Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 16.06.2014 23:02

z naklejką Cropl wszędzie się dojedzie bez żadnych przystanków :wink:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 16.06.2014 23:09

maluszek napisał(a):z naklejką Cropl wszędzie się dojedzie bez żadnych przystanków :wink:


O! Dobry pomysl! Jakby jakis korek sie trafil po drodze,to powinno pomoc! ;)
Chyba jeszcze na maske przykleje! :)



Tak sobie teraz pomyslalam...
Niemcy maja swoja kultowa wyspe Sylt i naklejaja na auta takie naklejki

Obrazek

Moze by tak Peljesac jakos ujac graficznie i pod Cro.pl naklejka dolepic?
Ostatnio edytowano 16.06.2014 23:19 przez Basiulinek, łącznie edytowano 2 razy
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 16.06.2014 23:15

Basiulinek napisał(a):
maluszek napisał(a):z naklejką Cropl wszędzie się dojedzie bez żadnych przystanków :wink:


O! Dobry pomysl! Jakby jakis korek sie trafil po drodze,to powinno pomoc! ;)
Chyba jeszcze na maske przykleje! :)

ja zamówiłam dwie... więc starczy na przód i tył :mrgreen:
aniaitomek
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 18.06.2014 12:14

Bedzie ktos w Borku na przelomie lipca i sierpnia ? A moze wiecie cos o mozliwosi wypozyczenia malego cos pod zaglami ? Wyslalismy zapytanie do Sarki ,ale cisza....
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 18.06.2014 12:41

aniaitomek napisał(a):Bedzie ktos w Borku na przelomie lipca i sierpnia ? A moze wiecie cos o mozliwosi wypozyczenia malego cos pod zaglami ? Wyslalismy zapytanie do Sarki ,ale cisza....

my będziemy od 1 sierpnia :lol:
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 19.06.2014 19:51

Mam pytanie do bywalców plaży Divna
Z różnych relacji domyśliłem się, że jest tam problem z parkowaniem blisko plaży. Mam pytanie o której z rana powinien tam być, aby spokojnie zaparkować przy plaży?
Będę na przełomie lipca i sierpnia, więc obawiam się problemów. A kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 19.06.2014 20:26

Jackar napisał(a): A kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.


No właśnie :lol: Im wcześniej tym lepiej. Chociaż na to też nie ma reguły w zeszłym roku podjechaliśmy kole 15 i też znalazło sie miejsce na 2 auta (czas: połowa lipca) :D Dwa lata temu był jeszcze parking(płatny) obok kempingu ale z niewyjaśnionych przyczyn w zeszłym roku był zamknięty :? a szkoda, teraz trzeba parkować wzdłuż drogi, zwracaj uwagę na znaki zakazu :!: są ustawione na krótkich odcinkach ale są :mrgreen:
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 19.06.2014 20:35

Chciałbym tam być 8.30 - 9.00 i nie wiem czy to już nie za późno
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 19.06.2014 20:41

Jackar napisał(a):Chciałbym tam być 8.30 - 9.00 i nie wiem czy to już nie za późno


Nie no spoko !Myślę, że będzie miejsce bez problemu :D A jak nie to 3 km dalej jest przepiękna Duba :mrgreen:
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 19.06.2014 20:51

Wielkie dzięki, a o Dubie też myślę.
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 19.06.2014 20:57

Jackar napisał(a):Mam pytanie do bywalców plaży Divna
Z różnych relacji domyśliłem się, że jest tam problem z parkowaniem blisko plaży. Mam pytanie o której z rana powinien tam być, aby spokojnie zaparkować przy plaży?
Będę na przełomie lipca i sierpnia, więc obawiam się problemów. A kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.

My tam meldujemy około godz. 10 i nigdy nie było problemu z parkowaniem. Bywamy tam w pierwszej połowie sierpnia.
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 19.06.2014 21:13

Jackar napisał(a):Mam pytanie do bywalców plaży Divna
Z różnych relacji domyśliłem się, że jest tam problem z parkowaniem blisko plaży. Mam pytanie o której z rana powinien tam być, aby spokojnie zaparkować przy plaży?
Będę na przełomie lipca i sierpnia, więc obawiam się problemów. A kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje.

Witam. Właśnie dzisiaj byłem już 2 raz na plaży Divnej. Faktycznie jest mało miejsca. Staje się przy drodze,a liczba miejsc ograniczona. Może na campingu można gdzieś stanąć ale tego nie wiem nie miałem potrzeby kombinować gdyż ja miejsce miałem przy drodze. A byłem o godz koło 12.
Załączniki:
DSC09356.jpg
DSC09348.jpg
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 19.06.2014 21:57

Wielki dzięki, jeden problem mniej. Jesteście bardzo pomocni
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.06.2014 18:50

Zna ktoś sposób na teleportację? Chciałabym bardzo choć na chwilę tam skoczyć :) Do sierpnia taaaak daleko....
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 20.06.2014 18:58

My dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie rezerwacji (tak na wszelki wypadek :mrgreen: ) z kampu Luka jeszcze tylko albo aż 21 dni :D Choć na półwyspie zameldujemy się pewnie kole 17-18 lipca :roll:

Aldonka napisał(a): Do sierpnia taaaak daleko....




....czyli powrót na "stare śmieci" :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 90
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone