napisał(a) taurus » 01.06.2011 19:12
to znowu ja
zaskoczę Ciebie pewnie ale podczas moich podróży nie miałem problemu z gniazdkami:
- na małych kempingach były gniazdka 2- bolcowe - czyli normalne ale bez uziemienia
- na dużych w recepcji lub sklepie kupowałem odpowiednią przejściówkę.
Napięcie jak u nas.
Pozdrawiam
p.s.
Tak było to dawno ale podejrzewam, że nie będziesz miał z tym problemu.
A jak będziesz miał to koniecznie je opisz
p.s.2
pamiętam, że place dla kamperów i przyczep miały inne systemy zasilania - np. podwójne - normalne i takie jak z siłą
ale to dawno było...
