Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 19.04.2013 20:34

Kłamiesz. Za konkretna sytuację a dokładnie za powiedzenie swojego zdania o modzie i to na PW.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.04.2013 20:52

FUX napisał(a):Za całokształt...
Wyświetla sie wszędzie.


Za kolejną podobną tanią prowokację pożegnasz się z forum na moich zasadach więc z pewnością nie będzie to tydzień jaki przydzielił Jacek Bocianowi tylko dłużej. Bardzo nie lubię obszczekiwania szczególnie nieobecnych.

Roda, Ciebie proszę uszanuj decyzję bo ze względów technicznych zablokujesz możliwość uczestnictwa w życiu forum Natce.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 19.04.2013 20:55

Pierwszy i ostatni raz, spoko Rysio. Nie trawie po prostu tchórzy i ratlerków. Nara.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 19.04.2013 21:01

Rysiu i Roda - Pozdrav
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.04.2013 08:00

Rysio napisał(a):
FUX napisał(a):Za całokształt...
Wyświetla sie wszędzie.


Za kolejną podobną tanią prowokację pożegnasz się z forum na moich zasadach więc z pewnością nie będzie to tydzień jaki przydzielił Jacek Bocianowi tylko dłużej. Bardzo nie lubię obszczekiwania szczególnie nieobecnych.

Roda, Ciebie proszę uszanuj decyzję bo ze względów technicznych zablokujesz możliwość uczestnictwa w życiu forum Natce.



8O 8O
Odpowiedziałem komuś wyżej, że czerwona wyświetla się wszędzie. OCB? 8O

Nie rozumiem... :roll:
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 20.04.2013 22:39

Odpowiedziałeś na moje pytanie.
Też nie wiem o co kaman, chociaż strasznie poważnie to wygląda to coś.
Nerwy jakieś, czy cóś ? :wink:
Dajcie na luz.
Do wakacji już tak niewiele czasu pozostało :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.04.2013 09:21

Nie mam w zwyczaju komentowania takich sytuacji, ale jakoś nie umiem przejść obojętnie nad niesprawiedliwością.
FUX tylko odpowiedział na zadane pytanie. Krótko i rzeczowo. Nie wiem czy w zamyśle miał "napisanie" czegoś między wierszami. Może za głuipa jestem, ale czegoś takiego tam nie zauważyłam.

I tyle w temacie.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 21.04.2013 09:27

Aldonka napisał(a):Nie mam w zwyczaju komentowania takich sytuacji, ale jakoś nie umiem przejść obojętnie nad niesprawiedliwością.
FUX tylko odpowiedział na zadane pytanie. Krótko i rzeczowo. Nie wiem czy w zamyśle miał "napisanie" czegoś między wierszami. Może za głuipa jestem, ale czegoś takiego tam nie zauważyłam.

I tyle w temacie.

dym był w innym wątku
Pozdrav
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.04.2013 09:38

Wiem, właśnie czytałam. Prawdę mówiąc zaczynam się zastanawiać nad sensem bytności na tym forum. Tutaj aż strach własne zdanie powiedzieć.
Tu się odnoszę tylko i wyłącznie do tego wątku.

kukris zapytał:
kukris napisał(a):czerwona kartka za Peljesac ?


FUX odpowiedział:
FUX napisał(a):Za całokształt...
Wyświetla sie wszędzie.


Rysio odparł:
Rysio napisał(a):
FUX napisał(a):Za całokształt...
Wyświetla sie wszędzie.


Za kolejną podobną tanią prowokację pożegnasz się z forum na moich zasadach więc z pewnością nie będzie to tydzień jaki przydzielił Jacek Bocianowi tylko dłużej. Bardzo nie lubię obszczekiwania szczególnie nieobecnych



Sorki, nie kumam.
Ale jako autorka tego wątku owy temat proponuję zamknąć i zająć się czymś przyjemniejszym.
Podziwianiem półwyspu chociażby :)

Obrazek
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 21.04.2013 12:14

i to jest słuszna koncepcja...
kukris
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 24.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kukris » 21.04.2013 20:47

Aldonka napisał(a):Wiem, właśnie czytałam. Prawdę mówiąc zaczynam się zastanawiać nad sensem bytności na tym forum. Tutaj aż strach własne zdanie powiedzieć.
Tu się odnoszę tylko i wyłącznie do tego wątku.

kukris zapytał:
kukris napisał(a):czerwona kartka za Peljesac ?


FUX odpowiedział:
FUX napisał(a):Za całokształt...
Wyświetla sie wszędzie.


Rysio odparł:
Rysio napisał(a):
FUX napisał(a):Za całokształt...
Wyświetla sie wszędzie.


Za kolejną podobną tanią prowokację pożegnasz się z forum na moich zasadach więc z pewnością nie będzie to tydzień jaki przydzielił Jacek Bocianowi tylko dłużej. Bardzo nie lubię obszczekiwania szczególnie nieobecnych



Sorki, nie kumam.
Ale jako autorka tego wątku owy temat proponuję zamknąć i zająć się czymś przyjemniejszym.
Podziwianiem półwyspu chociażby :)

Obrazek

Cudo! :D :D :D
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 21.04.2013 21:54

Z którego to konkretnie miejsca?
Najwyższej góry? :roll:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.04.2013 22:12

Tak, dokładnie.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.05.2013 09:21

Ups, właśnie widzę że zdjęć z Iliji nie widać. Coś mi się wysypało chyba z serwerem zdjęć. Muszę to sprawdzić.

W tym roku stety, albo niestety zdradzę półwysep na rzecz Hvaru. Niby plan zakładał tydzień na Hvarze, tydzień w Borje, ale w sumie zostajemy całe dwa na Hvarze. Myślę, że nie będziemy tej decyzji żałować, aczkolwiek nieco tęsknić na pewno będziemy. Co prawda dzień w dzień będziemy cieszyć oczy widokiem Peljesaca i Korculi nawet, ale....wiadomo, to już nie to samo :)

Wakacje już tuż tuż

Obrazek

Kurcze, muszę zmienić serwer do zdjęć, bo poznikały mi zdjęcia. Niby tam są, a jednak ich nie ma, wwww :(
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 09.07.2013 12:21

W tym roku planujemy wyjazd na Peljesać.
Byliśmy już na Hvarze, Bracu i wyspie Krk, więc nie powiem - troszkę ładnych, żeby nie powiedzieć cudownych miejsc - widzieliśmy :lol:
Teraz kolej na piękny (znany tylko ze zdjęć) Peljesać.
I nie wiem czy nie narażę się teraz pytaniem w stylu: "Co zabrać na plażę? Czy brać kuny cze euro? ... :wink: itp. ale odważę się.

No więc .... :D Gdzie na Peljesać??? :oops: Jaką miejscowość polecacie? :roll:

Relacje na które się już natknęłam były głównie z Orebica, a to raczej duża miejscowość, chyba? Czy znajdę na Peljesacu mniejsze mieściny, takie perełki, jak np. "hvarowa" Vrboska, czy "braczowa" Postira, itp.

Nie krzyczcie na mnie, żebym przeczytała wszystkie relacje - chętnie ale nie zdążę .... :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone