Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lavender__dreams
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavender__dreams » 20.07.2018 11:56

Mario2909 napisał(a):Wielkie dzięki,my wyjeżdżamy w niedzielę,na pewno nocleg po drodze nie wchodzi w grę, w tym roku przybył nam nowy kierowca :D to będzie zmiennik,zwiedzanie zostawiamy sobie na drogę powrotną.Na pewno Wiedeń następnie Czechy może Praga (wiem że nie po drodze)ale zależy na ile czas pozwoli,mam nadzieje że pobyt na Pagu Wam się udał i pogoda dopisała.Pozdrawiam :papa:

Urlop był super- szkoda, że już się skończył :wink: Pogoda jak dla mnie w sam raz, bez wściekłych upałów typu 36 w cieniu, w nocy dało się spać bez klimy :D
Życzę wspaniałego odpoczynku :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.07.2018 16:30

pascalek napisał(a):
elfik44 napisał(a):Dziękuję za informację. Znak stoi od kilku lat ponoć.

Tak, jechałem tą drogą koło 2008 czy 2009 roku, a potem już była zamknięta. Ale nie wspominam jej za ciekawie - szuter, bambusy po obu stronach, zakręty zza których nic nie widać i miejscami wąsko.
W 2013 droga była przejezdna (był kawałek rozkopany i zagrodzony ale tuż obok był objazd). Ja ze swojej strony dobrze wspominam tą drogę, żadnych strasznych miejsc tam nie było, przepaści czy ostrych zakrętów, ot zwykły szuter. Bambusy owszem były. Mijaliśmy kilka aut z przeciwka, mijanki bez problemu.
Ta droga w porównaniu do innych szutrówek to bułka z masłem (np. do zjazdu na Estravagance na Peljesacu czy drogi Sv. Nedjelja - Dubovica albo Zavala - Gromin Dolac) :mrgreen: Głównie to z powodu nawierzchni no i Estravaganza tez z powodu nachylenia, ostrych zakrętów i w zasadzie braku możliwości mijanek.
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 21.07.2018 12:45

Dziękuję Wam wszystkim za informację. Chyba będę w koło jeździła. Albo zapytam właścicielki apartamentu. Już nie mogę się doczekać. Jeszcze dwa tygodnie
alfa466
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) alfa466 » 21.07.2018 14:10

A ta "restauracja" za betonowym płotem w Bosanie (w każdym razie w tych okolicach)jeszcze funkcjonuje?
lavender__dreams
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavender__dreams » 21.07.2018 19:01

alfa466 napisał(a):A ta "restauracja" za betonowym płotem w Bosanie (w każdym razie w tych okolicach)jeszcze funkcjonuje?

Tak :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.07.2018 16:55

A na górze przy Sv. Mariji pojawił się "fast food", czyli budka z jedzeniem, kawą, piciem i lodami.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 22.07.2018 22:15

lavender__dreams napisał(a):Hej, znak oczywiście stoi i nie próbowałam przejeżdżać w tym roku. Ktoś niedawno pisał na forum, ze terenówka może by dała radę, a że u mnie zawieszenie niskie, to dałam sobie spokój i jeździłam dookoła :D


Tak pisałem w tamtym roku. Dodatkowo puściłem kilka zdjęć na których widać ten objazd na terenówkę.
Tak jak pisze Gosia nic strasznego na tej drodze nie ma i jest całkiem dobra. Ale od 2015 jak dobrze pamiętam została rozkopana najpierw dwa niewielkie nasypy przez które się można było przebić. W następnym roku zrobili większe co również pokazałem na zdjęciach. :papa:
alfa466
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) alfa466 » 22.07.2018 23:09

lavender__dreams napisał(a):
alfa466 napisał(a):A ta "restauracja" za betonowym płotem w Bosanie (w każdym razie w tych okolicach)jeszcze funkcjonuje?

Tak :)

Wspominam z rozrzewnieniem;) Kiedyś wrócimy na Pag.
lavender__dreams
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavender__dreams » 23.07.2018 17:23

alfa466 napisał(a):[
Wspominam z rozrzewnieniem;) Kiedyś wrócimy na Pag.

Życzę powrotu i Tobie, i sobie, i innym wspominającym z rozrzewnieniem :D
Szczerze mówiąc, nie znam nikogo, kto nie chciałby tam wracać... W przeciwieństwie do Makarskiej na przykład :lol:
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 23.07.2018 17:49

alfa466 napisał(a):
lavender__dreams napisał(a):
alfa466 napisał(a):A ta "restauracja" za betonowyme avenger Bosanie (w każdym razie w tych okolicach)jeszcze funkcjonuje?

Tak :)

Wspominam z rozrzewnieniem;) Kiedyś wrócimy na Pag.


Pag piękne miejsce. Co do restauracji w Bosanie to raczej bym tak tego nie nazwał. Raczej nie czynna. Też wwstawiłem zdjęcia jak dobrze pamiętam jak to wygląda.
lavender__dreams
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavender__dreams » 23.07.2018 18:30

marosmaro napisał(a):
alfa466 napisał(a):
lavender__dreams napisał(a):
alfa466 napisał(a):A ta "restauracja" za betonowyme avenger Bosanie (w każdym razie w tych okolicach)jeszcze funkcjonuje?

Tak :)

Wspominam z rozrzewnieniem;) Kiedyś wrócimy na Pag.


Pag piękne miejsce. Co do restauracji w Bosanie to raczej bym tak tego nie nazwał. Raczej nie czynna. Też wwstawiłem zdjęcia jak dobrze pamiętam jak to wygląda.

W tym roku nie jadłam, ale co wieczór byli tam ludzie- w sumie nie zaglądałam, czy jedzą, czy tylko przy piwie siedzą :wink:
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 23.07.2018 23:20

lavender__dreams napisał(a): W tym roku nie jadłam, ale co wieczór byli tam ludzie- w sumie nie zaglądałam, czy jedzą, czy tylko przy piwie siedzą :wink:


Wiem że w poprzednich latach bywało tam otwarte popołudniu ale w tamtym ile razy byłem przejazdem to zawsze było zamknięte ( zagrodzone trzciną ). Wiele osób bardzo chwaliło jedzenie z tego miejsca.
Ale już nie długo znowu PAG i pewnie tam też pojedziemy. :) :) :)
lavender__dreams
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 04.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavender__dreams » 24.07.2018 18:43

marosmaro napisał(a):Wiem że w poprzednich latach bywało tam otwarte popołudniu ale w tamtym ile razy byłem przejazdem to zawsze było zamknięte ( zagrodzone trzciną ). Wiele osób bardzo chwaliło jedzenie z tego miejsca.
Ale już nie długo znowu PAG i pewnie tam też pojedziemy. :) :) :)


Trzciny zagradzającej nie widziałam więc mam nadzieję, że się uda :wink:
Udanego urlopu i smacznego :D
Mario2909
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 09.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario2909 » 24.07.2018 19:19

Kochani ale po co jechać na Pag jak tam nic nie ma :mrgreen:
Załączniki:
20170810_112244.jpg
Mario2909
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 09.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario2909 » 24.07.2018 19:23

No może po za pięknymi plażami i tą krystalicznie czystą wodą (strasznie słoną) :D Tym klimatem i super ludźmi :D
Załączniki:
20170810_115323.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 340
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone