Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sieka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 29.08.2012 08:27

Nie wiem czy mogę w tym temacie pytać, ale nigdzie nie doczytałam...
Gdzie na Peljesacu jest targ ? rybny przede wszystkim nas interesuje :)
Czy łatwo dostępne są małże, krewetki, i inne owoce morza? Wiem, że w Stonie ostrygi to nie problem :)
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 29.08.2012 08:39

Fajnie, że jesteście. Założyłam wątek, ale to w Was drzemie siła. Wklejajcie zdjęcia, opisy miejsc wartych zobaczenia, ot bądźcie tu, żebym się nie czuła samotna :)

Mam zagwozdkę małą. Gdzie umieszczać dalsze ogólne, że tak powiem informacje. W pierwszym wpisie, czy jechać dalej? Hmmm.
Potter
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 29.08.2012 08:47

No ktoś tu w myślach mi czyta normalnie :D 8O
Jako, że półwysep w planach na rok przyszły jestem i będę tu częstym gościem ...
Dzięki wielkie i szacun 8)
Sylwetka...
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 29.08.2012 08:59

Aldonko REWELACJA!!! Wielki szacun, kawał dobrej roboty. :D Nie może mnie tu zabraknąć :lol:
Rysio
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 29.08.2012 09:07

To i ja się dorzucę z moim Loviste :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Sylwetka...
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 29.08.2012 09:17

sieka napisał(a):Nie wiem czy mogę w tym temacie pytać , ale nigdzie nie doczytałam...
Czy łatwo dostępne są małże, krewetki, i inne owoce morza? Wiem, że w Stonie ostrygi to nie problem :)

Mały targ jest w Orebicu, można na nim kupić swieżą rybkę. My kupowaliśmy w coś a'la centrali rybnej w Janjina po lewej stronie( jadąc od Stonu) za kioskiem. Świeże małże i ostrygi kupowaliśmy w Drace. Inne owoce morza nie wiem :D
WojteC5
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 29.08.2012 09:56

Aldonka napisał(a):Potomje ze swoim niesamowitym czterystu metrowym tunelem, który zaryzykuję stwierdzenie, jest bramą do raju.

święte słowa
sieka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 29.08.2012 10:58

Sylwetka napisał(a):
sieka napisał(a):Nie wiem czy mogę w tym temacie pytać , ale nigdzie nie doczytałam...

Mały targ jest w Orebicu, można na nim kupić swieżą rybkę. My kupowaliśmy w coś a'la centrali rybnej w Janjina po lewej stronie( jadąc od Stonu) za kioskiem. Świeże małże i ostrygi kupowaliśmy w Drace. Inne owoce morza nie wiem :D

Dziękuję za pomoc :)
MMucha
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMucha » 29.08.2012 11:41

byłem, polecam
przyłączam się
Alita
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 29.08.2012 11:47

Nasze pierwsze wakacje w Chorwacji spędziliśmy właśnie na Pół. Peljesac w Kuciste :D Było to miejsce polecone nam przez znajomych :wink: Wszystkie miasteczka dookoła półwyspu zachwyciły nas swoim klimatem i zakochaliśmy się w Chorwacji. Dlatego uważam że to idealne miejse dla osób które Chorwacji nie znają a chcą zobaczyć wszystko to co w niej najpiękniejsze :lol:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.08.2012 12:04

Aldonko, szacun za stworzenie tego wątku! Mam nadzieję, że mnie przyjmiesz do Klubu (?) :)

Dzięki za umieszczenie w spisie RWPG. Była jeszcze jedna moja relacja z półwyspu, dawno temu ;), pierwsza moja relacja na forum: Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 - część o Peljescu zaczyna się tutaj :D

Fajnie, że Ci się chciało :D
Pozdrawiam serdecznie :papa:
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 29.08.2012 12:14

Czu przyjmę, Kochana, masz tu honorowe miejsce :)
Już dodałam Twoją relację.
Przekopywałam się przez ponad 40 stron relacji, pewnie wiele ominęłam, na pewno te, które w tytule nie miały charakterystycznego słowa związanego z półwyspem :)

Basiulinek napisał(a):No tu to ja musze byc!!!! :mrgreen:

czuje sie troszeczke matka chrzestna tego watku.... moge? ;)

Matko Chrzestna - bij szampana o burtę...może być też Karlovacko :D

telepol napisał(a):I ja sie tutaj zapisuję, Aldonko bede mial chwile to podam Tobie link do mojej relacji, chyba ze predzej znajdziesz

Jedną już znalazłam i podłączyłam, z 2010 roku, o tej mówisz?

sieka napisał(a):To i ja dołączam :) Na razie tylko jako obserwator, ale pod koniec września mam nadzieję podzielić się i swoimi wrażeniami z pobytu na Peljesacu :)

Czekamy zatem niecierpliwie na Twoje ochy i achy....mniemam, co tam WIEM, że tak właśnie będzie :D

wojan napisał(a):Aldonko - do spisu możesz dołączyć jeszcze "archiwalną" relację z 2005 roku ... :D :papa:

Dołączona. Dzięki.
agary35
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agary35 » 29.08.2012 20:53

To i ja się dopisuję :D
rbandula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 29.08.2012 21:08

Aldonko, super pomysł z tym klubem :D ! Zapisuję się oczywiście!
Iwona75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 29.08.2012 23:45

To ja też proszę o wciągnięcie na listę.

Jako wpisowe kilka fotek mieszkańców tego półwyspu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019