Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
migchel
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) migchel » 14.06.2022 08:02

W breli też ostatnie dwa dni wieje, nie cały czas tylko zrywają się nagle takie silne podmuchy, fajny ciepły wiatr.
bykman
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 17.06.2022 16:57

Baška na Krk'u, temp. powietrza 33 °C, morze 23°C.
jaro1959
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 18.06.2022 18:57

Zaostrog - 30 stopni powietrze, woda 24,4.
pawelli
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 19.06.2022 08:56

a jak okolice Makarskiej/Tucepi/Podgory ?
Jest ktoś ?
andywiki
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 19.06.2022 09:03

jaro1959 napisał(a):Zaostrog - 30 stopni powietrze, woda 24,4.

jaro czy dużo turystów jest w Zaostrogu za tydzień jadę
Konik
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konik » 19.06.2022 18:06

Tucepi 32 stopnie, morze ok 23
jaro1959
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 19.06.2022 20:28

W Zaostogu na razie spoko, nie ma tłumów, woda dzisiaj 27 stopni (mam profesionalny termometr).
andywiki
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 21.06.2022 14:06

jaro1959 napisał(a):W Zaostogu na razie spoko, nie ma tłumów, woda dzisiaj 27 stopni (mam profesionalny termometr).

Dzięki jaro.pozd
Technik20
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Technik20 » 21.06.2022 15:06

Fazana 29 woda w okolicach 24
komaciek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 15.07.2022 21:58

Seget Donji. Od wtorku nieprzerwanie temperatura w dzień powyżej 30 stopni. Aktualnie o godzinie
23 jest 26 stopni.
KasiaWW
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaWW » 18.07.2022 08:17

Witam
Chciałam zapytać forumowiczów, którzy mogą się wypowiedzieć coś na temat pogodny w Chorwacji.
Od 18-28 sierpnia mam zaplanowany urlop w Promošten ale obserwując pogodę coraz bardziej zaczynam się obawiać.
Obserwuje pogodę długoterminową na Interii i akurat w tym terminie mają być zachmurzenia z przelotnymi burzami.
Pytam dlatego ,bo ostatni urlop spędzałam z dziećmi w Mielnie ,gdzie dzieci były na plaży w czapkach ,bo było tak zimno, wietrznie i pochmurnie.
Jeśli w tym roku miałabym pojechać do Chorwacji ( wiadomo ,że nie będzie tak zimno jak w zeszłym roku w Mielnie) to chyba wolałabym zostać w domu niż znowu nie pozwalać wchodzić dzieciom do wody.
Wcześniej do Chorwacji jeździłam w innym terminie z reguły był to początek sierpnia w tym roku wypadło na drugą połowę sierpnia.
Myślicie że moje obawy są uzasadnione;)
Załączniki:
IMG_20220718_090453.png
IMG_20220718_090437.png
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.07.2022 08:33

KasiaWW napisał(a):Witam
Chciałam zapytać forumowiczów, którzy mogą się wypowiedzieć coś na temat pogodny w Chorwacji.
Od 18-28 sierpnia mam zaplanowany urlop w Promošten ale obserwując pogodę coraz bardziej zaczynam się obawiać.
Obserwuje pogodę długoterminową na Interii i akurat w tym terminie mają być zachmurzenia z przelotnymi burzami.
Pytam dlatego ,bo ostatni urlop spędzałam z dziećmi w Mielnie ,gdzie dzieci były na plaży w czapkach ,bo było tak zimno, wietrznie i pochmurnie.
Jeśli w tym roku miałabym pojechać do Chorwacji ( wiadomo ,że nie będzie tak zimno jak w zeszłym roku w Mielnie) to chyba wolałabym zostać w domu niż znowu nie pozwalać wchodzić dzieciom do wody.
Wcześniej do Chorwacji jeździłam w innym terminie z reguły był to początek sierpnia w tym roku wypadło na drugą połowę sierpnia.

Serio przy 28-29 stopniach nie wpuścisz dzieci do wody??? 8O 8O 8O Z powodu maleńkiej chmurki na niebie??? 8O 8O 8O
A odpowiadając na Twoje wątpliwości - prognozy tak bardzo długoterminowe to bajki których można posłuchać na dobranoc - do niczego więcej się nie nadają.
Do sprawdzania prognoz polecam meteo.hr, ich prognoza synoptyczna zawsze się sprawdza. Interia...no cóż.... nie korzystamy nigdy z jej prognoz.
Co roku jesteśmy w Cro końcem sierpnia i co roku pojawiają się chmurki - na szczęście bo inaczej trudno byłoby wytrzymać te upały....
nenek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 18.07.2022 08:36

Te prognozy to glupota do potegi za 4 godziny bedzie inna.Pogode poznasz max tydzien przed wyjazdem i tz nie zawsze sie sprawdzi bo w takiej Makarskiej zapowiadaja chmury ale sa one nad biokowem a na plazy swieci slonce.Podobna glupote przezylem nad Polskim morzem siedze na plazy a w radiu mowia ze pochmurno fakt bylo pochmurno kilometr od morza.
KasiaWW
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaWW » 18.07.2022 09:05

Kapitańska Baba napisał(a):
KasiaWW napisał(a):Witam

Serio przy 28-29 stopniach nie wpuścisz dzieci do wody??? 8O 8O 8O Z powodu maleńkiej chmurki na niebie??? 8O 8O 8O
A odpowiadając na Twoje wątpliwości - prognozy tak bardzo długoterminowe to bajki których można posłuchać na dobranoc - do niczego więcej się nie nadają.
Do sprawdzania prognoz polecam meteo.hr, ich prognoza synoptyczna zawsze się sprawdza. Interia...no cóż.... nie korzystamy nigdy z jej prognoz.
Co roku jesteśmy w Cro końcem sierpnia i co roku pojawiają się chmurki - na szczęście bo inaczej trudno byłoby wytrzymać te upały....

Poprostu został mi uraz po zeszłorocznych wakacjach:)
Dziękuję za polecenie strony na ,której mogę sprawdzić pogodę w Chorwacji.
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.07.2022 09:29

KasiaWW napisał(a): ... Od 18-28 sierpnia mam zaplanowany urlop w Promošten ale obserwując pogodę coraz bardziej zaczynam się obawiać ...

Taki wpis miesiąc przed pobytem brzmi jak gruby żart :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Piszą może na tej stronie, jakie będą ceny węgla na jesieni, inflacja w przyszłym roku czy numery totka na najbliższe losowanie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 430
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022