Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
migchel
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 19.05.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) migchel » 14.06.2022 09:02

W breli też ostatnie dwa dni wieje, nie cały czas tylko zrywają się nagle takie silne podmuchy, fajny ciepły wiatr.
bykman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 17.06.2022 17:57

Baška na Krk'u, temp. powietrza 33 °C, morze 23°C.
jaro1959
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 13.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 18.06.2022 19:57

Zaostrog - 30 stopni powietrze, woda 24,4.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 19.06.2022 09:56

a jak okolice Makarskiej/Tucepi/Podgory ?
Jest ktoś ?
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 19.06.2022 10:03

jaro1959 napisał(a):Zaostrog - 30 stopni powietrze, woda 24,4.

jaro czy dużo turystów jest w Zaostrogu za tydzień jadę
Konik
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konik » 19.06.2022 19:06

Tucepi 32 stopnie, morze ok 23
jaro1959
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 13.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 19.06.2022 21:28

W Zaostogu na razie spoko, nie ma tłumów, woda dzisiaj 27 stopni (mam profesionalny termometr).
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 21.06.2022 15:06

jaro1959 napisał(a):W Zaostogu na razie spoko, nie ma tłumów, woda dzisiaj 27 stopni (mam profesionalny termometr).

Dzięki jaro.pozd
Technik20
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.10.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Technik20 » 21.06.2022 16:06

Fazana 29 woda w okolicach 24
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 15.07.2022 22:58

Seget Donji. Od wtorku nieprzerwanie temperatura w dzień powyżej 30 stopni. Aktualnie o godzinie
23 jest 26 stopni.
KasiaWW
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaWW » 18.07.2022 09:17

Witam
Chciałam zapytać forumowiczów, którzy mogą się wypowiedzieć coś na temat pogodny w Chorwacji.
Od 18-28 sierpnia mam zaplanowany urlop w Promošten ale obserwując pogodę coraz bardziej zaczynam się obawiać.
Obserwuje pogodę długoterminową na Interii i akurat w tym terminie mają być zachmurzenia z przelotnymi burzami.
Pytam dlatego ,bo ostatni urlop spędzałam z dziećmi w Mielnie ,gdzie dzieci były na plaży w czapkach ,bo było tak zimno, wietrznie i pochmurnie.
Jeśli w tym roku miałabym pojechać do Chorwacji ( wiadomo ,że nie będzie tak zimno jak w zeszłym roku w Mielnie) to chyba wolałabym zostać w domu niż znowu nie pozwalać wchodzić dzieciom do wody.
Wcześniej do Chorwacji jeździłam w innym terminie z reguły był to początek sierpnia w tym roku wypadło na drugą połowę sierpnia.
Myślicie że moje obawy są uzasadnione;)
Załączniki:
IMG_20220718_090453.png
IMG_20220718_090437.png
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.07.2022 09:33

KasiaWW napisał(a):Witam
Chciałam zapytać forumowiczów, którzy mogą się wypowiedzieć coś na temat pogodny w Chorwacji.
Od 18-28 sierpnia mam zaplanowany urlop w Promošten ale obserwując pogodę coraz bardziej zaczynam się obawiać.
Obserwuje pogodę długoterminową na Interii i akurat w tym terminie mają być zachmurzenia z przelotnymi burzami.
Pytam dlatego ,bo ostatni urlop spędzałam z dziećmi w Mielnie ,gdzie dzieci były na plaży w czapkach ,bo było tak zimno, wietrznie i pochmurnie.
Jeśli w tym roku miałabym pojechać do Chorwacji ( wiadomo ,że nie będzie tak zimno jak w zeszłym roku w Mielnie) to chyba wolałabym zostać w domu niż znowu nie pozwalać wchodzić dzieciom do wody.
Wcześniej do Chorwacji jeździłam w innym terminie z reguły był to początek sierpnia w tym roku wypadło na drugą połowę sierpnia.
Myślicie że moje obawy są uzasadnione;)


Serio przy 28-29 stopniach nie wpuścisz dzieci do wody??? 8O 8O 8O Z powodu maleńkiej chmurki na niebie??? 8O 8O 8O
A odpowiadając na Twoje wątpliwości - prognozy tak bardzo długoterminowe to bajki których można posłuchać na dobranoc - do niczego więcej się nie nadają.
Do sprawdzania prognoz polecam meteo.hr, ich prognoza synoptyczna zawsze się sprawdza. Interia...no cóż.... nie korzystamy nigdy z jej prognoz.
Co roku jesteśmy w Cro końcem sierpnia i co roku pojawiają się chmurki - na szczęście bo inaczej trudno byłoby wytrzymać te upały....
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 18.07.2022 09:36

Te prognozy to glupota do potegi za 4 godziny bedzie inna.Pogode poznasz max tydzien przed wyjazdem i tz nie zawsze sie sprawdzi bo w takiej Makarskiej zapowiadaja chmury ale sa one nad biokowem a na plazy swieci slonce.Podobna glupote przezylem nad Polskim morzem siedze na plazy a w radiu mowia ze pochmurno fakt bylo pochmurno kilometr od morza.
KasiaWW
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 17.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaWW » 18.07.2022 10:05

Kapitańska Baba napisał(a):
KasiaWW napisał(a):Witam
Chciałam zapytać forumowiczów, którzy mogą się wypowiedzieć coś na temat pogodny w Chorwacji.
Od 18-28 sierpnia mam zaplanowany urlop w Promošten ale obserwując pogodę coraz bardziej zaczynam się obawiać.
Obserwuje pogodę długoterminową na Interii i akurat w tym terminie mają być zachmurzenia z przelotnymi burzami.
Pytam dlatego ,bo ostatni urlop spędzałam z dziećmi w Mielnie ,gdzie dzieci były na plaży w czapkach ,bo było tak zimno, wietrznie i pochmurnie.
Jeśli w tym roku miałabym pojechać do Chorwacji ( wiadomo ,że nie będzie tak zimno jak w zeszłym roku w Mielnie) to chyba wolałabym zostać w domu niż znowu nie pozwalać wchodzić dzieciom do wody.
Wcześniej do Chorwacji jeździłam w innym terminie z reguły był to początek sierpnia w tym roku wypadło na drugą połowę sierpnia.
Myślicie że moje obawy są uzasadnione;)


Serio przy 28-29 stopniach nie wpuścisz dzieci do wody??? 8O 8O 8O Z powodu maleńkiej chmurki na niebie??? 8O 8O 8O
A odpowiadając na Twoje wątpliwości - prognozy tak bardzo długoterminowe to bajki których można posłuchać na dobranoc - do niczego więcej się nie nadają.
Do sprawdzania prognoz polecam meteo.hr, ich prognoza synoptyczna zawsze się sprawdza. Interia...no cóż.... nie korzystamy nigdy z jej prognoz.
Co roku jesteśmy w Cro końcem sierpnia i co roku pojawiają się chmurki - na szczęście bo inaczej trudno byłoby wytrzymać te upały....


Poprostu został mi uraz po zeszłorocznych wakacjach:)
Dziękuję za polecenie strony na ,której mogę sprawdzić pogodę w Chorwacji.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.07.2022 10:29

KasiaWW napisał(a): ... Od 18-28 sierpnia mam zaplanowany urlop w Promošten ale obserwując pogodę coraz bardziej zaczynam się obawiać ...


Taki wpis miesiąc przed pobytem brzmi jak gruby żart :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Piszą może na tej stronie, jakie będą ceny węgla na jesieni, inflacja w przyszłym roku czy numery totka na najbliższe losowanie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 430
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone