Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria czy Krk??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008
Istria czy Krk??

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 14.05.2011 23:15

Proszę o pomoc.
W tym roku kolejne wakacje na Cro, tylko inaczej. W skladzie 2+1 zwiedzone od Zadaru po Trogir lecz w tym roku skład sie powiększył czyli 2+2 no i......boje sie jechac dalekoo z rocznym dzieckiem.
Patrzac na mape analizuje Istrię (Porec, Pula, Medulin) lub Krk (Baska, Stara Baska).
W Dalmacji sie zakochałam i boje sie, że w ww miejscach czekaja mnie inne widoki, inna pogoda tzn bardziej kaprysna i inne plaze(trawy nie zniosę!)
Lubimy skały, kamienie zwirek ale i dla synusia coś bezpiecznego i płytkiego.
Przydalaby się plaża z możliwością cienia i ciszy......ale tak to pewnie tylko w Erze :D
Jeśli ktoś ma ochotę się wypowiedziec to bardzo prosze, z chęcia przeczytam sugestie.
Pozdrav!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.05.2011 23:24

jeśli macie zamiar siedzieć na 4 literach i robić dokładnie nic(w pozytywnym znaczeniu) to krk-baśka. czy będzie luźno i w cieniu....jak weźmiecie parasol i najmłodsze zacznie głośno wyć- to pewnie tak:) ewentualnie do Plitvickich blisko.


Obrazek


Obrazek
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 15.05.2011 08:18

W Basce na Krku luz :?: Nie ma takiej opcji przynajmniej w sezonie :wink: Jeśli będzie to czerwiec albo wrzesień to jak najbardziej polecam, nawet w konfrontacji z Dalmacją Baska nie wypada blado a wręcz przeciwnie :) Jeśli w sezonie i chcecie więcej luzu to pomyślcie nad Cresem :lol:
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 15.05.2011 09:34

wakacje wypadaja na 2 połowe sierpnia 15-16 wyjazd na 2 tyg, raczej stacjonarnie bo malucha szkoda a urlop jest po to by wypocząc a nie podnosic poprzeczke, nie tym razem,
juz sprawdzam rady czekam na dalsze
fotki extra!!! juz sie pakuje :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 15.05.2011 20:06

Jedź na Cres :) Wielkich gór schodzących do morza też nie ma ale są momenty :wink:

Obrazek

Więcej
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 16.05.2011 06:37

Baska na KRK polecam jade we Wrześniu z 14 miesiecznym synem.miejsce idealne dla dziecka.no i dla rodziców też super kurort.pozdro :D
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 16.05.2011 07:48

RYSIO fotki super, tylko co widac na Cres trzeba promem a boje sie z maluchem....
ale za to pewnie bardziej kameralnie i wszystko to co sie marzy...

ANUBIS 2423 a byłas juz na Krk wcześniej ? pod jakim wzgledem idealne dla dziecka,
moższesz coś więcej?
proszę.......
igor_e
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) igor_e » 16.05.2011 07:59

Witam

Byłem w Basce na KRK rok temu i w sumie jestem zadowolony, jedno co mnie denerwowało to była rezerwacja miejsca na plaży poźnym wieczorem. Ludzie zostawiali na noc ręczniki na plaży, i kiedy rano się przychodziło koło 9 to na plaży było mało ludzi a nie było gdzie się rozłożyć.
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 16.05.2011 08:32

IGOR_E mozesz cos wecej? jakie plaże, jakie miasteczko i co z pogodą? 2 połowa sierpnia to juz końcowka sezonu....przynajmniej tak odczułam to 2 lata temu
czy kwatery tez spokojnie mozna znależć czy jednak cos rezerwować?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.05.2011 09:17

Krk to bedzie lepszy wybor. Zwirek i kamyczki na plazach. Na Istrii wiekszosc to skaly
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.05.2011 09:59

buroda napisał(a):IGOR_E mozesz cos wecej? jakie plaże, jakie miasteczko i co z pogodą? 2 połowa sierpnia to juz końcowka sezonu....przynajmniej tak odczułam to 2 lata temu
czy kwatery tez spokojnie mozna znależć czy jednak cos rezerwować?


Druga połowa sierpnia w Basce na Krku to nie końcówka sezonu :!: W tym czasie mają wakacje Niemcy, chyba Austriacy i jeszcze kilka innych państw których mieszkańcy upodobali sobie Chorwację a zwłaszcza Krk bo jest blisko (dla Austriaków nawet na weekend).

http://img864.imageshack.us/img864/7868/1000938a.jpg

Zobacz jak wyglądała plaża - data zostawiona celowo :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2011 10:10

dwa zdjęcia, które ja wrzuciłem w wątek, są z połowy września, dzikich tłumów nie było, ale pusto jak widać też nie.
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 16.05.2011 10:12

:(
i co teraz ?
Semedi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 137
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Semedi » 16.05.2011 10:21

buroda napisał(a)::(
i co teraz ?


Nic, jedź :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.05.2011 10:22

buroda napisał(a)::(
i co teraz ?


Rysio napisał(a):Jedź na Cres :)


:D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone