Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak to jest z tym Dubrovnikiem? Najpiękniejsze miasta świata

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Jak to jest z tym Dubrovnikiem? Najpiękniejsze miasta św

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.03.2014 11:41

Jezus Maria :)
Dostanę złotą łopatę ? :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Jak to jest z tym Dubrovnikiem? Najpiękniejsze miasta św

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.03.2014 11:43

kaeres napisał(a):Jezus Maria :)
Dostanę złotą łopatę ? :D



Obrazek

:mrgreen:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.03.2014 12:01

CinnamonGirl napisał(a):Powaznie myslimy nad wypadem 1 dniowym ( 2 połowa czerwca) do Dubrownika z okolic Primostenu).

Zastanawiam sie ile taka podróz w 1 stronę zajmie (z uwzględnieniem autostrady do Ravca). Myslałam zeby wyjechac koło 5.00 rano. Obawiam sie tylko tego wielkiego problemu z parkowaniem :( nawet jesli bedzie przed własciwym sezonem) i to mnie troche przeraża.



nie obawiaj się problemów z parkowaniem. ja w szczycie sezonu znalazłam bez problemu miejsce na parkingu wielopoziomowym. wjeżdżasz do Dubrovnika i za niedługo skręt w prawo i jesteś :D

co do opinii nt.najpiękniejsze- nienajpiękniejsze...cóż,kwestia gustu. mnie się bardzo podobało. ale czy bardziej niż gotycka Barcelona, czy Rzym, czy... 8O ?inaczej. ale chce się wracać :lol: może kiedy upoluję jaki promocyjny przelot, by spędzić tam dni kilka poza ścisłym, gorrrrrącym sezonem? :hut: :papa:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Jak to jest z tym Dubrovnikiem? Najpiękniejsze miasta św

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 25.03.2014 12:33

Ja muszę powiedzieć, że mieliśmy dość duży problem z zaparkowaniem w pobliżu Starego Miasta.
Może dlatego, że było już ok. 11.00 kiedy tam dotarliśmy.
Wystarczyło jednak trochę oddalić się od centrum i bez problemu znaleźliśmy parking przy ul. Frana Supila, ale ok. 1000 m musieliśmy podejść.
No ale co to jest dla globtrotera. :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: Jak to jest z tym Dubrovnikiem? Najpiękniejsze miasta św

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.03.2014 13:26

walp napisał(a):Ja muszę powiedzieć, że mieliśmy dość duży problem z zaparkowaniem w pobliżu Starego Miasta.
Może dlatego, że było już ok. 11.00 kiedy tam dotarliśmy.
Wystarczyło jednak trochę oddalić się od centrum i bez problemu znaleźliśmy parking przy ul. Frana Supila, ale ok. 1000 m musieliśmy podejść.
No ale co to jest dla globtrotera. :)


ale za to jakie widoki na starcie 8O :D
my z podziemnego tez mieliśmy ciut do przejścia..
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Jak to jest z tym Dubrovnikiem? Najpiękniejsze miasta św

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.03.2014 13:33

I pomyśleć, że się tam wybieram w tym roku :)
Drżę na samą myśl przebywanie obok i w tym mieście.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Jak to jest z tym Dubrovnikiem? Najpiękniejsze miasta św

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 25.03.2014 13:42

CroAna napisał(a):ale za to jakie widoki na starcie 8O :D
my z podziemnego tez mieliśmy ciut do przejścia..

Zgadza się. Ta ulica biegnie z góry. Podeszliśmy jeszcze wyżej i pierwsze zdjęcia na Stare Miasto i wyspę Lokrum były właśnie z tego miejsca. :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jak to jest z tym Dubrovnikiem? Najpiękniejsze miasta świata - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone