:21

Zasiadam i ja do czytelni. Może w przyszłym roku ... :D W tym roku Chorwacja już była :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 08.07.2011 22:25

a_nula napisał(a):
mkm napisał(a):Na Dugim Otoku też mam coś fajnego ... tylko nie miałem jeszcze okazji wypróbować ... Gdy będziecie już zdecydowani na 1000%, to zdradzę Wam moją tajemnicę ... chyba , ze wcześniej sami ją odkryjecie :)


Tak, już kiedyś pisałeś, mamy w pamięci i na pewno jak nadejdzie czas, to poprosimy o zdradzenie tajemnicy ;) choć przyznam, że mamy też w zanadrzu jedno sprawdzone miejsce ;)


W takim razie ... dobranoc :papa:
Kasieńka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasieńka » 09.07.2011 14:41

I ja dosiadam się do grona czytaczy, czekając na to najlepsze...
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 09.07.2011 20:37

Witam,
I ja się przysiadam, tym bardziej , że sierpniu witam po raz pierwszy Korculę i Prigradicę.
Pozdrawiam Tadzik
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Korčula 2011 - najlepsze z najlepszych - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone