Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kajak do amatorskiej turystyki przybrzeżnej. Co wybrać?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.08.2018 22:17

sdolas napisał(a):Filmik z tegorocznego kajakowania w okolicach Tribunj

Bosko :hearts:
Jakbym siebie widział :wink:
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 18.08.2018 22:20

Nooo, był ogień :oczko_usmiech:
Tak intensywnego kajakowania jeszcze nie doświadczyłem, przez dwa tygodnie dwa dni tylko nie pływałem :roll:

Kolorki :hearts:
Jak zapewne sam doświadczyłeś, żadna fotka, czy film tego nie odda.
zablo
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 24.08.2018 09:21

Sklep na d. wycofał (koniec serii) ze sprzedaży ITIwIT 3 w wersji niebieskiej - pomarańczowa dalej dostępna.
Czy Ktoś coś na ten temat wie, why?

p.s. na stronie francuskiej identyczna oferta (dwójek-trójek) jak w pl - tylko jest jedna jedynka, której nie ma w ofercie w pl
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.08.2018 14:33

Przygotowania do snu zimowego zakończono :D
20180819_141725-004.jpg

20180819_172955-002.jpg
20180819_141822.jpg
Vezemir
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vezemir » 24.08.2018 14:38

Plywasz tym sam czy we dwie osoby? Jak wr dwie to miesjsca jest wystarczajaco? Nie wiem czy kupic ten czy moze trojke...
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.08.2018 14:50

Vezemir napisał(a):Plywasz tym sam czy we dwie osoby? Jak wr dwie to miesjsca jest wystarczajaco? Nie wiem czy kupic ten czy moze trojke...

Pływamy najczęściej we troje z 8-latką między siedziskami i jest ok. We dwoje i pojedynkę jest super .
zablo
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 26.08.2018 18:34

zablo napisał(a):Sklep na d. wycofał (koniec serii) ze sprzedaży ITIwIT 3 w wersji niebieskiej - pomarańczowa dalej dostępna.
Czy Ktoś coś na ten temat wie, why?

ITIwIT 3 w wersji niebieskiej za 999plnów. Nie można jednak już wyszukać tej oferty poprzez sklepową szukajkę... dlatego jestem zmuszony podesłać link https://www.decathlon.pl/kajak-pneumatyczny-3-osobowy-id_8387564.html. Tylko w niektórych sklepach są dostępne. Jeśli ktoś planuje.

Mi dziś udało się nawet taniej wyrwać... pięknie prezentuje się w salonie :P 8) :lol:
Janusz212
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz212 » 27.08.2018 16:28

Byłem kilka dni temu w D i stał jeden jedyny zapakowany Itiwit 2 za 999zł.
Dzisiaj przeglądałem temat zobaczyłem najnowsze zdjęcia od Habanero i skojarzyłem, że w sklepie widziałem kajak w torbie Tribord. Przejrzałem wcześniejsze posty Habanero i postanowiłem wracając z pracy zajechać do D, żeby to sprawdzić.
Okazało się, że faktycznie to jest Tribord stojący przy cenie 999 zł.
Tak oto stałem się posiadaczem nowego Tribord Itiwit 2 za 899 zł(uchował sie jeszcze z wyprzedaży).

Habanero dzięki za zdjęcia :D

W sobotę wyjazd na wakacyjną tygodniową dogrywkę do Włoch - biję się z myślami czy zabierać kajak bo tam nie bardzo jest gdzie popływać - Adriatyk w okolicach Ravenny. Nie ma wysepek itd.
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.08.2018 20:15

Jeśli masz miejsce to zabieraj bez zastanowienia.
Lepiej zabrać i nie zwodować, niż nie zabrać i żałować że nie ma co zwodować :wink:
Do tego pierwsze wodowanie w Adriatyku lepsze od jakiegokolwiek jeziora :wink:
Frajdy z pływania życzę :papa:
Janusz212
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz212 » 27.08.2018 20:21

Jeśli uda mi się dokupić wiosła(czekam na potwierdzenie z D we Wrocławiu, że mają 2 częściowe 225 bo ciężko dostać w sezonie) to zabieram:)
Vezemir
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vezemir » 27.08.2018 20:25

Janusz212 napisał(a):Jeśli uda mi się dokupić wiosła(czekam na potwierdzenie z D we Wrocławiu, że mają 2 częściowe 225 bo ciężko dostać w sezonie) to zabieram:)

Zamow przez internet w decath. Zamowilem w sobote, jutro powinny byc.
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.08.2018 20:42

W stacjonarnym D też można zamówić, jeśli mają na stanie w innym sklepie to przerzucają za free.
Mi tak ściągali kajak :wink:
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 27.08.2018 21:12

Janusz212 napisał(a):
Habanero dzięki za zdjęcia :D

W sobotę wyjazd na wakacyjną tygodniową dogrywkę do Włoch - biję się z myślami czy zabierać kajak bo tam nie bardzo jest gdzie popływać - Adriatyk w okolicach Ravenny. Nie ma wysepek itd.

Nie ma sprawy . Cieszę się, że pomogły .
Życzę dużo frajdy i pustych zatoczek :P :papa:
zablo
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 27.08.2018 21:57

sdolas napisał(a):W stacjonarnym D też można zamówić, jeśli mają na stanie w innym sklepie to przerzucają za free.

W pierwszej kolejności realizują wysyłkę do klienta (np. z magazynu), później do sklepów - informacja z wczorajszych zakupów.

A czy Ktoś z Was wie jak konserwować ten sprzęt?

Mamy dwa rodzaje tkaniny.
Może materiałową dałoby radę zaimpregnować, aby nie wchłaniała wody i przez to lepiej schła.
PVC natomiast aby zachowała swoje właściwości elastyczne.
jan ostrzycki
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan ostrzycki » 05.09.2018 10:29

zablo napisał(a):
sdolas napisał(a):W stacjonarnym D też można zamówić, jeśli mają na stanie w innym sklepie to przerzucają za free.

W pierwszej kolejności realizują wysyłkę do klienta (np. z magazynu), później do sklepów - informacja z wczorajszych zakupów.

A czy Ktoś z Was wie jak konserwować ten sprzęt?

Mamy dwa rodzaje tkaniny.
Może materiałową dałoby radę zaimpregnować, aby nie wchłaniała wody i przez to lepiej schła.
PVC natomiast aby zachowała swoje właściwości elastyczne.

Sprzęt należy konserwować zgodnie z instrukcją.
Stosowanie jakiejś chemii na poszycie lub na kondony z gumy może być zgubne. Nasączenie poszycia jakąś substancją może być szkodliwe dla balonów i dla estetyki oraz trwałości poszycia.
Przestrzeganie instrukcji+słodka woda+łagodny detergent+suszenie+zabezpieczenie przez gryzoniami=spokojne użytkowanie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

Kajak do amatorskiej turystyki przybrzeżnej. Co wybrać? - strona 75
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019