Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korčula 2011 - najlepsze z najlepszych

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 22.10.2013 07:50

jackuc napisał(a):
Marsallah napisał(a):W dodatku we Vrgoracu zgubiliśmy drogę i zamiast na Metković pojechaliśmy na Ploće :oops:


Hmm ale to przecież pojechaliście dobrze chyba ? Przecież Mr Google właśnie tak pokazuje żeby jechać, no chyba, że chciałeś jechać TAK, ale to chyba gorszy wariant ... :mrgreen:


Ja pojechałem jeszcze inaczej; we Vrgoracu, w centrum jest znak prosto na Metković, w lewo na Ploće/Dubrovnik. Skręciłem tam i, zwłaszcza na początku, jechałem jakąś megastromą podrzędną drogą (nr 6208, z tego co widzę na mapie). Wtedy nie było jeszcze A1 do Vrgoraca, kończyła się w Ravcy.

Ale wydaje mi się, że droga na Metković jest tą "główniejszą". Oczywiście, nie mówię o dojeżdżaniu do samego Metkovicia, ale o tym, żeby jechać drogą 62, a przed Malim Prologiem odbić na prawo w 513 na Dubrovnik/Ploće. Ale to wszystko kwestia gustu, w każdym razie gps mi wtedy padł, mapę miałem niedokładną (słaba skala) i wyszło tak jak wyszło. Ale nie żałuję :) Jest tyle dróg...
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 22.10.2013 12:07

Marsallah napisał(a):Skręciłem tam i, zwłaszcza na początku, jechałem jakąś megastromą podrzędną drogą (nr 6208, z tego co widzę na mapie).

Ale wydaje mi się, że droga na Metković jest tą "główniejszą". Oczywiście, nie mówię o dojeżdżaniu do samego Metkovicia, ale o tym, żeby jechać drogą 62, a przed Malim Prologiem odbić na prawo w 513 na Dubrovnik/Ploće.


No to bomba bo widzę, że google od razu na końcu autostrady kieruje właśnie na tą drogę 6208 a takie drogi to ja lubię bardzo :lol:
Zresztą ta 513 chyba nie wygląda wcale lepiej ... ale nie testowałeś jej w końcu ?

Acha i czemu utrudniłeś sobie jadąc na przejście Rogatec ? Tłoku na granicy chyba jeszcze nie było ?
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 10.09.2016 17:34

A ja taka spóźniona czytam tę relację, ale za to w jeden dzień i to na plaży przeczytane :-)
Jestem pod wrażeniem, nieco :-) spóźnionym ale dużym wrażeniem :-)
Czas na planowanie kolejnego wyjazdu na kolejny rok to chyba pod wpływem tej relacji będzie to Korcula,
ponieważ wyspa Hvar była również pod wpływem relacji forumowiczów, myślę że się nie zawiodę.
Czas na poszukiwanie apartamentów :-)

Miło mi było przeczytać relację :-)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 12.09.2016 08:02

Yvonn - cieszę się, że moje zapiski się komuś przydadzą. Mam nadzieję, że nie spaliłaś za bardzo pleców na plaży podczas lektury ;)

Co do Korculi, to podtrzymuję swój zachwyt nad tą wyspą. Piękne plaże, ładne stare miasteczka i parę pomniejszych, świetne wino, sporo do odkrycia, a przy tym dobry punkt wypadowy na Lastovo, Peljesac, Mljet, do Dubrownika...jeśli znajdziesz na to wszystko czas :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Korčula 2011 - najlepsze z najlepszych - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone