Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Živogošće Blato - pazdziernik 2006

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 04.06.2007 18:07

Euro można równiez wymienic na kempingu Dole w pawilonie recepcyjnym.
5 min spacerkiem od Mr. Olimpia w Żivogosce Blato.
Bodzio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzio » 05.06.2007 18:01

Miejscowość obłędna!! 8)[/quote]

Co to znaczy? Czyzby było tam fatalnie? :(
ewutka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewutka » 06.06.2007 14:46

Obłędna jak dla mnie jest miejscowość Zivogosce Blato. A obłędna znaczy cudowna. Byłam tam dwa razy i z dużą dozą przyjemności wróciłabym tam po raz kolejny. Zivogosce Porat nie jest już tak urocza jak Blato. Więcej tam betonu i szarości. Jest tam również duży hotel Nimfa, który jak dla mnie nie dodaje uroku tej miejscowości. Ale może Tobie będzie się tam podobało, więc nie powinieneś tak bardzo sugerować się moja opinią. Poza tym między Zivogosce Blato, Porat czy Mala Duba są tak nieduże odległości, że swobodnie będziesz mógł się przemieszczać.
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 11.06.2007 22:51

Bodzio napisał(a):Miejscowość obłędna!! 8)


Co to znaczy? Czyzby było tam fatalnie? :(


Tam jest cudownie, choć zawsze jestem przed lub po sezonie.
Ale to zależy kto co lubi.....
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 12.09.2007 08:14

Jiju napisał(a):Wakacje w Živogošće Blato to byl strzal w dziesiatke, bylo pieknie, bajkowo.
Tesknimy za tym miejscem!
Taka jesien to ja lubie :)
Naprawde trudno opisac zetkniecie z tak wspaniala przyroda, kultura...
Dlatego narazie moge zaproponowac obejrzenie paru fotek :)

http://justynajurczak.republika.pl/croatia/index.html

:arrow: pozdrowienia dla Anki i Zuzy :D

Wiem, że byliście w ub. roku tak późną jesienią i w tym roku może być zupełnie inaczej, jednak proszę napisz mi czy zabieraliście więcej ciepłych ubrań? Czy spokojnie można było opalać się na tej pięknej plaży, czy były nadal organizowane fish picniki i jak to się ma do cen w sezonie? Fotki przeglądnęłam suuuuper, proszę o więcej.

Pozdrawiam
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 19.09.2007 13:51

yvonn napisał(a):Wiem, że byliście w ub. roku tak późną jesienią i w tym roku może być zupełnie inaczej, jednak proszę napisz mi czy zabieraliście więcej ciepłych ubrań? Czy spokojnie można było opalać się na tej pięknej plaży, czy były nadal organizowane fish picniki i jak to się ma do cen w sezonie? Fotki przeglądnęłam suuuuper, proszę o więcej.
Pozdrawiam


Ja ci odpisze na to pytanie.... :lol:

Wzielismy ciepłe i letnie ubrania, ciepłe - bo nawet bedąc w Chorwacji trzeba w czymś wrócic, letnie, bo nastawiliśmy sie, że będzie ciepło. Temperatura w październiku 2006 to była w granicach 25-29 stopni, więc prawie jak u nas w lato, czasami wiało, ale to był ciepły wiatr, nie mielismy ani jednego dnia deszczowego. Tylko jak sie potem okazało to był najcieplejszy październik w Chorwacji od 30 lat, więc pogoda w tym roku może byc inna. :P

Spokojnie sie opalalismy, pływalismy w ciepłym morzu (jak dla nas, bo chorwaci w głowe sie pukali). Co do cen - nie wiem jakie sa w sezonie, bo zawsze byłam poza, ale wiekszosc knajpek jest pozamykanych w tych małych miejscowosciach, sklepy również, wiec my z Zivogosce jezdzilismy na zakupy do Makarskiej, a dużo jedzenia mielismy ze sobą. :roll:

Zapraszam do przeczytania relacji z wyjazdu, może ci to pomoze...
forum/viewtopic.php?t=17534

pozdrawiam, :roll: :roll:
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 20.09.2007 16:41

Witam Witki i dzięki bardzo za wszelkie rady i pomoc.
Właśnie zabieram się do pakowania, jutro wyjazd :lol:
Pozdrawiam
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 20.09.2007 21:46

yvonn napisał(a):Witam Witki i dzięki bardzo za wszelkie rady i pomoc.
Właśnie zabieram się do pakowania, jutro wyjazd :lol:
Pozdrawiam


Ale ci zazdroszczę....
No to udanego wyjazdu, duzo słańca, ciepłego morza i cudownych wrażeń!!!! :lol: :lol: :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Živogošće Blato - pazdziernik 2006 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone