Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria czy Krk??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 16.05.2011 11:30

buroda napisał(a):Proszę o pomoc.
W tym roku kolejne wakacje na Cro, tylko inaczej. W skladzie 2+1 zwiedzone od Zadaru po Trogir lecz w tym roku skład sie powiększył czyli 2+2 no i......boje sie jechac dalekoo z rocznym dzieckiem.
Patrzac na mape analizuje Istrię (Porec, Pula, Medulin) lub Krk (Baska, Stara Baska).
W Dalmacji sie zakochałam i boje sie, że w ww miejscach czekaja mnie inne widoki, inna pogoda tzn bardziej kaprysna i inne plaze(trawy nie zniosę!)
Lubimy skały, kamienie zwirek ale i dla synusia coś bezpiecznego i płytkiego.
Przydalaby się plaża z możliwością cienia i ciszy......ale tak to pewnie tylko w Erze :D
Jeśli ktoś ma ochotę się wypowiedziec to bardzo prosze, z chęcia przeczytam sugestie.
Pozdrav!

Znam to i to.
Zdecydowanie polecam KRK.
O widoki sie nie martw. KRK to taka Dalmacja tylko że bliżej i wyżej (na mapie).
Baśka i Stara Baska to nic innego jak Dalmacja. Obawiam się, że na stałe zdradzisz Dalmację na rzecz KRK-u.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2011 11:31

tydzień cres, tydzień krk? :)
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 16.05.2011 11:47

he he.......jak tak dalej pójdzie to...... 2tyg w domu :lol: pod gruszą
Cres Krk, Cres Krk Cres Krk... :?:
:roll:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 16.05.2011 13:25

witam tak byłem na KRK. w Baśce.idealne pod wzgledem infrastruktury,masz wszystko pod nosem sklepy apteki,poczta bank.przy dziecku te rzeczy są ważne.no i sa przy hotelach baseny ze zjeżdzalniami dla dzieci.plaża też łagodnie chodzi do wody więc odpowiednio dla dziecka.Plaża kamienista ale bez obaw dzieciaczki dawały sobie rade :D no i miejscowośc jest urocza,piękne widoki czysta woda.rewelka po prostu :D pozdro
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 16.05.2011 14:23

ANUBIS 2423 a może znasz jakieś namiary na kwatery, albo coś co mozna polecic dla wersji 2+2
i jeszcze jedno pytanie, wiadomo że plaże są zatłoczone ale czy można gdzieś autkiem ,,podskoczyć" żeby było luźniej???
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 16.05.2011 18:30

witam oto strony www.adriatic.hr polecam może być www.casamundo.pl,www.adrialin.pl kwestia ile chcesz wydać kasy na nocleg ja teraz jeszcze nie wiem czy zamawiać coś czy jechać w ciemno. jadąc w ciemno będzie na pewno taniej.my byliśmy ostatni tydzień sierpnia w Baśce podjechaliśmy do pierwsze lepszej agencji turystycznej i załatwiliśmy nocleg bez problemu.mieliśmy do wyboru albo w Baśce albo w Jurandvorze(miejscowość zaraz przed Baśka)wybraliśmy jurandvor ze względu na spokój i ciszę, do plaży było 1o min na nogach,jak nam się nie chciało chodzić to byliśmy samochodem.Nie było problemu z parkingiem był płatny ale jednorazowo więc nie było najgorzej :D W tym roku jadę z 14 m-c synem i jestem zdecydowany na Baśkę :D bo wiem że urlop będzie udany :D pozdro
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 16.05.2011 18:32

jeżeli szukasz luzu to miejscowość Stara Baśka będzie na takie wypady idealna :D poszukaj na forum tematów o KRK tam na pewno znajdziesz coś o Starej Baśce :D
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 16.05.2011 18:34

na koniec dodam jeszcze że na KRk jest dużo miejscowości które można odwiedzić :D
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 16.05.2011 19:45

ANUBIS2423 dzieki wielkie za pomoc,
poczytam i pooglądam galerie, zawsze jechalismy w ciemno zobaczymy jak tym razem....
w końcu jest jeszcze moja druga połówka do myslenia :D
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 17.05.2011 07:35

udanego urlopu życze :P :P
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.05.2011 09:28

buroda napisał(a): tylko co widac na Cres trzeba promem a boje sie z maluchem....


Prom płynie niecałe pół godzinki.
O samym Cresie przeczytasz trochę w indeksie miejscowości
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 17.05.2011 12:07

dziekuje, ale Cres+prom odpada nie z maluchem....
na szczescie jeszcze troche czasu zostało na przemyslenia....
gdyby nie maluszek to byłaby inna jazda....trzeba sie dostosować żeby nie zwariowac :)
a tak serio to mi sie marzy apartament z plażą ,,prawie" pustą, cisza....w apartamencie taras z widokiem na morze...+ plac zabaw, a tłumy to w miasteczku nocą.... :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.05.2011 14:00

buroda napisał(a):dziekuje, ale Cres+prom odpada nie z maluchem....


Naprawdę mogę Ci zagwarantować, że pomimo że promy mają wielką klapę z przodu to nie pożerają dzieci zarówno tych malutkich jak i starszych. 20 minutowa przeprawa to doskonały czas na wyciągnięcie z fotelika i przewietrzenie malucha, skorzystania z toalety, przewinięcia jeśli jest taka potrzeba czy wszamanie deserku ze słoiczka :)

buroda napisał(a):a tak serio to mi sie marzy apartament z plażą ,,prawie" pustą, cisza....w apartamencie taras z widokiem na morze...


No to jedź do Baski w sezonie Obrazek
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 17.05.2011 14:07

a gdzie zagrzeje ten deserek na promie? :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.05.2011 14:22

Latem dziecko ciepłymi deserkami katujesz 8O Jak się uśmiechniesz do obsługi w knajpie na promie a tym bardziej jak zamówisz lody albo kawę to Ci odgrzeją bez problemu. Pod warunkiem że akurat na tym promie kafejka będzie co regułą nie jest. Przeprawiając się przez most do Baski też słoiczka nie zagrzejesz jak gdzieś w knajpie nie staniesz :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istria czy Krk?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone