Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
koralinka *xyz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) koralinka *xyz » 30.07.2013 06:55

Witajcie :papa:

Wczoraj wróciliśmy z Pagu...:(((((((((((((((((
dzis znowu szara rzeczywistosc,
postaram sie wrzucic kilka fotek z naszego pobytu i opisac co nieco, z 1 strony mnie zachwycil ..a z 2 strony- czytajac opisy na forum troszke zawiódł... :smo:
pozdrawiam serdecznie:)
Załączniki:
DSCN0353.JPG
:)
DSCN0402.JPG
Pierwsze plażowanie..wczesnym rankiem nastepnego dnia wybraliśmy sie po chlebek- który zreszta samkowal jak bułka;) a potem chwila relaxu na plaży
DSCN0269.JPG
Pag przywitał nas strasznym wiatrem, myślałam ze nam drzwi z auta powyrywa..dobrze,że najmniejsza pociecha spała w środku..nie trzeba było jej wyciągać na tak wietrzna pogode..;)
podziwiamy....:)))
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 30.07.2013 09:27

koralinka *xyz napisał(a): ..a z 2 strony- czytajac opisy na forum troszke zawiódł... :smo:


To zanim powstanie relacja, to ja poproszę o odpowiedź, dlaczegóż to? :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 30.07.2013 09:37

MRK napisał(a):
koralinka *xyz napisał(a): ..a z 2 strony- czytajac opisy na forum troszke zawiódł... :smo:


To zanim powstanie relacja, to ja poproszę o odpowiedź, dlaczegóż to? :D

Ty już Marek nie kombinuj tylko jedź tam w końcu :)
koralinka *xyz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) koralinka *xyz » 30.07.2013 09:40

po 1 plaza sw Duha, jak dla mnie- wcale nie taka cudowna... ludz na ludziu, sporo smieci...po prostu za całokształt..na Pagu jest fajniejsze miejsce i to nie jedno.. i tez płytko, jesli chodzi o zabawe w wodzie dla dzieci...Mandre to juz wogole bez uroku...Simuni ok...:) Popołudniowy wypad do Mandre i szukanie fajnego miejsca a wieczorem dzikiej plazy- mimo opisu drogi- skrecic na wysokosci wypozyczalni łodzi i lusterka, potem 2 km do konca i jakies 200m dalej miała byc...ale nie było...moze nie 200m a wiecej...tego niestety nie wiem....była tam natomiast brzydka plaza z czarnymi kamieniami, gleboko, kilku nurkujacych...Ja ta plaze nazwałam - plaza dzikiego serca- w ciagu kilku minut znalezlismy duzo kamieni w ksztalcie serduszek... Wieczor uratował zachod słonca..:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co do drogi na sv duha, jechalismy polnymi od Pagu, raczej jej nie polecam..auta siwe, droga niezbyt wygodna.. choc widoki cuuudne, lepiej wybrac sie drogami głównymi:)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 30.07.2013 09:45

koralinka *xyz napisał(a):....

więc na moje oko - pojechaliście dokładnie tam, gdzie mieliście nie jechać ;)
więc nie dziwota, że zachwytów brak :)

a ten chlebek co smakuje jak bułka to się kruh nazywa i wielu czeka na niego przez cały rok :)
koralinka *xyz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) koralinka *xyz » 30.07.2013 09:46

DSCN1282.JPG
tu fotka Mandre - jedno z nielicznych ustronniejszych miejsc- pewnie jest ich wiecej ale niestety nie znalezlismy ich. Posiedzilismy tam chwile, po czym odjechalismy..
koralinka *xyz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) koralinka *xyz » 30.07.2013 09:49

Serduszka :)
Załączniki:
DSCN1306.JPG
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2013 09:50

koralinka *xyz napisał(a):po 1 plaza sw Duha, jak dla mnie- wcale nie taka cudowna... ludz na ludziu, sporo smieci...po prostu za całokształt..na Pagu jest fajniejsze miejsce i to nie jedno.. i tez płytko, jesli chodzi o zabawe w wodzie dla dzieci...Mandre to juz wogole bez uroku...Simuni ok...:) Popołudniowy wypad do Mandre i szukanie fajnego miejsca a wieczorem dzikiej plazy- mimo opisu drogi- skrecic na wysokosci wypozyczalni łodzi i lusterka, potem 2 km do konca i jakies 200m dalej miała byc...ale nie było...moze nie 200m a wiecej...tego niestety nie wiem....była tam natomiast brzydka plaza z czarnymi kamieniami, gleboko, kilku nurkujacych...Ja ta plaze nazwałam - plaza dzikiego serca- w ciagu kilku minut znalezlismy duzo kamieni w ksztalcie serduszek... Wieczor uratował zachod słonca..:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co do drogi na sv duha, jechalismy polnymi od Pagu, raczej jej nie polecam..auta siwe, droga niezbyt wygodna.. choc widoki cuuudne, lepiej wybrac sie drogami głównymi:)

..ło matko..tyle rzeczy na nie 8O 8O ..se chyba pojadę w Bieszczady... i kurz ładniejszy i zachody fajowe...
koralinka *xyz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) koralinka *xyz » 30.07.2013 09:52

Jesli chodzi o plaze na Pagu to jest duzo fajnych miejsc, mielismy nocleg z agencji Perla, syn wlascicielki polecil nam plaze dalsze...do tej naszej dzikszej ale pieknej zatoczki szlismy od ulicy PUT MURVICE(okolice posterunku policji) jakies 30min.Ale widoczki piekne, warto było:)) Wstawalismy o 6 rano, i ok 7 w droge...momentami szlismy w wodzie, bo głowna droga sie skonczyla i trzeba bylo isc plaza..W koło sporo toples i naturystów..;)
koralinka *xyz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) koralinka *xyz » 30.07.2013 09:55

Żeby nie było!! Pag jak najbardziej na tak.
Ale uwazam ,żę błedem jest uczepianie sie jednych i tych samych plaz, warto posuzkac swoich miejsc.. niestety bylismy za krotko, bo tylko tydzien...i jadac np do Zadaru, czy gdzies kolwiek dalej na wycieczke widzielismy sporo ładnych plaz, nieopisanych na forum...ja tez na sile chcialam zobaczyc wszystko o czym tu pisza i sie troszke zawiodlam.Na szczescie moj mąż brał corke na spacerki plazamii odkryl to fajne miejsce...okolo 11 juz tam tez robilo sie tłoczno, ale bylo to ustronne i piekne miejsce :))) na dodatek plaza zwirkowo piaszczysta, budowalismy nawet cos na kształ zamku;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.07.2013 09:57

A ta plaża jak Ci się podoba ?

Obrazek

Albo ta

Obrazek

Na tej też czuliśmy się samotnie :(

Obrazek

Straszna kicha na tym Pagu, ale za tydzień znów jadę :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 30.07.2013 09:59

koralinka *xyz napisał(a):...Ale uwazam ,żę błedem jest uczepianie sie jednych i tych samych plaz...

jeśli trafisz na rewelacyjne plaże, to grzechem jest jeździć i szukać lepszych :)
nie dotarliście w okolice Metajny???


Rysio napisał(a):Straszna kicha na tym Pagu, ale za tydzień znów jadę :wink:


Rikardo - sprawdź dobrze, może w końcu coś się tam poprawiło :) może prysznice na Beretnicy postawili i taksówki pływają :)
Ostatnio edytowano 30.07.2013 10:00 przez Bea.ta, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2013 09:59

..to w Bieszczadach 8O 8O ..daj namiary :smo:
koralinka *xyz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) koralinka *xyz » 30.07.2013 10:03

Kilka fotek z naszej malej zatoczki..z tyłu naturysci, a przed nami toples- ale tych fotek nie posiadam;)
Załączniki:
DSCN1479.JPG
DSCN1441.JPG
DSCN1179.JPG
DSCN1097.JPG
W drodze na plaze
DSCN1138.JPG
koralinka *xyz
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) koralinka *xyz » 30.07.2013 10:04

Croatia :))
Załączniki:
DSCN1421.JPG
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 83
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone