Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 04.12.2012 13:01

Janusz Bajcer napisał(a):Od jakiegoś czasu na zimę ubieram się cieplej, bo belona marznie :wink: na wiosnę zrzucam futro :oczko_usmiech: :idea:



Szanowny kolego Januszu czy oby napewno to Bellona marznie :?: :?: :?: :roll:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.12.2012 13:19

Darek - znowu zaczynasz?
Odgrzewane...stać Cię na więcej.

:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.12.2012 13:26

Jacku, spoko :lol: Darek umrze w niepewności co ja trzymam w ręku :oczko_usmiech:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 04.12.2012 20:39

Jakiegoś pręta trzymasz albo sierp bo jest to to wygięte :D
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 07.02.2013 14:20

:P Wpisy z 2009 mówią, że na wyspie Vis nie ma campów :?: :idea: i chyba tak jest bo na necie zero śladu :( Może coś się zmieniło :?: :?: Może znacie miejsca gdzie przy ludzkich siedzibach na Visie można zacumować kamperem :roll: :wink: :?: pozdrav :hut: :wink:
Opcjonata
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Opcjonata » 05.06.2013 10:10

Witam,
W tym roku planuję pierwszy raz wyjechać pod namiot i pierwszy raz do Chorwacji, przeszukałam forum i zdecydowałam się na wyspe RAB i rajską plażę w Lopar, w lopar jest też camping SAN MARINO ale nie orientuję się czy rajska i san marino jest blisko siebie no i nie wiem jakie sa ceny bo nie moge znalezc strony tego campingu i cennika, może ktoś mi pomoże w tej kwestii, i jeszcze jedno pytanie-czy paszporty są potrzebne? czy wystarcza dowody osobiste? (jedziemy samochodem z 3-letnim dzieckiem) aaaa....podobno tam są komary?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.06.2013 10:15

Opcjonata napisał(a): i jeszcze jedno pytanie-czy paszporty są potrzebne? czy wystarcza dowody osobiste? (jedziemy samochodem z 3-letnim dzieckiem) aaaa....podobno tam są komary?


Witam
dokumenty-uprawniajace-do-przekraczania-granic-na-balkanach-t23491.html
jak-tam-z-komarami-t34335.html

Pozdrawiam
Opcjonata
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Opcjonata » 05.06.2013 11:58

Dzieki, pozostaje jeszcze kwestia cen w San Marino, może ktoś był i może podpowiedziec?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2013 12:44

Opcjonata napisał(a):Dzieki, pozostaje jeszcze kwestia cen w San Marino, może ktoś był i może podpowiedziec?

Nie byłem, podaję cennik >>> http://www.avtokampi.si/kamp/2/60/San-Marino/#tab3_kamp
Edyta34
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edyta34 » 16.06.2013 18:12

Tradycyjnie - jadę w tym roku do Chorwacji po raz pierwszy.
Chciałabym znaleźć stosunkowo tani kemping na 1 - 2 doby w pobliżu Jezior Piltwickich.
Jadę razem z mężem i dwójką dzieci w wieku 10 i 14 lat.

Poszukuję też ciekawych i niedrogich kempingów na obszarze: Zagrzeb - Makarska - Dubrovnik.

Mam już parę propozycji, między innymi "Pod Maslinom", Autokamp Lisicina, Camp Kupari lub Camping Drage. Był ktoś tam kiedyś? Jakieś opinie? A może jakieś propozycje lepszych kempingów? :)
przemekts
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemekts » 27.06.2013 16:50

Witam
Wybieram się w tym roku do Puli (lub okolice)
Pod namiot wybieram się pierwszy raz i tutaj moje pytanie... które pole namiotowe polecacie?
Dodatkowo interesują mnie cena za wynajęcie miejsca za auto, 5 osób (2 namioty).
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2013 17:05

Edyta34 napisał(a):Tradycyjnie - jadę w tym roku do Chorwacji po raz pierwszy.
Chciałabym znaleźć stosunkowo tani kemping na 1 - 2 doby w pobliżu Jezior Piltwickich.
Jadę razem z mężem i dwójką dzieci w wieku 10 i 14 lat.

Poszukuję też ciekawych i niedrogich kempingów na obszarze: Zagrzeb - Makarska - Dubrovnik.

Mam już parę propozycji, między innymi "Pod Maslinom", Autokamp Lisicina, Camp Kupari lub Camping Drage. Był ktoś tam kiedyś? Jakieś opinie? A może jakieś propozycje lepszych kempingów? :)

W okolicach Jezior Plitwickich nasz trzy kampingi
http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=25
Na tej samej stronce znajdziesz sporo innych :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2013 17:26

przemekts napisał(a):Witam
Wybieram się w tym roku do Puli (lub okolice)
Pod namiot wybieram się pierwszy raz i tutaj moje pytanie... które pole namiotowe polecacie?
Dodatkowo interesują mnie cena za wynajęcie miejsca za auto, 5 osób (2 namioty).
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam

Na Istrii jest dużo kempingów - małych i dużych - jest w czym wybierać :idea:
http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... ta=tekstil
W okolicach Puli ciekawym kempingiem z opisu na stronie wydaje się być Camp Tašalera
Wg cennika (w euro) tego kempingu pobyt za dobę w sezonie VII,VIII dla 5 osób dorosłych, dwóch namiotów i auta wynosi:
osoba 6.30 x 5 = 32.50
taksa klimatyczna 0.95 x 5 = 4.75
namiot mały = 2.65
namiot duży = 3.40
samochód = 3.40
przyłącze prądu = 3.40
----------------------
Razem doba = 50.10 euro czyli np 10 dni to 501 euro
Do końcowego rachunku trzeba doliczyć jednokrotny meldunek czyli 2.20 x 5 = 11.00 euro
przemekts
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemekts » 27.06.2013 20:43

Janusz Bajcer napisał(a):
przemekts napisał(a):Witam
Wybieram się w tym roku do Puli (lub okolice)
Pod namiot wybieram się pierwszy raz i tutaj moje pytanie... które pole namiotowe polecacie?
Dodatkowo interesują mnie cena za wynajęcie miejsca za auto, 5 osób (2 namioty).
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam

Na Istrii jest dużo kempingów - małych i dużych - jest w czym wybierać :idea:
http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... ta=tekstil
W okolicach Puli ciekawym kempingiem z opisu na stronie wydaje się być Camp Tašalera
Wg cennika (w euro) tego kempingu pobyt za dobę w sezonie VII,VIII dla 5 osób dorosłych, dwóch namiotów i auta wynosi:
osoba 6.30 x 5 = 32.50
taksa klimatyczna 0.95 x 5 = 4.75
namiot mały = 2.65
namiot duży = 3.40
samochód = 3.40
przyłącze prądu = 3.40
----------------------
Razem doba = 50.10 euro czyli np 10 dni to 501 euro
Do końcowego rachunku trzeba doliczyć jednokrotny meldunek czyli 2.20 x 5 = 11.00 euro


Dziękuje za pomoc :)

Mam jeszcze pytanie - czy jadąc tam w ciemno można bez problemu się "zakwaterować" czy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.06.2013 21:07

Na Istrię z pobytem na kempingach możesz jechać w ciemno, jest dużo kempingów, jak na jednym nie będzie miejsc, pojedziesz na inny.
Na tym podlinkowanym nie byłem, wybrałem go do podania jak liczyć dobę na kempingu.
Ale są tez kempingi gdzie jest cennik za osoby i parcelę, wtedy nie liczy się osobno namiotów, auta i prądu bo są w cenie tej parceli.
W jakim terminie jedziesz :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone