Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 29.06.2012 11:01

no ale .... jak będzie 120m to nie pojedziesz???? ;)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13782
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 29.06.2012 11:05

martos napisał(a):
Asia&Grześ napisał(a):BeJur ma racje, faktycznie jest tutaj Bośana 46



tak, dokładnie o ten apartament chodzi. Jednak pytam o adres dlatego, że google mapy nie wyszukują mi go w ogóle, a na stronie apartamentu powyżej miejsce jego położenia jest wskazane tam , gdzie nic nie ma.
Chciałam po prostu sprawdzić, czy aby na pewno jest 100m do morza, gdyż właścicielom często zdarza się w kulki lecieć , a bynajmniej ja tak trafiam ;)


Martos

Maps.google.com (lub .pl) to co inszego niż Google Earth. Mapy Google, o których piszesz to site WWW, natomiast GE to aplikacja (program), którą musisz ściagnąć i zainstalować na swoim kompie

pozdro
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 29.06.2012 11:05

BeJur napisał(a):no ale .... jak będzie 120m to nie pojedziesz???? ;)


oczywiście, że pojadę - Pag tak kusi, że nie mogłoby być inaczej :D
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.06.2012 11:06

zaryzykuje tezę że wszyscy podają metr rzutu kamieniem czyli linię prostą do morza - zwróciłbym również uwagę na metry do morza i metry do plaży.
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 29.06.2012 11:09

tony montana napisał(a):
martos napisał(a):
Asia&Grześ napisał(a):BeJur ma racje, faktycznie jest tutaj Bośana 46



tak, dokładnie o ten apartament chodzi. Jednak pytam o adres dlatego, że google mapy nie wyszukują mi go w ogóle, a na stronie apartamentu powyżej miejsce jego położenia jest wskazane tam , gdzie nic nie ma.
Chciałam po prostu sprawdzić, czy aby na pewno jest 100m do morza, gdyż właścicielom często zdarza się w kulki lecieć , a bynajmniej ja tak trafiam ;)


Martos

Maps.google.com (lub .pl) to co inszego niż Google Earth. Mapy Google, o których piszesz to site WWW, natomiast GE to aplikacja (program), którą musisz ściagnąć i zainstalować na swoim kompie

pozdro


Niewiedza nie boli :lol: Dziękuję, już zainstalowałam :oops:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13782
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 29.06.2012 11:11

ooo, to musisz mieć bardzo szybki komputer skoro JUŻ :)
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 29.06.2012 11:14

4 minuty to chyba wystarczająco , żeby pobrać 723KB i zainstalować w niecałą minutę panie czepialski? :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13782
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 29.06.2012 11:16

:)

O masz ;) Chciałem pomóc, a zostałem Panem Czepialskim ;)

heh
pozdro
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2012 11:19

Spoko :lol: jeden już jest i nikt mu palmy pierwszeństwa nie odbierze :wink: :idea:
Ostatnio edytowano 29.06.2012 14:41 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 3 razy
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 29.06.2012 11:19

tony montana napisał(a):O masz ;) Chciałem pomóc, a zostałem Panem Czepialskim ;)

heh
pozdro



Pomoc jak najbardziej się przydała, dziękuję :)
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 29.06.2012 13:36

Taka skromna uwaga... z którą {...................} szanowni klubowicze klubowicze chyba się zgodzą :) ;)

Proszę Was o nie cytowanie aż tak dosłownie całego wątku, róbcie skróty cytata :) i już, bo inaczej nasz Klubowy Wątek będzie miał długość papieru toaletowego i jak ktoś będzie znowu chciał coś znaleźć to kilkaset stron przeczesze z cytatami :):) zanim dojdzie do sedna :):)

A przy okazji i załagodzenia sprawy, znalezione kiedyś w sieci dwa fajne ujęcia wyspy Pag z "lotu ptaka".

Jak mały jest ten most, który tak często na fotach widzimy :)

Obrazek

oraz inne ujęcie miasta Pag :)

Obrazek

Wrażenie robi z góry, ale jak jesteśmy na wyspie - to już mniej kamienista się wydaje... :) chyba...;)

I na koniec krótka wiadomość dla wyjeżdżających - jest na Pagu ciuchcia elektryczna, można sobie zwiedzić niezły kawałek samego miasta, kursuje od Baśaća po Vodice i z powrotem :) koszt 15 kn/osoby. Oczywiście przez deptak tak więc koło mostu można się załapać na nią :)
Zamieszczam foty ciuchy i mapy gdzie się porusza...przyjemnej wycieczki :)

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Grzegorz
Ostatnio edytowano 29.06.2012 14:36 przez Asia&Grześ, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2012 13:51

Asia&Grześ napisał(a):Taka skromna uwaga... z którą Janusz, BeJur, Tony, Anakin i inni szanowni klubowicze klubowicze chyba się zgodzą :) ;)

Proszę Was o nie cytowanie aż tak dosłownie całego wątku, róbcie skróty cytata :) i już, bo inaczej nasz Klubowy Wątek będzie miał długość papieru toaletowego i jak ktoś będzie znowu chciał coś znaleźć to kilkaset stron przeczesze z cytatami :):) zanim dojdzie do sedna :):)


Z mojej strony pełna zgoda, doknałem wcześniej kilku skrótów cytatów, czyli tzw. ramek. Jak trzeba, to mogę jeszcze zrobić skróty.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 29.06.2012 14:14

A czy ja ramki buduję????? bo może raz mi się zdarzyło ............................


JAnuszku
Martos i Tony Montana jesli mogę prosić :)
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 29.06.2012 14:37

BeJur - ok! już zmieniłem wątek....:) teraz jest ogólnikowo :)

Janusz - dzięki za reakcje :)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 30.06.2012 09:11

Co tu się dzieje?? ;) Ja tu widzę niezły burdel... ;)
2 dni mnie nie było i już się legitymacje partyjne pojawiły...;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone