Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawlos72
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlos72 » 15.07.2012 23:31

Jak są jeszcze miejsca na liście, to i ja chętnie się zapisze do klubu.
Dwa lata temu spędzone tam z rodzinką 3 dni w drodze do Czarnogóry i 3 dni w powrotnej. I tak zakochaliśmy się w tej wyspie, że w tym roku każdy nowy pomysł na wakacje w rezultacie kończył się na Pagu. Nie kombinujac wiec niepotrzebnie decyzja mogła być tylko jedna - Pag. I to już za 8 dni :D
pawlos72
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlos72 » 15.07.2012 23:37

sviva napisał(a):za tydzień wyjazd na Pag a prognozy długoterminowe pokazują 20 stopni i pełne zachmurzenie...:/


Na moment serce mi stanęło, bo to prawie tak jak w domu, tylko że tu to jeszcze deszcz. A słońce od poczatku czrewca to może z pięć razy było widziane. Dramat.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 16.07.2012 09:05

pawlos72 napisał(a):Jak są jeszcze miejsca na liście, to i ja chętnie się zapisze do klubu.
Dwa lata temu spędzone tam z rodzinką 3 dni w drodze do Czarnogóry i 3 dni w powrotnej. I tak zakochaliśmy się w tej wyspie, że w tym roku każdy nowy pomysł na wakacje w rezultacie kończył się na Pagu. Nie kombinujac wiec niepotrzebnie decyzja mogła być tylko jedna - Pag. I to już za 8 dni :D


myślę, że się załapiesz :)

Gdzie lądujecie w tym roku???
pawlos72
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlos72 » 16.07.2012 10:16

Pag na Pagu. Córka nastka musi mieć duużo ludzi, zaciszne miejsca to jakaś żenada i nuda :wink: , choć miejce zamieszkania służy zazwyczaj jedynie za sypialnię.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 16.07.2012 10:20

pawlos72 napisał(a):Córka nastka musi mieć duużo ludzi, zaciszne miejsca to jakaś żenada i nuda :wink:


kiedyś jej przejdzie :)
pawlos72
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlos72 » 16.07.2012 20:48

Obrazek

Jak można się tu dostać? Czy jest jakieś podejście od strony Pagu?
Może ktoś jeszcze chodził po wzgórzach na Pagu i mógłby podpowiedzieć, gdzie można wejść i podziwiać wyspę z góry.
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 16.07.2012 23:50

Dojeżdża się do Kolan (ostry zakręt) i za tablicą informującą o trasie na górkę, jeszcze jeden zakręt i wjeżdża się w polną drogę . Zaraz po prawej, jest miejsce na pozostawienie auta. Stamtąd prowadzi żwirowo - trawiasta dróżka wijąca się między poletkami hodowlanymi . Trasa zajmuje ok. 1 godziny. Na samej górze jest czerwona skrzynka do której wpisują się turyści.


Wynotowałam to do swojego "przewodnika" z czyjejś relacji , tyle ich było , że przepraszam ale nie wiem teraz czyjej , być może nawet z kilku :) Jeśli jest jakiś błąd - niech ktoś mnie poprawi :lol:
pawlos72
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlos72 » 17.07.2012 07:40

martos napisał(a):Dojeżdża się do Kolan (ostry zakręt) i za tablicą informującą o trasie na górkę, jeszcze jeden zakręt i wjeżdża się w polną drogę . Zaraz po prawej, jest miejsce na pozostawienie auta. Stamtąd prowadzi żwirowo - trawiasta dróżka wijąca się między poletkami hodowlanymi . Trasa zajmuje ok. 1 godziny. Na samej górze jest czerwona skrzynka do której wpisują się turyści.


Wynotowałam to do swojego "przewodnika" z czyjejś relacji , tyle ich było , że przepraszam ale nie wiem teraz czyjej , być może nawet z kilku :) Jeśli jest jakiś błąd - niech ktoś mnie poprawi :lol:


Dzięki za wskazówki. Myślę ,że to dobre miejsce na oglądanie wschodu lub zachodu słońca.
yanopodkivano
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2118
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanopodkivano » 17.07.2012 12:41

Grad Pag navija...

Obrazek

Przed meczem z Hiszpanią (EURO 2012 oczywiście).
Pozdrav :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.07.2012 12:47

Raptem po dwa piwa na łeb wychodzi... :roll: :?


:wink:
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 17.07.2012 15:36

anakin napisał(a):Raptem po dwa piwa na łeb wychodzi... :roll: :?


:wink:


Ale czy aby na pewno tam jest piwo :?: :wink:
yanopodkivano
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2118
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanopodkivano » 17.07.2012 20:40

malina1959 napisał(a):
anakin napisał(a):Raptem po dwa piwa na łeb wychodzi... :roll: :?


:wink:


Ale czy aby na pewno tam jest piwo :?: :wink:


Na pewno jest zagrycha:

Obrazek

Pozz :)
sajmer
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 28.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sajmer » 17.07.2012 21:00

My wyjeżdżamy w sobotę do Zubovici a ja anginę załapałem :( Ale an tybiotyk grany mam nadzieję , że przejdzie i dzieciaków nie zarażę :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.07.2012 21:02

sajmer napisał(a):My wyjeżdżamy w sobotę do Zubovici a ja anginę załapałem :( Ale an tybiotyk grany mam nadzieję , że przejdzie i dzieciaków nie zarażę :)


no pięknie, jakby co w Novaliji jest ... doktor :)
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 17.07.2012 23:34

Dwa niewinne pytania
8O
Czy znajdę ogólnodostępne korty tenisowe na Pagu ?
Może ktoś spotkał coś takiego
Obrazek
Wystarczy jeden :wink:

Pykanko drugie
:?:
Na pewno spotkaliście ciekawe miejsca do amatorskiego nurkowania bez butli.
Może podzielicie się ciekawymi miejscami gdzie można zrobić piękne podwodne zdjęcia lub spotkać ładne muszelki.
:lol:
Znalazłem gdzieś na forum informacje że gdzieś w okolicy Simuni można wyłowić ładne muszelki.
I jeszcze coś o muszlach perłowych słyszałem. :roll:
Achaaa...koty oczywiście są na Pagu ,bo jak nie to..... :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone