Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaki rejon polecacie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Szabla
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2006
Jaki rejon polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szabla » 28.01.2006 16:14

Witam,

Jaki rejon, miejscowości polecielibyście czterem parom w wieku 20-23 lata?

Powiem na czym nam zalezy. Napewno nad morzem, ale nie koniecznie bezpośrednio na plaży:)
Miejscowośc nie duża (jak np Gdańsk) ale też nie malutka jak.....no nie wiem jak co:) Chodzi mi o coś typu Mikołajki, Ruciane Nida itp. Oczwiście porównanie jest do Polskich miejscowości, ale nie byłem nigdy za granicą:(
Chciałbym żeby było na miejscu co zjeść, wypic. Zależy mi też na rozrywce. Dziennej - mam na mysli sport, typu tenis, siatkóka. Ale też na wieczornej tzn knajpki nad wodą, jakieś dyskoteki (ale nie Warszawskie rombanki, tylko cos bardziej swojskiego:) np tak jak w Giżycku szanty itp:)

Hmmm...nie wiem co jeszcze. Możliwie duża plaża, raczej młodzi ludzie (żeby nie przeszkadzać tym strarszym)

Macie jakieś propozycje co do miejscowości? Może konkretne kwatery?
Crack
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 28.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crack » 28.01.2006 18:21

Polecił bym Ci Omis. Bardzo fajne miasteczko, można zjeść, wypić. Fajną rozrywką jest też spływ po rzece Cetina. Plaże przeważnie kamieniste lecz piasek też jest. Z Omisu bardzo blisko jest do Splitu więc przez jakiś tydzień nie będzie Ci się nudzić. A jak Ci się znudzi to do Splitu na dyskotekę :D
Ostatnio edytowano 28.01.2006 18:33 przez Crack, łącznie edytowano 1 raz
Szabla
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szabla » 28.01.2006 18:26

Masz moze jakies zdjecia z tamtych okolic?
Crack
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 28.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crack » 28.01.2006 18:35

Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 28.01.2006 18:47

W Omiszu jest chyba dużo rodzin z małymi dziećmi, bo wszyscy sobie polecają tą piaszczystą plażę na kempie Galeb. Poza tym dyskotek tam sobie nie przypominam :o
Chyba raczej Podgora - koło kempu Sutikla jest disco nad samym morzem.
Beach club Michigen znajduje się w Tučepi - też przy samej plaży.

Zawsze możecie "podskoczyć" do Makarskiej do Disco Grotta czy Night bar Deep... a wrócić możecie.... rano ;)

Plumek
Szabla
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szabla » 28.01.2006 19:05

|Cos już o tej miejscowości słyszałem. Masz moze jakies zdjecia z tamtych okolic?
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 06.02.2006 22:01

Potwierdzam :arrow: OMIŚ
Ładne miasteczko ze starówką.
Jest gdzie usiąść, napić się piwa i nie tylko.
Duża miejska plaża :P można powiedzieć piaszczysta :)
Można wybrać się na wyspę Brać (fisch piknik) polecam :wink:
Do tego kanion rzeki Cetina.
Pozdr 8)
Szabla
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szabla » 06.02.2006 22:09

Czyli co? Do aktywnego wypoczynku dla młodych osób Podogora czy raczej Omisz? A może Tucepi?
cerber
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) cerber » 06.02.2006 22:37

Polecam Makarską. Dużo atrakcji i dyskotek / jedna nawet w jaskini /.
Byłem w 2004 r. w Basce Vodzie / ten sam rejon / z młodzieżą / 20,19,24/ podobała im się dyskoteka na plaży i inne wieczorne rozrywki. Pozdrawiam!
Szabla
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szabla » 06.02.2006 22:58

Kurcze, widzę, że każdy poleca co innego:/
I co tu wybrac...?
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 06.02.2006 23:07

Jak zależy Ci na dyskotekach i rozrywkach życia nocnego to Makarska :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2006 23:39

Szabla napisał(a):Kurcze, widzę, że każdy poleca co innego:/
I co tu wybrac...?

Radzę Ci, abyś od takiego wyrazu jak wyżej nie rozpoczynał gadki w Croatii... :wink: ...a miejscowość dla Was - stawiam na Makarską.
Pzdr
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 07.02.2006 00:38

1/ Makarska, 2/Vodice, 3/Primosten, 4/ Omiś .....
także "kwaterowe" dzielnice większych miast typu Trogir, Crikvenica to z tych co widziłam sama.

Moze też byc niedoceniana Istria jeśli chcecie blizej np śliczny Rovinj albo Rabać. Może też być ktoraś z "satalitarnych" dzielnic Puli.
Tak naprawdę cieżko coś polecić bo jak na pierwszy raz to i Istrii też byście byli zadowoleni. Choć na pewno nie ma to jak Dalmacja ;)
jarekc
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 22.07.2005
wakacje e HR

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarekc » 07.02.2006 08:49

Z czystym sumieniem polecam Podgorę. Byłem tam w ubiegłym roku. Jest super. Jak lubisz Ruciane to Podgora jest odpowiednia.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.02.2006 19:34

Lecąc od góry : Zadar , cała Makarska Riwiera ( i Omis) , a potem Dubrovnik! Chociaz z tą nieduża miejscowością jak Gdańsk to moze być problemik , hahahah!!! Pozdrav!
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone