Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.03.2018 11:39

To również. Możliwe też, że zasobność naszych portfeli jest przede wszystkim różna, dlatego różnie oceniamy taką kwotę na 2os we wrześniu.
Na wyjazd majowy przeznaczyłem 2x więcej środków, dlatego chciałbym obniżyć koszt wyjazdu wrześniowego do minimum (nie tracąc w tym roku Chorwacji). Pewnie całość dwóch wyjazdów kosztowo wyjdzie u nas tyle ile u kogoś jeden wyjazd urlopowy, ale kilka lat temu doszedłem do wniosku, że 2 dłuższe wyjazdy w roku lepiej nam robią.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.03.2018 11:59

dids76 napisał(a):
Tayla napisał(a):45 euro ( nawet we wrześniu ) za ap. 2-osobowy to dużo ?
Uważam że to średnia cena, ofc nie ma co prównywac do 10lat wstecz....

Jeżdżę w miejsce gdzie od 2013r (czyli kiedy tam byłem po raz pierwszy) za dwie osoby poza sezonem płacę 24euro a w sezonie 30 euro :oczko_usmiech: :mrgreen:
Uzależniłeś gospodarzy o siebie :mrgreen: Spróbuj nie zaklepać kwaterki u nich a sami Ciebie poproszą ... Mariusz przyjeżdżaj, tęsknimy za Tobą :( Dach nad głową, wikt i opierunek masz w nas zawsze :wink: :mrgreen:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 11.03.2018 12:04

gusia-s napisał(a):
dids76 napisał(a):
Tayla napisał(a):45 euro ( nawet we wrześniu ) za ap. 2-osobowy to dużo ?
Uważam że to średnia cena, ofc nie ma co prównywac do 10lat wstecz....

Jeżdżę w miejsce gdzie od 2013r (czyli kiedy tam byłem po raz pierwszy) za dwie osoby poza sezonem płacę 24euro a w sezonie 30 euro :oczko_usmiech: :mrgreen:
Uzależniłeś gospodarzy o siebie :mrgreen: Spróbuj nie zaklepać kwaterki u nich a sami Ciebie poproszą ... Mariusz przyjeżdżaj, tęsknimy za Tobą :( Dach nad głową, wikt i opierunek masz w nas zawsze :wink: :mrgreen:

Kwaterkę zaklepuję już na rok z góry, tylko w okolicach grudnia dogaduję dokładny termin :oczko_usmiech: :mrgreen:
Ale fakt, 80% gości to "stali bywalcy" :oczko_usmiech: :mrgreen: :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.03.2018 12:46

te kiero napisał(a):Pewnie całość dwóch wyjazdów kosztowo wyjdzie u nas tyle ile u kogoś jeden wyjazd urlopowy, ale kilka lat temu doszedłem do wniosku, że 2 dłuższe wyjazdy w roku lepiej nam robią.
To tak samo jak my :D
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 11.03.2018 13:43

te kiero napisał(a):To również. Możliwe też, że zasobność naszych portfeli jest przede wszystkim różna, dlatego różnie oceniamy taką kwotę na 2os we wrześniu.
Na wyjazd majowy przeznaczyłem 2x więcej środków, dlatego chciałbym obniżyć koszt wyjazdu wrześniowego do minimum (nie tracąc w tym roku Chorwacji). Pewnie całość dwóch wyjazdów kosztowo wyjdzie u nas tyle ile u kogoś jeden wyjazd urlopowy, ale kilka lat temu doszedłem do wniosku, że 2 dłuższe wyjazdy w roku lepiej nam robią.


Jak dla mnie 45e w drugiej połowie września to też za drogo. W poprzednim roku we wrześniu płaciłem 35e. Będąc na miejscu widziałem że spokojnie można to znaleźć w tej cenie kwatery jeszcze bliżej plaży. Byliśmy tam od 22 sierpnia, a za każdym razem jak zjeżdżałem z Makarskiej to blokowali nam drogę i proponowali apartmany po 30e. Ale to właśnie zależy jaki standard ktoś preferuje.

Póki co wyjeżdżamy na jeden urlop ale na 17 noclegów, jednak też chodzi mi po głowie żeby jeździć na krócej ale dwa razy. Zobaczymy, może w następnym roku coś przykombinuję:)
Majo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2018
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 23.03.2018 20:39

Kto ile nie weźmie na wakacje,i ile nie wyda,na pewno będzie szczęśliwy. Możliwości i zasoby finansowe są ważne ale nie muszą być decydujace. Ja wybieram sie pierwsz raz i mysle ze bedzie bosko a kasy nie mam nie wiadomo ile.... Chorwacja jest piękna. Pozdrav.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 23.03.2018 23:47

Majo napisał(a):Kto ile nie weźmie na wakacje,i ile nie wyda,na pewno będzie szczęśliwy.


Chyba, że na 14 dni, 10 będzie wiało i lało ;)

Zadar.JPG


Pewne w życiu to są tylko dwie rzeczy ...

podatek.jpg



Majo napisał(a):Możliwości i zasoby finansowe są ważne ale nie muszą być decydujace.


To fakt.


Majo napisał(a):Ja wybieram sie pierwsz raz i mysle ze bedzie bosko a kasy nie mam nie wiadomo ile....


To się okaże.

Majo napisał(a):Chorwacja jest piękna. Pozdrav.


No jest :)

plaża.jpg


Tylko trzeba dojechać - fotka poniżej to 2012, czyli wtedy, gdy było luźniej :lool:

korek.jpg
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.03.2018 06:33

:)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 24.03.2018 08:34

Doszedlem do wniosku ;), ze potrzeba 500zl dziennie (życie i nocleg) + dojazd.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.03.2018 10:03

Trajgul napisał(a):Doszedlem do wniosku ;), ze potrzeba 500zl dziennie (życie i nocleg) + dojazd.

Na głowę czy całą rodzinkę? :wink:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 24.03.2018 10:53

Oczywiście czteroosobową rodzinkę, czyli najczęstszy model ;)
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 24.03.2018 11:16

Trajgul napisał(a):Oczywiście czteroosobową rodzinkę, czyli najczęstszy model ;)


przeglądnąłem kilka stron wstecz i sprawdziłem jak to wyglądało u innych wczasowiczów chorwackich :D - faktycznie średnio trzeba liczyć około 500zł dziennie jak pisałeś na rodzinkę.
nenek
Croentuzjasta
Posty: 400
Dołączył(a): 28.09.2015
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 24.03.2018 12:22

To jest raczej wariant mocno ekonomiczny te 500
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.03.2018 15:55

Mi się wydaje że 500 zł możliwy ale jak kolega pisze powyżej w opcji ekonomicznej, dużo zależy od ceny apartamentu...my 2+1 wydajemy ok 500 zł z dojazdem ale płacąc za apartament nieduże pieniądze...
Ostatnio edytowano 24.03.2018 19:08 przez amatus1, łącznie edytowano 1 raz
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 24.03.2018 16:35

Powiedzmy 14 dni. 14x500. 7000PLN. Plus dojazd średnio 3000km x6iltrów x5PLN. 900PLN. Plus winiety autostrady prom itp. 600? Przy założeniu że Apartman wyjdzie 50-60E 210-245 PLN dziennie zostaje 290-255złotych na życie i atrakcje średnio. Jak by nie liczyć i kombinować ciężko jest zejść w sezonie poniżej 2000E- 8500PLN za wyjazd 2+1 czy 2+2. Czerwiec Wrzesień może bliżej-Istria wtedy tak ale to 1000- może 2000 PLN mniej wyjdzie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 499
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone