Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kajak do amatorskiej turystyki przybrzeżnej. Co wybrać?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.08.2018 22:17

sdolas napisał(a):Filmik z tegorocznego kajakowania w okolicach Tribunj

Bosko :hearts:
Jakbym siebie widział :wink:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 18.08.2018 22:20

Nooo, był ogień :oczko_usmiech:
Tak intensywnego kajakowania jeszcze nie doświadczyłem, przez dwa tygodnie dwa dni tylko nie pływałem :roll:

Kolorki :hearts:
Jak zapewne sam doświadczyłeś, żadna fotka, czy film tego nie odda.
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 24.08.2018 09:21

Sklep na d. wycofał (koniec serii) ze sprzedaży ITIwIT 3 w wersji niebieskiej - pomarańczowa dalej dostępna.
Czy Ktoś coś na ten temat wie, why?


p.s. na stronie francuskiej identyczna oferta (dwójek-trójek) jak w pl - tylko jest jedna jedynka, której nie ma w ofercie w pl
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.08.2018 14:33

Przygotowania do snu zimowego zakończono :D
20180819_141725-004.jpg

20180819_172955-002.jpg
20180819_141822.jpg
Vezemir
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vezemir » 24.08.2018 14:38

Plywasz tym sam czy we dwie osoby? Jak wr dwie to miesjsca jest wystarczajaco? Nie wiem czy kupic ten czy moze trojke...
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.08.2018 14:50

Vezemir napisał(a):Plywasz tym sam czy we dwie osoby? Jak wr dwie to miesjsca jest wystarczajaco? Nie wiem czy kupic ten czy moze trojke...

Pływamy najczęściej we troje z 8-latką między siedziskami i jest ok. We dwoje i pojedynkę jest super .
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 26.08.2018 18:34

zablo napisał(a):Sklep na d. wycofał (koniec serii) ze sprzedaży ITIwIT 3 w wersji niebieskiej - pomarańczowa dalej dostępna.
Czy Ktoś coś na ten temat wie, why?

ITIwIT 3 w wersji niebieskiej za 999plnów. Nie można jednak już wyszukać tej oferty poprzez sklepową szukajkę... dlatego jestem zmuszony podesłać link https://www.decathlon.pl/kajak-pneumatyczny-3-osobowy-id_8387564.html. Tylko w niektórych sklepach są dostępne. Jeśli ktoś planuje.

Mi dziś udało się nawet taniej wyrwać... pięknie prezentuje się w salonie :P 8) :lol:
Janusz212
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz212 » 27.08.2018 16:28

Byłem kilka dni temu w D i stał jeden jedyny zapakowany Itiwit 2 za 999zł.
Dzisiaj przeglądałem temat zobaczyłem najnowsze zdjęcia od Habanero i skojarzyłem, że w sklepie widziałem kajak w torbie Tribord. Przejrzałem wcześniejsze posty Habanero i postanowiłem wracając z pracy zajechać do D, żeby to sprawdzić.
Okazało się, że faktycznie to jest Tribord stojący przy cenie 999 zł.
Tak oto stałem się posiadaczem nowego Tribord Itiwit 2 za 899 zł(uchował sie jeszcze z wyprzedaży).

Habanero dzięki za zdjęcia :D

W sobotę wyjazd na wakacyjną tygodniową dogrywkę do Włoch - biję się z myślami czy zabierać kajak bo tam nie bardzo jest gdzie popływać - Adriatyk w okolicach Ravenny. Nie ma wysepek itd.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.08.2018 20:15

Jeśli masz miejsce to zabieraj bez zastanowienia.
Lepiej zabrać i nie zwodować, niż nie zabrać i żałować że nie ma co zwodować :wink:
Do tego pierwsze wodowanie w Adriatyku lepsze od jakiegokolwiek jeziora :wink:
Frajdy z pływania życzę :papa:
Janusz212
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 11.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz212 » 27.08.2018 20:21

Jeśli uda mi się dokupić wiosła(czekam na potwierdzenie z D we Wrocławiu, że mają 2 częściowe 225 bo ciężko dostać w sezonie) to zabieram:)
Vezemir
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vezemir » 27.08.2018 20:25

Janusz212 napisał(a):Jeśli uda mi się dokupić wiosła(czekam na potwierdzenie z D we Wrocławiu, że mają 2 częściowe 225 bo ciężko dostać w sezonie) to zabieram:)

Zamow przez internet w decath. Zamowilem w sobote, jutro powinny byc.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.08.2018 20:42

W stacjonarnym D też można zamówić, jeśli mają na stanie w innym sklepie to przerzucają za free.
Mi tak ściągali kajak :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 27.08.2018 21:12

Janusz212 napisał(a):
Habanero dzięki za zdjęcia :D

W sobotę wyjazd na wakacyjną tygodniową dogrywkę do Włoch - biję się z myślami czy zabierać kajak bo tam nie bardzo jest gdzie popływać - Adriatyk w okolicach Ravenny. Nie ma wysepek itd.


Nie ma sprawy . Cieszę się, że pomogły .
Życzę dużo frajdy i pustych zatoczek :P :papa:
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 27.08.2018 21:57

sdolas napisał(a):W stacjonarnym D też można zamówić, jeśli mają na stanie w innym sklepie to przerzucają za free.
Mi tak ściągali kajak :wink:


W pierwszej kolejności realizują wysyłkę do klienta (np. z magazynu), później do sklepów - informacja z wczorajszych zakupów.


A czy Ktoś z Was wie jak konserwować ten sprzęt?

Mamy dwa rodzaje tkaniny.
Może materiałową dałoby radę zaimpregnować, aby nie wchłaniała wody i przez to lepiej schła.
PVC natomiast aby zachowała swoje właściwości elastyczne.
jan ostrzycki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 08.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan ostrzycki » 05.09.2018 10:29

zablo napisał(a):
sdolas napisał(a):W stacjonarnym D też można zamówić, jeśli mają na stanie w innym sklepie to przerzucają za free.
Mi tak ściągali kajak :wink:


W pierwszej kolejności realizują wysyłkę do klienta (np. z magazynu), później do sklepów - informacja z wczorajszych zakupów.


A czy Ktoś z Was wie jak konserwować ten sprzęt?

Mamy dwa rodzaje tkaniny.
Może materiałową dałoby radę zaimpregnować, aby nie wchłaniała wody i przez to lepiej schła.
PVC natomiast aby zachowała swoje właściwości elastyczne.


Sprzęt należy konserwować zgodnie z instrukcją.
Stosowanie jakiejś chemii na poszycie lub na kondony z gumy może być zgubne. Nasączenie poszycia jakąś substancją może być szkodliwe dla balonów i dla estetyki oraz trwałości poszycia.
Przestrzeganie instrukcji+słodka woda+łagodny detergent+suszenie+zabezpieczenie przez gryzoniami=spokojne użytkowanie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kajak do amatorskiej turystyki przybrzeżnej. Co wybrać? - strona 75
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone