Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.01.2013 16:10

krombocher napisał(a):Niestety półwysep to też taka, szara rzeczywistość http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti ... 5925417366

Czwarty rok im winiarnia nie płaci, ale kto obrotny, daje radę...
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 07.01.2013 19:17

Mam nadzieję, że przyjmujecie z "pustymi rękami", fotki będę mogła zamieścić dopiero po tegorocznych wakacjach. Czytając Wasze relacje i oglądając zdjęcia wiem, że będę miłośniczką Peljesaca jak chociażby Pagu :D
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 08.01.2013 06:39

beagm napisał(a):Mam nadzieję, że przyjmujecie z "pustymi rękami", fotki będę mogła zamieścić dopiero po tegorocznych wakacjach. Czytając Wasze relacje i oglądając zdjęcia wiem, że będę miłośniczką Peljesaca jak chociażby Pagu :D


Nie sposób nie pokochać Peljesca... :D Satysfakcja gwarantowana...
Kaktus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaktus » 12.01.2013 10:17

Witajcie,
czytam Wasze relacje z ukrycia od kilku lat. Wiem, wiem, to nie fair, że sama nic nie piszę choć jestem fanką cro od 10 lat. Nie piszę.....bo chyba nie umiem. W każdym razie korzystam ze wszystkich wskazówek, rad, pomysłów, doświadczeń itd. W tym roku wybór padł na półwysep Peljesac. Tak, tak, to Wasza wina, że teraz już nic innego mi się nie podoba..... Chciałabym Waszymi śladami powąchać, dotknąć, zobaczyć.....wszystko to o czym pisaliście. Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną kwaterkę dla 3 rodzin 2+2. Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Agnieszka
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 12.01.2013 11:52

Kaktus napisał(a):Witajcie,
czytam Wasze relacje z ukrycia od kilku lat. Wiem, wiem, to nie fair, że sama nic nie piszę choć jestem fanką cro od 10 lat. Nie piszę.....bo chyba nie umiem. W każdym razie korzystam ze wszystkich wskazówek, rad, pomysłów, doświadczeń itd. W tym roku wybór padł na półwysep Peljesac. Tak, tak, to Wasza wina, że teraz już nic innego mi się nie podoba..... Chciałabym Waszymi śladami powąchać, dotknąć, zobaczyć.....wszystko to o czym pisaliście. Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną kwaterkę dla 3 rodzin 2+2. Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Agnieszka


Tu polecam: http://www.villagloriadingac.com/ byłem dwa razy, sprawdziłem, bardzo fajnie.

Pozdrawiam

censor
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 12.01.2013 12:48

censor napisał(a):Tu polecam: http://www.villagloriadingac.com/ byłem dwa razy, sprawdziłem, bardzo fajnie.

Pozdrawiam

censor



Potwierdzam i również polecam byliśmy w 2009 i w 2012 - bardzo fajna, czyściutka, przestrzenna kwatera.
Przyjemni właściciele.
Pozdrawiam censora - myślę że poznaliśmy się w sierpniu 2012 właśnie w Glorii :papa:
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 12.01.2013 18:49

Joan65 napisał(a):
censor napisał(a):Tu polecam: http://www.villagloriadingac.com/ byłem dwa razy, sprawdziłem, bardzo fajnie.

Pozdrawiam

censor



Potwierdzam i również polecam byliśmy w 2009 i w 2012 - bardzo fajna, czyściutka, przestrzenna kwatera.
Przyjemni właściciele.
Pozdrawiam censora - myślę że poznaliśmy się w sierpniu 2012 właśnie w Glorii :papa:


W sierpniu 2012 byłem na Pagu. W Glori byłem w 2011 i 2009 a wcześniej w Boraku w 2006 w w willi Dingacz też bardzo fajnie ale Gloria jest lepsza.

Pozdrawiam

censor
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 13.01.2013 08:15

censor napisał(a):
Joan65 napisał(a):
censor napisał(a):Tu polecam: http://www.villagloriadingac.com/ byłem dwa razy, sprawdziłem, bardzo fajnie.

Pozdrawiam

censor



Potwierdzam i również polecam byliśmy w 2009 i w 2012 - bardzo fajna, czyściutka, przestrzenna kwatera.
Przyjemni właściciele.
Pozdrawiam censora - myślę że poznaliśmy się w sierpniu 2012 właśnie w Glorii :papa:


W sierpniu 2012 byłem na Pagu. W Glori byłem w 2011 i 2009 a wcześniej w Boraku w 2006 w w willi Dingacz też bardzo fajnie ale Gloria jest lepsza.

Pozdrawiam

censor


Zasugerowałam się tym Szczecinem...w 2012 w sierpniu były 2 rodziny ze Szczecina...
Pozdrawiam
Kaktus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaktus » 17.01.2013 20:26

Bardzo dziękuję za namiary.... Demokratyczną decyzją wszystkich zainteresowanych stanęło w końcu na Orebicu....co nie do końca mnie uszczęśliwia, ale niech tam....ważne, że na półwysep, w którym przez Was się zakochałam, pozdrawiam, Agnieszka
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 17.01.2013 22:24

Kaktus napisał(a):Bardzo dziękuję za namiary.... Demokratyczną decyzją wszystkich zainteresowanych stanęło w końcu na Orebicu....co nie do końca mnie uszczęśliwia, ale niech tam....ważne, że na półwysep, w którym przez Was się zakochałam, pozdrawiam, Agnieszka


:roll: ...de gustibus non est disputandum...
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 17.01.2013 23:52

Kaktus napisał(a):Bardzo dziękuję za namiary.... Demokratyczną decyzją wszystkich zainteresowanych stanęło w końcu na Orebicu....co nie do końca mnie uszczęśliwia, ale niech tam....ważne, że na półwysep, w którym przez Was się zakochałam, pozdrawiam, Agnieszka


Orebic tez ma swoj urok - zwlaszcza na uboczu,z daleka od zgielku i tlumow...
Byle nie kwaterka przy glownej drodze!!!
Najlepiej w gore od glownej ;)

A polwysep na pewno Cie nie zawiedzie!

:papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 19.02.2013 23:07

Basiulinek napisał(a):
Kaktus napisał(a):
A polwysep na pewno Cie nie zawiedzie!

:papa:

Nikogo nie zawodzi.....kto był raz - wróci (ja także)
8)
signum
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 13.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) signum » 21.02.2013 13:34

Witam. No to i ja się tu dopiszę chociaż jadę do Cro po raz pierwszy i od razu na półwysep. Dokładniej do Orebić o którym widzę różnie tu piszą. Będę w sierpniu i sprawdzę na własnej skórze :lol: :lol: , choć wiem, że i tak będzie SUPEROWO :D Już nie mogę się doczekać.
malgosia 76
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malgosia 76 » 26.02.2013 10:44

Witam miłośników Peljasaca.
Mam nie skromne pytanie do Was. Jade pierwszy raz na półwysep, decyzja zapadła,że do Orebica.
Prosze o podpowiedz w temacie plaż. Kwatera która mnie interesuje jest w górę od portu. Czy te plaze w tej okolicy są ok. A może szukać lokum gdzie indziej.
Czekam na jakieś podpowiedzi z Waszej strony.
Z góry dziękuję
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 26.02.2013 12:34

malgosia 76 napisał(a):Witam miłośników Peljasaca.
Mam nie skromne pytanie do Was. Jade pierwszy raz na półwysep, decyzja zapadła,że do Orebica.
Prosze o podpowiedz w temacie plaż. Kwatera która mnie interesuje jest w górę od portu. Czy te plaze w tej okolicy są ok. A może szukać lokum gdzie indziej.
Czekam na jakieś podpowiedzi z Waszej strony.
Z góry dziękuję


Więc najbliższa plaż będzie chyba ta przy promenadzie, tu masz panoramę tej plaży, (jak poszperasz na jej stronce znajdziesz też inne plaże Orebića) http://www.== reklama ==/plaze-chorwacj ... menadzie-1 Czy fajna, to zależy co kto lubi :wink: do tej "osławionej" Trstenica będzie kawałek, ale ja w Orebicu byłam tylko "w odwiedzinach" więc mogę się mylić :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone