Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli Riviera Makarska to gdzie najlepiej???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2010 14:25

ASHA napisał(a):Witam wszystkich, napiszcie co sądzicie o miejscowości Sutivan i apartamenty Agava. Czy wybrać może jednak Brelę. Pozdrawiam!

forum/viewtopic.php?p=440842#440842
forum/viewtopic.php?t=25496&highlight=psem
ASHA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 29.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASHA » 15.03.2010 14:54

Dzięki, chciałabym aby się ktoś wypowiedział na temat tych apartamentów Agava. Jedziemy w trzy rodziny i wszyscy pierwszy raz i trochę mamy obawy. Ale z Waszym forum jest o wiele raźniej. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki 8)
gonzo
Croentuzjasta
Posty: 409
Dołączył(a): 01.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gonzo » 15.03.2010 15:18

Jak jedziecie pierwszy raz na pewno będziecie zadowoleni każda miejscowość ma swój urok.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.03.2010 15:21

ASHA napisał(a):Dzięki, chciałabym aby się ktoś wypowiedział na temat tych apartamentów Agava.


No przecież się wypowiedział ?

Ale skoro Ci mało albo nie wierzysz Hepikowi :lol: (w to co widzisz) to proszę bardzo:
forum/viewtopic.php?p=466506#466506
ASHA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 29.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASHA » 15.03.2010 16:48

Wierzę i dzięki tylko ktoś pod tą relacją wypowiedział się, że lokum mógł wybrać lepiej i to mnie trochę zbiło z tropu. Ale ogólnie już się zdecydowałam i chcemy tam rezerwować. Dzięki za pomoc! Nam pierwszakom trochę więcej wyrozumiałości potrzeba to wybaczcie jak pytamy. Ale mam nadzieję, że jak wrócimy to relacyjkę napiszemy i pomożemy innym. Pozdrawiam!!! :D
atomic
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 05.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic » 17.03.2010 18:30

mutiaq napisał(a):Nie chcę przekonywać do Makarskiej, bo Baška Voda też jest dobrym miejscem dla młodych, tylko tam nie spotkałam dyskoteki zadnej.
Jedynie knajpki do popicia-posiedzenia, ale może dyski też są (?).
Pozdrawiam.
:)


Są dyskoteki i to ekstra. Zaraz przy promenadzie z podestami do tańczenia.
Są również knajpki zaraz na plaży przy samym morzu z głośną muzyką, więc można się "pogibać" co też wiele osób robi... :wink:

Przynajmniej tak było dwa lata temu...
nilo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) nilo » 07.04.2010 07:14

CinnamonGirl napisał(a):Ja tez sie póki co skłaniam ku Podgorze w tym roku :)



Witam, mhh, Podgora, bylem dwa razy i jak dla mnie było pieknie, w tym roku ze wzgledu ze w maju urodzi mi sie syn, prawdopodobnie wyjazd do Chorwacji odlozymy - choc, moze we wrzesniu, pozyjemy zobaczymy......
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 07.04.2010 09:14

nilo napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):Ja tez sie póki co skłaniam ku Podgorze w tym roku :)



Witam, mhh, Podgora, bylem dwa razy i jak dla mnie było pieknie, w tym roku ze wzgledu ze w maju urodzi mi sie syn, prawdopodobnie wyjazd do Chorwacji odlozymy - choc, moze we wrzesniu, pozyjemy zobaczymy......



Powiedz mi proszę w takim razie gdzie najlepiej szukać noclegu aby jako taka plaza była w zasiegu 10min - bardziej na wschodzie miasta (blizej caklje okolice hoteli) czy na zachodzie (w kierunku Tucepi plaze wyglądaja moze na nie zaszerokie ale ok ale nie wiem jak w realu).
dodam ze jadę w czerwcu przed głównym sezonem więc mam nadzieje ze nie bedzie tam jak w puszcze sadrynek.

Zdaje sobie sprawe ze w Podgorze to raczej plaze wąskie ale co radzisz?
smoki
Cromaniak
Posty: 619
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki » 13.04.2010 20:35

Zdecydowanie polecamy Caklje. Tam kwaterki praktycznie w pierwszym rzędzie. Od strony centrum długa plaża. Spokojne miejsce, jednocześnie do uciech kurortu spacerkiem 20min.

http://podgora.hr/images/stories/easyga ... odgora.jpg
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 14.04.2010 07:57

smoki napisał(a):Zdecydowanie polecamy Caklje. Tam kwaterki praktycznie w pierwszym rzędzie. Od strony centrum długa plaża. Spokojne miejsce, jednocześnie do uciech kurortu spacerkiem 20min.

http://podgora.hr/images/stories/easyga ... odgora.jpg


Tez o tym myślałam choć nie wiem jak z cenami takich kwaterek nad samym morzem, nawet przed sezonem :D
Dwa ze nie jestem z tych co koniecznie muszę mieć kwaterę nad samym morzem. Z pewnością tam tez popytamy o ceny ;) mam w głowie jakis óg cenowy którego nie chcę przkeroczyć i drugi który jestem w stanie zaakcepetować bez mrugnięcia okiem. Wszystko okaże sie za niecałe 2 miesiące :D
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 14.04.2010 17:57

atomic napisał(a):
mutiaq napisał(a):Nie chcę przekonywać do Makarskiej, bo Baška Voda też jest dobrym miejscem dla młodych, tylko tam nie spotkałam dyskoteki zadnej.
Jedynie knajpki do popicia-posiedzenia, ale może dyski też są (?).
Pozdrawiam.
:)


Są dyskoteki i to ekstra. Zaraz przy promenadzie z podestami do tańczenia.
Są również knajpki zaraz na plaży przy samym morzu z głośną muzyką, więc można się "pogibać" co też wiele osób robi... :wink:

Przynajmniej tak było dwa lata temu...


O nie :/ szkoda ze tej uroczej miejscowości się zrobiła tandeta dla klubowiczów z Polszy.
smoki
Cromaniak
Posty: 619
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smoki » 14.04.2010 21:34

CinnamonGirl napisał(a):
smoki napisał(a):Zdecydowanie polecamy Caklje. Tam kwaterki praktycznie w pierwszym rzędzie. Od strony centrum długa plaża. Spokojne miejsce, jednocześnie do uciech kurortu spacerkiem 20min.

http://podgora.hr/images/stories/easyga ... odgora.jpg


Tez o tym myślałam choć nie wiem jak z cenami takich kwaterek nad samym morzem, nawet przed sezonem :D
Dwa ze nie jestem z tych co koniecznie muszę mieć kwaterę nad samym morzem. Z pewnością tam tez popytamy o ceny ;) mam w głowie jakis óg cenowy którego nie chcę przkeroczyć i drugi który jestem w stanie zaakcepetować bez mrugnięcia okiem. Wszystko okaże sie za niecałe 2 miesiące :D


W ścisłym sezonie za 6 osób płaciliśmy 80E. Znajomi za 4-60E. Inni za 3 45E. Ale są tez kwaterki po 100E i więcej za 4 osoby.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 15.04.2010 09:09

smoki napisał(a):W ścisłym sezonie za 6 osób płaciliśmy 80E. Znajomi za 4-60E. Inni za 3 45E. Ale są tez kwaterki po 100E i więcej za 4 osoby.


No własnie w tym sęk że im więcej osób tym taniej. My jeszcze nie wiemy czy będziemy jechać w 2 czy 4 osoby.
Chciałabym cos znależć dla 2 osób do 25E(30E to max wydany z bólem serca) lub dla 4 osób do 45 E (max to 50E).
Dojedziemy to będziemy szukać ;) i wybrzydzać.
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 19.04.2010 18:45

Witam, pozwolę sobie podłączyć się do wątku. Szukam czegoś ciekawego na Riwierze Makarskiej, na przełomie lipca i sierpnia, dla 6 lub 8 osób, na 8-9 dni. Planujemy trochę pojeździć, pozwiedzać - ze 3-4 wycieczki (jakaś wyspa, Biokovo, okoliczne wioski, Dubrownik, może Czarnogóra). Na miejscu na nicnierobienie chcemy przeznaczyć około 4 dni. Oto moje wymagania (wiem, jest tego sporo, ale gdyby się udało spełnić wszystkie, byłoby świetnie :D )
1. Plaża: czysta, skały lub żwirek, przejrzysta woda, nieprzesadna ilość jeżowców, dno wolno opadające - nie wszyscy potrafią pływać, niedaleko jakieś zaplecze gastronomiczne - piwko, lody, kalamari i takie tam).
2. Apartmani: marzę o widoku z tarasu lub balkonu na morze i wyspy , raczej bez pobliskiej przystani.
3. Miasteczko/wioska: może być spokojnie, pod warunkiem że będzie ciekawie :) tzn. jakaś promenada na spacery, mile widziane parę zabytków, koniecznie przynajmniej kilka knajpek z rozsądnymi cenami - tak żeby zjeść kolację z winem lub piwem za - powiedzmy - równowartość maks. 35-45zł.
4. Cena za apartament: do 15-17 euro za osobę.

W jakiej miejscowości Riwiery Makarskie moje wymagania zostaną zaspokojone? :) Bardzo proszę o sugestie. Jestem otwarty na propozycje.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.04.2010 08:37

Krzychooo napisał(a):Witam,

Zobacz jak tu kolega sie postarał. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jeśli Riviera Makarska to gdzie najlepiej??? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone