Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hamiltonpirc
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.05.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hamiltonpirc » 31.05.2023 12:17

Margo87 napisał(a):Ja tam się nie przejmuje tymi prognozami :) nie ma złej pogody są tylko ludzie źle ubrani :) Jaka by nie była to zapewne będzie cieplej niż w Polsce, a odrobina deszczu też wskazana :)
My jedziemy od 8 czerwca na Riwiere Makarską :) Mam nadzieję, że nie będzie tragedii z pogodą :)


Zazdroszczę optymizmu :)
Nam nie zależy nawet na tym by było b.ciepło ( wręcz unikamy temp. pow 27st), ale na tym by nie padało :)
Osobiście spaceruję cały rok, ale akurat w wakacje, zwłaszcza z dziećmi i żoną :) nie jest juz tak kolorowa jak pada. Z jakiegoś powodu nie umiem ich przekonać do spacerów w deszczu:)

Osobiście jestem w ogromnej kropce. Bylismy w Chorwacji już kilka razy, i nigdy nie było takich złych prognoz. Że non stop zachmurzenie i deszcz.
W głupim Mielnie pokazuje już ok 19-22 stopnie i słońce w tym terminie.
Naprawdę mamy zagwozdkę co robić....
Hamiltonpirc
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.05.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hamiltonpirc » 31.05.2023 12:19

karin74 napisał(a):
Hamiltonpirc napisał(a):Też liczę na to że się poprawi.
Jednak jak się nie zmieni odpuszczamy

Też mnie pogoda nurtuje...
winiety kupione..zaliczki za noclegi poszły :roll:



A kiedy i gdzie jedziecie?
My jesteśmy załamani- nigdy nie było takich złych prognoz jak teraz.
Myślę już nawet nad wycieczką nad polskie Morze- pogoda ma być lepsza ( tzn. słonecznie, chłodniej), ale bez deszczu.
Hamiltonpirc
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.05.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hamiltonpirc » 31.05.2023 12:20

migchel napisał(a):Kiedy macie dokladnie planowany wyjazd ?


My 06.06-13.06
Justynka133
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 10.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justynka133 » 31.05.2023 14:02

Zerknijcie sobie na średnie z przed kilku lat, wg mnie temperatura jest właśnie w tej średniej, wiadomo że były cieplejsze roki :mrgreen:
Hamiltonpirc
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.05.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hamiltonpirc » 31.05.2023 16:08

Nie chodzi o temperaturę ( bo ta ma być całkiem wysoka), ale o deszcz i zachmurzenia :)
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 01.06.2023 13:04

Ja jadę do Baśki Vody w niedziele. Też oberwuje pogode od kilkunastu dni, i faktycznie wygląda to słabo. Ale znowu obserwując kamerki onlione - to wygląda to już zupełnie inaczej. Ludzie na plaży, słonko i troche chmurek. Ja jade i wiem że bedzie dobrze. A jak sie deszczyk zdarzy - a pewnie tak bedzie to też ok. Jeżdze co rok w czerwcu i zawsze jest super.
Hamiltonpirc
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.05.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hamiltonpirc » 01.06.2023 15:23

Dramat sytuacji polega na tym, że teraz jest jeszcze ok, ale za kilka dni ma się pogorszyć.

My zrezygnowaliśmy. Znalazłem Egipt 7 dni za śmieszne pieniądze.
Może za rok CRO

Powodzenia jednak wszystkim którzy jadą mimo wszystko
coco jumbo
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) coco jumbo » 01.06.2023 16:29

A ja już się prognozami nie przejmuje. W sumie nigdy się nie przejmowałam ale raz nie pojechałam we wrześniu bo partner się uparł że pokazuje cały czas deszcz to mu w tym terminie codziennie wysyłałam screeny z kamer online jaka lampa i ile ludzi pływa. Jak byłam w Tucepi pogoda pokazywała cały tydzień deszcze przyjeżdżam, mówię gospodarzowi a on na to że u nich tak pokazuje bo czasem pada na Biokovo ale te chmury się nie przedzierają przez góry i faktycznie był upał i ani dnia deszczu.
piecu
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 12.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) piecu » 01.06.2023 21:17

Dzisiaj przyjechaliśmy na Laternę na Istrii. Ok. 25-26 st., zero chmur, jest super ciepło. Jutro ma być podobnie, co będzie potem to nikt nie wie, bo żadna prognoza się nie sprawdza…
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 571
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 01.06.2023 22:03

Murter dzisiaj. Czyste niebo. 27C po południu. Teraz 22C. Leniwie konsumujemy i spożywamy w konobie przy marinie, jutro start w morze.
Justynka133
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 10.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justynka133 » 01.06.2023 22:08

Dziś patrzyłam na kamerki tam gdzie miało padać świeciło słońce, w Splicie cala plaza turystów i sporo w wodzie więc chyba te prognozy średnio odzwierciedlają rzeczywistosc
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 02.06.2023 09:37

karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 02.06.2023 11:32

mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 02.06.2023 17:07

Tutaj możesz śledzić obraz radarowy deszczu w Chorwacji.

https://pljusak.com/anim_radar.php
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 02.06.2023 22:37

Pozwolę sobie na jeden jedyny pogodowy off topic. Właśnie zerknąłem na termometr - za oknem 6.8 stopnia. W Polsce rzecz jasna. Więc nie narzekajmy na tegoroczne lato (to klimatyczne już się rozpoczęło) w Chorwacji.
Swoją drogą to prognozy długoterminowe do końca lipca są takie, że u nas ma być pogodnie i chłodno, natomiast Włochy i Bałkany - mocno deszczowo, za sprawą blokady - wyże od północy, które u nas spowodują słoneczną i chłodną pogodę i niże na południu, które dadzą ponadnormatywne opady.
Palując w tym roku 3 tygodnie w Chorwacji zastanawiam się, czy nie zmienić jednak lokalizacji...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 434
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone