Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przemekts
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemekts » 28.06.2013 18:08

Jadę w terminie 3-10.08.2013

Skoro nie ma większych problemów to będzie okazja pojeździć i zobaczyć kilka takich kempingów. Co do samego kempingu nie mam większych wymagań. Bardziej zależy mi na plaży aby były jakieś w miarę ładne :)

Teraz mniej więcej wiem jak liczyć i jakie koszta wchodzą w grę :)

Co mógłbym napisać o tym wyborze?
http://www.avtokampi.si/kamp/2/188/Porton-Biondi/

Czy na miejscu można płacić w euro czy raczej w kunach?
Joanna_M
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanna_M » 04.07.2013 20:55

Edyta34 napisał(a):Tradycyjnie - jadę w tym roku do Chorwacji po raz pierwszy.
Chciałabym znaleźć stosunkowo tani kemping na 1 - 2 doby w pobliżu Jezior Piltwickich.
Jadę razem z mężem i dwójką dzieci w wieku 10 i 14 lat.

Poszukuję też ciekawych i niedrogich kempingów na obszarze: Zagrzeb - Makarska - Dubrovnik.

Mam już parę propozycji, między innymi "Pod Maslinom", Autokamp Lisicina, Camp Kupari lub Camping Drage. Był ktoś tam kiedyś? Jakieś opinie? A może jakieś propozycje lepszych kempingów? :)



Pod Maslinom - zdecydowanie polecam! ;)
Love chorwacja
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.07.2013
POLA NAMIOTOWE CHORWACJA PILNE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Love chorwacja » 02.08.2013 13:51

Witam, mam pytanie o pola namiotowe w Chorwacji. Orientuje się ktoś jaki jest koszt pobytu za dobre jednego namiotu dla jednej osoby bez samochodu?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: POLA NAMIOTOWE CHORWACJA PILNE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.08.2013 14:08

Love chorwacja napisał(a):Witam, mam pytanie o pola namiotowe w Chorwacji. Orientuje się ktoś jaki jest koszt pobytu za dobre jednego namiotu dla jednej osoby bez samochodu?


kempingi-w-chorwacji-t17886.html

Cena pobytu na kempingach jest zróżnicowana. Pól namiotowych nie ma :oczko_usmiech:
Sprecyzuj w jakim region Chorwacji planujesz pobyt.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: POLA NAMIOTOWE CHORWACJA PILNE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.08.2013 15:33

Love chorwacja napisał(a):Orientuje się ktoś jaki jest koszt pobytu za dobre jednego namiotu dla jednej osoby bez samochodu?


Średnio na jeża...w szczycie sezonowym (lipiec, sierpień) licz od 10 e/dobę.
(choć znam taki za 7,54 e/d)
Tak jak pisał Janusz - to zależy od miejsca, wielkości campu i czasu pobytu.

Pozdrawiam
:papa:
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 13.01.2014 12:31

:D witam
Czy ktoś napisze coś ciekawego o Kamp Stella Maris - Pod Jasenovac (Murter)??
Może jakieś fotki. W sieci jest mało info.
pozdrav :P
dagiesza
Przemo__
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemo__ » 29.07.2014 16:32

Witam,

Lista kempingów długa i trudno coś wybrać samemu. Czy jakiś ekspert mógłby polecić kilka kempingów spełniających następujące warunki:
1. Dobry dla rodziny z 5 letnim dzieckiem - jest plac zabaw, (opcjonalnie basen), kemping odgrodzony od drogi, nie za duży.
2. Plaża najlepiej piaszczysta
3. Interesuje mnie Istria i wyspa Krk.

Z góry dziękuję.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.07.2014 16:47

Ad.1
dwa z basenami >>> http://hr.lagunaporec.com/kampovi-istra-porec/karta :wink:
jeden z basenem >>> http://www.camping-adriatic.com/pl/camping-lanterna (+ Krk) :wink:

Ad.2 plaże na Istrii i na Krku bez piasku - piasek na placu zabaw w piaskownicach :idea:
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 31.07.2014 15:24

Przemo__ napisał(a):1. Dobry dla rodziny z 5 letnim dzieckiem - jest plac zabaw, (opcjonalnie basen), kemping odgrodzony od drogi, nie za duży.
2. Plaża najlepiej piaszczysta
3. Interesuje mnie Istria i wyspa Krk.


Zaton w Dalmacji spełnia założenia (poza ad3 i wielkością)
Fajny piach na plaży - dzieciaki bezproblemowo mogą sobie zamki robić. Masa atrakcji.
tak w ogóle to plaża na campie Zaton jest chyba jedną z najszerszych w Chorwacji - przypomina plaże Włoch, Grecji czy Turcji.
Basen jak na warunki Chorwackie ok - ale do standardu Włoskich czy Francuskich campów nie ma co porównywać...
diabolo88
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.02.2015
Nocowanie w aucie na kempingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) diabolo88 » 21.02.2015 21:31

Chcę się wybrać z żoną do Chorwacji na urlop. Mam 7 osobowego vana, który po wyjęciu tylnych foteli staje sie wielką sypialnią na kółkach. Szyby z tyłu na maxa przyciemnione więc spanie bezproblemowe. Ciekaw jestem czy na kempingach będę traktowany jak kamper czy też każą mi płacić za namiot, którego nie będę miał. jak to widzicie? A może w ogóle odmówią?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2015 00:10

Witaj diabolo88.
Odmówią Ci jeśli na kempingu nie będzie miejsca.
Jak nie masz, namiotu - nie płacisz za namiot.
Jak będziesz na kempingu, gdzie płaci się za parcelę (miejsce na kempingu) to dodatkowo zapłacisz za dwie osoby + taksa klimatyczna.
O kempingach w Chorwacji poczytaj tutaj >>> kempingi-w-chorwacji-t17886.html
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 23.02.2015 14:46

Witam wszystkich starych bywalców , mam pytanie do was . W czerwcu wybieram się do CRO ,lecz nie mogę się zdecydować na który kamping , może ktoś z was był na którymś z nich oto moje o propozycje Region Istria 1. Valbandon PULA - Bivillage 2. Poreć Lanterna 3. Novigrad Park Umag . Z tych trzech kampingów chcę coś wybrać .Termin wyjazdu 10-06-2015 do 20-06 , podróż autem 2+2. dzięki za pomoc :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.02.2015 15:08

Może filmiki pomogą

1.


2.


3.


4.


Moje typy to 2 i 4
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.02.2015 15:10

novy77 napisał(a):Witam wszystkich starych bywalców , mam pytanie do was . W czerwcu wybieram się do CRO ,lecz nie mogę się zdecydować na który kamping , może ktoś z was był na którymś z nich oto moje o propozycje Region Istria 1. Valbandon PULA - Bivillage 2. Poreć Lanterna 3. Novigrad Park Umag . Z tych trzech kampingów chcę coś wybrać .Termin wyjazdu 10-06-2015 do 20-06 , podróż autem 2+2. dzięki za pomoc :papa:



Cześć.

Byłem na tym
osrodek-lanterna-opinie-t21716.html
i tylko tam więc nie ma porównania.
Nam się tam podobało.

lanterna-camping-istria-t24153.html

Pozdrawiam
Gary81
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gary81 » 01.03.2015 23:42

Witam wszystkich,
mam pytanie większość campingów podaje ceny w euro. Czy w kunach też można płacić ?
I czy za rower się coś płaci ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone