Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 09.05.2017 14:35

darek1974 napisał(a):Cześć
Czy może ktoś coś więcej powiedzieć o campie "Slatina"? Jaka jest plaża,czy zejście jest łagodne, czy znajdę trochę piasku w wodzie?
Jak jest z Konobami w pobliżu,może jakieś markety w okolicy? Ktoś był ostatnio? Ogólnie szukam czegoś na Cresie lub okolicy
Dzięki z góry za jakieś info :D
Pozdrawiam


Slatina na Cresie jest bardzo stroma, dotarłem tam w poszukiwaniu miejsca na pobyt z przyczepą, ale nie zagłębiałem się za daleko, miałem problem poruszać się samym autem. Obsługa wciąga tam przyczepy traktorem, ale dla mnie poruszanie się po campingu na takich stromiznach odpada. Dzieciaki na rower nie wsiądą bo ledwo wyjadą z parceli i już zawał.

Nie mniej jednak znam miłośników tego miejsca, podobno im dalej od wejścia tym bardziej płasko i ładniej, ja tam nie dotarłem. Byłem na stromym kawałku wybrzeża - skalistym, i na pewno bez piasku.
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 09.05.2017 20:37

Dzięki @maarec. Będę szukał dalej. Z tego co zrozumiałem to nie ma tam łagodnego zejście w wodzie
I odrobiny piasku w niej.
Ok może coś innego na Cresie albo na Mali Losinj znajde (Cikat odpada). A może kolega @Vjetar coś powie o campie "Lopari"? :D
Pozdrowionka
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2017 16:16

darek1974 napisał(a):Dzięki @maarec. Będę szukał dalej. Z tego co zrozumiałem to nie ma tam łagodnego zejście w wodzie
I odrobiny piasku w niej.
Ok może coś innego na Cresie albo na Mali Losinj znajde (Cikat odpada). A może kolega @Vjetar coś powie o campie "Lopari"? :D
Pozdrowionka


Camp jest fajny.
Wjazd przez szlaban (dostajesz kartę).
WI-FI tylko w recepcji.
Sanitariaty, prysznice, umywalki, wszystko było nowe.
Namiot rozbity w cieniu (na mapie pomiędzy nr 5 a 6)
http://www.camping-lopari.com/index.php/lopari-map-hr

Restauracja, sklep, animacje, plac zabaw, wszystko na miejscu.
Wieczorami jakieś imprezki integracyjne dla turystów.
W recepcji są opcje wykupu zorganizowanych wycieczek (żałuję, że nie skorzystałem z wjazdu na Osoršćica - musi być piękny widok. Jedyne zagrożenie to pogoda, która często się zmieniała na górze, chmury przykrywały szczyt-wykupujesz a na miejscu lipa).

Jedyny problem to plaża.
Szału nie ma.
Nie byłem na tej gdzie można z psami (może jest ładniejsza?).

Ogólnie zwiedzaliśmy i gdzieś zawsze była kąpiel.

W miasteczku kilka dobrych knajp, przystępne ceny posiłków, jakaś hamburgerownia, był nawet większy market (nie pamiętam nazwy).

Więcej nie pamiętam. :wink:

Aha, jeszcze jedno. Codziennie przyjeżdżał Pan i obchodził cały kamp zapraszając do zakupu swojego świeżego towaru nawołując: bombolini!

:oczko_usmiech:

Pzdr
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 10.05.2017 20:21

Dzięki @Vjetar za taki opis,ogólnie mówiąc taki camp by mi odpowiadał. Niepokoi mnie tylko to zdanie "Plaża szału nie ma" :( . No właśnie co miałeś na myśli????. Za dużego porównania to ja nie mam (dwa razy Omisz i raz Vrila w Trpanju). Po wjeździe do Trpanja moje dziewczyny były troche załamane prawdę mówiąc jak zobaczyły plażę,"uratowało" mnie to że mieliśmy namiot prawie na plaży :oczko_usmiech: (chociaż po paru dniach już była super plażą). Kurcze my to z takich że jak już gdzieś zakotwiczymy to na dwa tyg.(zwiedzania mało) no i ta plaża też by musiała być w miarę fajna!
No i na co tu się zdecydować?? :roll:
Pozdrowionka
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.05.2017 15:59

darek1974 napisał(a):Dzięki @Vjetar za taki opis,ogólnie mówiąc taki camp by mi odpowiadał. Niepokoi mnie tylko to zdanie "Plaża szału nie ma" :( . No właśnie co miałeś na myśli????. Za dużego porównania to ja nie mam (dwa razy Omisz i raz Vrila w Trpanju). Po wjeździe do Trpanja moje dziewczyny były troche załamane prawdę mówiąc jak zobaczyły plażę,"uratowało" mnie to że mieliśmy namiot prawie na plaży :oczko_usmiech: (chociaż po paru dniach już była super plażą). Kurcze my to z takich że jak już gdzieś zakotwiczymy to na dwa tyg.(zwiedzania mało) no i ta plaża też by musiała być w miarę fajna!
No i na co tu się zdecydować?? :roll:
Pozdrowionka


W Omis była super plażą w porównaniu do Lopari. :wink:
Może źle się wyraziłem, leżeć jest gdzie, piaseczek taki grubszy.
Woda taka sobie (mętna miejscami, żadnych rybek)) i dno miejscami skaliste.
kristof1978
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristof1978 » 22.05.2017 18:48

witam polecam kamping dalmacja Lubomira Cudiny w Pakostane zaraz obok kampingu Karaba, bylem kilka razy, wlasciciel bardzo pomocny i mily ceny do negocjacji ,polecam
conti
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) conti » 23.05.2017 20:56

Ma ktoś może tegoroczny cennik na camp Dole ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2017 20:59

conti napisał(a):Ma ktoś może tegoroczny cennik na camp Dole ?

http://www.campdole.com/pl/zakwarterowanie.php
conti
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) conti » 23.05.2017 22:04

dzięki bardzo, byłem na tej stronce ale jakos nie zauważyłem, ewentualnie jakby kto miał taki w kunach jak wisi u nich w recepcji to byłoby super. Pyz okazji poprawiło sie coś na lepsze od 2015 ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2017 22:06

conti napisał(a): Pyz okazji poprawiło sie coś na lepsze od 2015 ?

Ja byłem bardzo dawno :roll: , więc nie wiem :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2017 22:12

Janusz Bajcer napisał(a):
conti napisał(a): Pyz okazji poprawiło sie coś na lepsze od 2015 ?

Ja byłem bardzo dawno :roll: , więc nie wiem :roll:

camping-dole-zivogosce-cala-prawda-t25820-90.html
radekop
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) radekop » 26.05.2017 11:07

Hej.
Mam pytanie możecie polecić jakieś fajne pole namiotowe w obszarze zaznaczonym na mapce?
Ma to być pole na 2 noce 1 mały namiot 2 motocykle.
Chodzi o to żeby było gdzie iść na spacer na piwko.
Z góry dziękuję.
Załączniki:
Przechwytywanie.JPG
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2017 17:11

radekop napisał(a):Hej.
Mam pytanie możecie polecić jakieś fajne pole namiotowe w obszarze zaznaczonym na mapce?
Ma to być pole na 2 noce 1 mały namiot 2 motocykle.
Chodzi o to żeby było gdzie iść na spacer na piwko.
Z góry dziękuję.

Kempingi w regionie Kvarner (z wyspami)

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=20

Szukaj tych na stałym lądzie wg wielkości i cen jakie odpowiadają.
Pomocne są zdjęcia i filmiki.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.05.2017 18:01

radekop napisał(a):Hej.
Mam pytanie możecie polecić jakieś fajne pole namiotowe w obszarze zaznaczonym na mapce?
Ma to być pole na 2 noce 1 mały namiot 2 motocykle.
Chodzi o to żeby było gdzie iść na spacer na piwko.
Z góry dziękuję.


Hej.

Kiedyś byłem tu :arrow: https://www.hrvaska.net/hr/mobilne-kuci ... GAod_YMP2w

LwG
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 28.05.2017 19:45

Cześć
Szukam i szukam ale znaleźć nie mogę. :( Miał być Cres albo jakaś inna wyspa w pobliżu ale chyba skończy się bardziej na południu. Jak nie znajdę czegoś na Hvar to pojadę pewnie na sprawdzony camp "Vrila" na Peljesac :oczko_usmiech:
Dużo osób poleca camp "Lili" w Jgodnej. Powiedzcie czy to prawda że nie można tam rezerwować parceli pod namiot?
A drugie pytanie czy bez problemu można dojść do jakiejś konoby i czy są tam jakieś :?: Widzę że można na ładnym tarasie złocisty trunek wypić :mrgreen: a i kajakiem będę miał gdzie popływać. Czytam już trochę ale nie mogę znaleźć na ten temat informacji?
A jak nie znajdę już miejsca na "Lili" to jakie jeszcze campy polecacie na Hvar?
Dzięki z góry i pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 49
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone