Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria czy Krk??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 17.05.2011 14:35

anubis2423 napisał(a):na koniec dodam jeszcze że na KRk jest dużo miejscowości które można odwiedzić :D


Co ciekawe na wyspie Krk ????
Wakacje na wyspie Krk = leżeć na plaży i pływanie

:?
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 17.05.2011 15:12

A polecam apartamenty Sunset w ośrodku Lanterna k. Poreca na Istrii.
Byłem tam osobiście i uważam że na pobyt z małym dzieckiem jest super.
Apartament (w bungalowie) dla 4 osób składa się z 2-os.sypialni, pokoju dziennego z rozkładaną kanapą i aneksem kuchennym oraz WC z prysznicem a także jest balkon.
Do morza jest może 100 m. do placu zabaw z 50m. Na miejscu jest wszysko co potrzeba, sklepy, knajpki, baseny.Plaża żwirowa z płytkimi zatoczkami dla malucha. Więcej o tym miejscu masz tu : http://www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com/apartments-sunset-lanterna-porec
A i na Istrii jest co zwiedzać jak ktoś ma ochotę.
Pozdrawiam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 17.05.2011 15:13

mirko napisał(a):
anubis2423 napisał(a):na koniec dodam jeszcze że na KRk jest dużo miejscowości które można odwiedzić :D

Co ciekawe na wyspie Krk ????
Wakacje na wyspie Krk = leżeć na plaży i pływanie :?

Mirko ..
Mam inne zdanie na ten temat. Nie są to ruiny przedpotopowe ale coś się jednak znajdzie. Nie każdy lubi szwedać się po gruzach (ruinach) i chłonąć "ducha starożytości". :wink:
Ponadto "anubis2423" napisał że są inne miejscowości (dużo) i przyznasz, że nie skłamał. :lol: Miasteczka, wioski - są.
radkoski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) radkoski » 17.05.2011 16:08

Zalezy kto co lubi :wink:
Najlepiej pojechać, zobaczyć i napisać o SWOICH odczuciach z wyjazdu...

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie...
Dla kogoś KRK jako wyspa będzie "zabitą dechami wyspą"...
A dla mnie było rewelacyjnie :)

Możemy widzieć to samo, a myślimy inaczej :wink:
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 17.05.2011 23:16

kawa napisał(a):A polecam apartamenty Sunset w ośrodku Lanterna k. Poreca na Istrii.
Byłem tam osobiście i uważam że na pobyt z małym dzieckiem jest super.
Apartament (w bungalowie) dla 4 osób składa się z 2-os.sypialni, pokoju dziennego z rozkładaną kanapą i aneksem kuchennym oraz WC z prysznicem a także jest balkon.
Do morza jest może 100 m. do placu zabaw z 50m. Na miejscu jest wszysko co potrzeba, sklepy, knajpki, baseny.Plaża żwirowa z płytkimi zatoczkami dla malucha. Więcej o tym miejscu masz tu : http://www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com/apartments-sunset-lanterna-porec
A i na Istrii jest co zwiedzać jak ktoś ma ochotę.
Pozdrawiam



dziekuje, miejscowośc całkiem całkiem ale....no własnie czy aby mieszkańcy pobliskiej Austrii i Nieniec nie podbijali cen? jeśli dobrze popatrzyłam to najtańszy apartament 2+2 jest za ok 90,-EUR to szczerze powiem 2 lata temu taki sam z tarasem i klima mielismy za 45,-EUR
pytanie czy jednak nie jechac kawałek dalej..... :?:
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 18.05.2011 07:38

Fakt, tanio nie jest ale ten standart wart jest tej ceny. Taniej to będzie tylko w południowej Dalmacji albo w niezbyt atrakcyjnych miejscach.
Poza tym za wczesną rezerwację jest zniżka chyba ok. 20 %. ceny.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 18.05.2011 07:43

wiesz ceny nie tylko zmieniają się u nas tam pewnie wszystko też bedzie więcej kosztować :P zawsze można jechać w ciemno.nie przejmuj się po prostu jedz :P im wiecej sie zastanawiasz tym więcej niewiadomych.tak miałem,więc stwierdziłem że jadę na KRK :P i teraz już mam spokój z wyborem miejsca.Pamiętaj każy będzie na Forum proponował Ci coś innego :P bo Chorwacja jest tak piękna że nie ważne gdzię bedziesz to tak urlop bedzie udany i niezapomniany :P :P
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 18.05.2011 07:45

ja już sie nie mogę doczekać kiedy pojadę do Cro. :P
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 18.05.2011 09:02

anubis2423 napisał(a):wiesz ceny nie tylko zmieniają się u nas tam pewnie wszystko też bedzie więcej kosztować :P zawsze można jechać w ciemno.nie przejmuj się po prostu jedz :P im wiecej sie zastanawiasz tym więcej niewiadomych.tak miałem,więc stwierdziłem że jadę na KRK :P i teraz już mam spokój z wyborem miejsca.Pamiętaj każy będzie na Forum proponował Ci coś innego :P bo Chorwacja jest tak piękna że nie ważne gdzię bedziesz to tak urlop bedzie udany i niezapomniany :P :P


masz rację, TAM wszedzie jest pieknie, gdyby nie nasz mały chłopczyk na pewno pojechalibysmy na południe...
cokolwiek MY postanowimy Tobie życze aby czas do daty Waszego wyjazdu miał prędkość światła :D
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 18.05.2011 12:52

dziękuje bardzo :D ja chciałem jechac w tym roku do Breli.ale ze wzgłedu na naszego małego synka :P bedzie to.pozdro KRK
radkoski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) radkoski » 19.05.2011 22:16

Pomimo tego że chciałem jechać w tym roku na wyspę jakąś fajną...ale cały czas myślę żeby pojechać na ...KRK :wink:
Ciężki temat :wink:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 20.05.2011 07:16

dasz radę widzimy się na KRK-u :P heheh
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 20.05.2011 07:36

a ja jednak rezygnuje z KRK....stwierdziłam , że bedzie za duzy tłok....szukam małej miejscowości z kameralna plażą,
ważna jest dla mnie plaża dla dzieci i mozliwośc uspania synka w cieniu, moze bedzie taniej za to z widokiem na morze....

poszukam, jeszcze mam troche czasu...
:)
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 20.05.2011 12:53

no szkoda :( ale w sezonie może być tłok.ja jadę we wrześniu :D to uadenogo poszukiwania :P :P :P
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 20.05.2011 13:43

a wrzesień, to co innego i luz i taniej...
my wybieramy sie w II połowie sierpnia, i po dzisiejszych ogledzinach forum spodobała mi sie wyspa Pag, relacja jednej Pani mnie zaciekawiła dosc mocno, jeszcze tylko odpowiedni apartament z widokiem na morze i sie pakuję :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istria czy Krk?? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone