Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaką wyspę polecacie z małymi dziećmi?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BartKat
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 22.07.2016 14:58

Witajcie CroManiacy!

Niestety nasze tegoroczne wakacje w Chorwacji dobiegły końca. Jak zwykle były udane i planujemy powrócić 2017.
Nieśmiało myślę o wyspie, tylko nie bardzo wiem o której.
Gdyby ktoś z Was, chciał się podzielić informacjami/doświadczeniami będę zobowiązany.
To na czym nam zależy to:
- maksymalnie blisko morza z płaskim zejściem ( chodzi o dzieciaki)
- w miarę nowoczesny apartamet
- miejsce do cumowania łodzi
- najlepiej mało popularne miejsca (brak tłumów na plaży)
- dojazd samochodem
- nie dalej niż 1200 km ze śląska:)

Jeśli macie jakieś sprawdzone apartamenty, miejsca lub wyspy to proszę o informację.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Bartek
Malowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 04.08.2016 15:01

Witaj,

ja poleciłabym Ci wyspę Ugljan z której wróciłam kilka dni temu. Zarówno Ugljan jak i Pasman (te dwie wyspy są połączone mostem) są wg mnie znacznie mniej oblegane przez turystów, dominują tam Chorwaci. Nie ma wielkich gór więc szybko mozna przemieszczać się po całej wyspie/wyspach.
Pod kątem małych dzieci polecałabym miejscowość Kali na Ugljanie - apartamenty w okolicy Put Male Luke i plażę Mala Luka. Jest prysznic, bar, boisko, mały plac zabawa i ... w środku dnia bywało tam ok 5 rodzin maks. Płytkie zejście do wody i drobne kamyczki.
Załączniki:
Kali-bar.jpg
Bar na plaży
P1010253.JPG
Plaża Mala Luka
figusek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 04.08.2016 15:18

A może Brač? :)
BartKat
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 08.08.2016 08:05

Malowa napisał(a):Witaj,

ja poleciłabym Ci wyspę Ugljan z której wróciłam kilka dni temu. Zarówno Ugljan jak i Pasman (te dwie wyspy są połączone mostem) są wg mnie znacznie mniej oblegane przez turystów, dominują tam Chorwaci. Nie ma wielkich gór więc szybko mozna przemieszczać się po całej wyspie/wyspach.
Pod kątem małych dzieci polecałabym miejscowość Kali na Ugljanie - apartamenty w okolicy Put Male Luke i plażę Mala Luka. Jest prysznic, bar, boisko, mały plac zabawa i ... w środku dnia bywało tam ok 5 rodzin maks. Płytkie zejście do wody i drobne kamyczki.

Dziękuje za informację - jeszcze jedno pytanie: czy polecasz jakiś konkretny apartament czy szukać ogólnie?

Pozdrawiam

Bartek
BartKat
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 08.08.2016 08:06

figusek napisał(a):A może Brač? :)

Zdecydowanie brałem Brać pod uwagę:) Tyle, że nie znalazłem póki co apartamentu w pierwszej linii przy plaży.
Masz może jakieś namiary?

Pozdrawiam

Bartek
borsalino4
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 10.08.2016 13:02

Baska na Krk jeżeli nie przeszkadzajął tłumy ludzi
Pag na Pag jeżeli nie przeszkadza krajobraz księżycowy
mogę na maila wysłać kwatery gdzie mieszkaliśmy
BartKat
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 10.08.2016 13:06

Od tłumów jak najdalej...
figusek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 10.08.2016 13:18

BartKat napisał(a):

Zdecydowanie brałem Brać pod uwagę:) Tyle, że nie znalazłem póki co apartamentu w pierwszej linii przy plaży.

Pozdrawiam

Bartek

Może poszukaj czegoś w Povlji, myślę, że okolice zatoki Ticja Luka będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom :)
borsalino4
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 13.08.2016 09:27

to może Postira lub Sutivan na Brać
maliksa
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) maliksa » 14.08.2016 21:20

nie wiem, czy macie dobre kryteria wyszukiwania. też szukałem łagodnych zejść itd. wszystko fajnie dopóki dzieci (młodszy 3lata) nie odkryły radochy ze skakania do wody z małych skałek. I co z tego, że było płaskie wejście, skoro z niego nie korzystaliśmy. na skałki - kilka skoków do wody - oczywiście w rękawkach. pływanie też na głębszej wodzie - bo lepiej.

co polecam. Cres; Mali Losnij; Camp Cikat - opcja mobil-home. jest tak świetny dla dzieci park wodny. mnóstwo zabawy.
Mati2810
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mati2810 » 23.08.2016 12:57

Zdecydowanie wyspa Brač. Byłem w miejscowości Postira. Było super. Może też Bol czy Pučišča. Ogólnie Brač jest cudowną wyspą. Wrócę tam napewno. Mogę też polecić Korčulę.
BartKat
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 05.10.2016 21:45

figusek napisał(a):
BartKat napisał(a):

Pozdrawiam

Bartek

Może poszukaj czegoś w Povlji, myślę, że okolice zatoki Ticja Luka będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom :)

Jakieś sprawdzone apartamenty w okolicy Ticja Luka polecacie?
Marcin_Rz
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin_Rz » 15.07.2017 13:56

A co powiecie na temat wyspy Krk?
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 15.07.2017 15:23

Serducho rośnie jak widzę ilu fanów ma Brač :mrgreen:
Sutivan polecę dlatego że oprócz np plaży Likva znajdą się tu również inne atrakcje dla dzieci, plac zabaw, trampoliny i inne takie :)
Apartamentów szukałbym blisko zatoki (Likva) np. coś takiego:
http://www.visitbrac.com/apartments-grma-sutivan-livka/11619#collapseMap
lub inne zebrane na stronce:
http://www.visitbrac.com/accommodation-search.php?destination=178&start=Check+In&end=Check+Out&nr_persons=3
Może być jednak problem ze znalezieniem kwatery w dobrym miejscu na ten sezon.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019