Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 16.01.2018 18:04

sdolas napisał(a):Ja w 95% noszę tylko slipy, a tych prasować nie trzeba :oczko_usmiech:
Taki klimat :wink:


Normalnie jak każdy facet :lol:
Mojemu też nigdy nic nie potrzeba.
A potem słyszę :
-a wzięłaś mi te czarne spodenki ?
:roll: :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.01.2018 18:07

travel napisał(a):
sdolas napisał(a):Ja w 95% noszę tylko slipy, a tych prasować nie trzeba :oczko_usmiech:
Taki klimat :wink:


Normalnie jak każdy facet :lol:
Mojemu też nigdy nic nie potrzeba.
A potem słyszę :
-a wzięłaś mi te czarne spodenki ?
:roll: :roll:

Gdyby mój zadał mi takie pytanie....o nic więcej już by nie zapytał gdyż marnie zakończyłby swój żywot 8O :roll:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 16.01.2018 18:10

No patrzcie. Przyczepiła sobie coś do auta i pojechała. Spryciula. A potem się dziwi, że miejsca trzeba dodatkowego szukać. Żółw nie szuka :oczko_usmiech: Chyba w Twojej zajawce widzę taki murek podobny jak na Ticja Luka, którego połowę teraz Habanero pokazał w zagadkach prosząc, żebyś nie podpowiadała. Pisz, pisz. Wyjawiaj tajemnice! Lokalizacje FKK są też potrzebne. Ponoć takim staruszkom ja ja już nagość nie przeszkadza. Niektórzy nawet mówię, że im to totalnie zwisa. Zobaczymy...
A apropos
visgoth napisał(a):Brać? jak to Brać? Po co wy tam wszyscy jeździcie?
..i jeszcze chwalicie się tymi Waszymi.... zdjęciami, ...pięknymi opisami, ...wspaniałymi wspomnieniami.
Przypominając mi co chwilę, że do odwiedzenia Wyspy pozostało mi aż... 5 miesięcy i 1 dzień, czyli 152 dni wyczekiwania.
Tak poważniej to już sobie ostrze zęby, aby w oczekiwaniu na własny wyjazd pooglądać znajome mi widoki, pokazane z czyjejś perspektywy.
Czyli zasiadam i podziwiam.

Chyba ci visgoth nie podziękowałem za miłe słowa w mojej relacji przed pewnym moim odwykiem od forum, co niniejszym czynię, ale powiem ci, że jak tak patrzę, to Vis i Brač trochę zdominowały ostatnimi czasy forum...
A z tego co widzę i Travel do Sutivanu w tym roku, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)
Ostatnio edytowano 16.01.2018 18:20 przez Abakus68, łącznie edytowano 1 raz
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.01.2018 18:16

Abakus68 napisał(a):A z tego co widzę i Travel do Sutivanu za rok, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)

Jak znam życie to pewnie z raz w tym roku też zajrzę :oczko_usmiech:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.01.2018 18:19

Abakus68 napisał(a):A z tego co widzę i Travel do Sutivanu za rok, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)


Tam nas jeszcze nie było :wink: poza wizytą z Bolu z fishpicnikiem...
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 16.01.2018 18:19

beatabm napisał(a):
Abakus68 napisał(a):A z tego co widzę i Travel do Sutivanu za rok, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)

Jak znam życie to pewnie z raz w tym roku też zajrzę :oczko_usmiech:

ha ha ha - no tak - w tym roku... już poprawiam
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 16.01.2018 18:24

Abakus68 napisał(a):A z tego co widzę i Travel do Sutivanu w tym roku, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)


Może Katerina..... zlot czarownic robimy w Sutivanie , bo Łysa Góra już oklepana :mrgreen:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 16.01.2018 18:31

Abakus68 napisał(a):A z tego co widzę i Travel do Sutivanu w tym roku, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)

I ja, i ja , o mnie zapomniałeś :lol: :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 16.01.2018 18:35

gusia-s napisał(a):
Buber napisał(a):O 4 -tej rano wyjechać na wakacje - toż to żadna przyjemność ...
Dam Ci podusię, kimniesz się Obrazek na pierwszych kilometrach jazdy :mrgreen: a potem może na trochę przejmiesz fajerę :smo:

Fajera od razu ...Reise fieber nie dałaby pospać :D .
A właśnie - już 5 strona, a Banda jeszcze nie jedzie :twisted: .
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.01.2018 18:40

Abakus68
jak tak patrzę, to Vis i Brač trochę zdominowały ostatnimi czasy forum...


Vis to pikuś w porównaniu z relacjami z Brača...Hi, hi , przecież ja też mam pisać o Braču jak już wrócę z tego Visu i przebiegnę przez Peljeszczak.. :lol:


travel
Może Katerina..... zlot czarownic robimy w Sutivanie , bo Łysa Góra już oklepana


Jestem za :P :P :P
Jeszcze nie zaklepałam ,ale na 90 % to zrobię :lol:

beatabm
Gdyby mój zadał mi takie pytanie....o nic więcej już by nie zapytał gdyż marnie zakończyłby swój żywot 8O


No co Ty? Nie pakujesz mężusia? Sam potrafi 8O :?:
No tak, pamiętam, On w harcerstwie był, a mój się tylko po Spatifach włóczył w młodości :oczko_usmiech:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 16.01.2018 18:55

Co prawda, w Chorwacji ostatni raz byłam 4 lata temu, ale kiedyś być może będzie jakimś miłym przerywnikiem dla innych kierunków. No więc, może wtedy :idea: Brač?
No bo w realu wyspa mi raczej nieznana, załapała się na :roll: zaledwie dwa epizody łódkowe (2007 - Milna, port ; 2009 - Stipanska, kotwica), a przecież warta jest lepszego poznania :)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 16.01.2018 18:58

elka21 napisał(a):
Abakus68 napisał(a):A z tego co widzę i Travel do Sutivanu w tym roku, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)

I ja, i ja , o mnie zapomniałeś :lol: :papa:

I tak się powoli organizuje kolejna banda :wink:

Katerina napisał(a):... ja też mam pisać o Braču jak już wrócę z tego Visu i przebiegnę przez Peljeszczak.. :lol:

Powinienem ci wysłać takiego sms-a jak ci przytoczę w opowieści z Dol-u jakim mnie małżonka zmusiła do powrotu do samochodu jak się jej urwałem...
Taką speed łódkę miałaś i jeszcze do Braču nie dotarłaś. Ech... Masakra jakaś...

A.... Gusia - ty od razu dawaj na przodzie jakiś spis treści (ja już tez w swojej dałem - znaleźć nic nie mogłem) - bo ja widzę, ze ta relacja będzie tyć w miarę jedzenia :oczko_usmiech:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 16.01.2018 20:20

gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a):Ech,żeby mi się tak raz udało o 4tej rano wyruszyć...albo chociaż o 6tej :P :roll:
Może coś takiego pomoże, żeby wyłączyć gada trzeba zwlec się z łóżka i go złapać :mrgreen:

Mąż kupił taki wraz ze znajomym innemu znajomemu z pracy :lol: mówił że potem na próbę go na hali puścili i gonili...4 chłopów za budzikiem :lol: ale mówi że okropnie zapieprza... 8)

Fajnie masz z tą garderobą na kółkach :) nie trzeba się w torbach ściskać.

A w wyjeździe o 4.00 nie widzę problemu. Przecież to wyjazd na wakacje to aż się chce wstawać i ruszać! :)
visgoth
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) visgoth » 16.01.2018 20:23

Abakus68 napisał(a):

... ale powiem ci, że jak tak patrzę, to Vis i Brač trochę zdominowały ostatnimi czasy forum...
A z tego co widzę i Travel do Sutivanu w tym roku, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)
[/quote]

Wydaje mi się, że coraz więcej osób ucieka na wyspy, aby uciec przed tłumami, do ostatnich oaz spokoju. Jednak takie zachowanie (całkiem racjonalne) powoduje coraz większe zatłoczenie i na wyspach :(
Wkrótce i tam będzie jak w Makarskiej... Także spieszmy się zwiedzać wyspy do póki jeszcze można znaleźć tam puste plaże.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.01.2018 22:39

beatabm napisał(a): Tych półeczek i szafeczek to Ci zazdroszczę - żadnych toreb, ścisku, wszystko uprasowane na miejscu tylko czeka :roll:
To jest duży plus :)

travel napisał(a): ... Mojemu też nigdy nic nie potrzeba.
A potem słyszę :
-a wzięłaś mi te czarne spodenki ?
:roll: :roll:
Ach ci mężczyźni ;)

beatabm napisał(a): ... Gdyby mój zadał mi takie pytanie....o nic więcej już by nie zapytał gdyż marnie zakończyłby swój żywot 8O :roll:
Rękę na Kapitana :?: 8O Toż to równe zdradzie stanu albo nawet bardziej :oczko_usmiech:

Abakus68 napisał(a): ... Chyba w Twojej zajawce widzę taki murek podobny jak na Ticja Luka, którego połowę teraz Habanero pokazał w zagadkach prosząc, żebyś nie podpowiadała. Pisz, pisz. Wyjawiaj tajemnice! ...
Murek z zajawki i murek z zagadki jak trafnie ująłeś jest podobny ale to nie ten sam. Podpowiedzią będzie że takich murków jest tam więcej :mrgreen: i nie jest o murek z TL ;) Nic więcej nie powiem :mrgreen:

Abakus68 napisał(a): ... Lokalizacje FKK są też potrzebne. Ponoć takim staruszkom ja ja już nagość nie przeszkadza. Niektórzy nawet mówię, że im to totalnie zwisa. Zobaczymy...
Zdecydowanie nie chcę patrzeć na to co im zwisa :mrgreen:

beatabm napisał(a):
Abakus68 napisał(a):A z tego co widzę i Travel do Sutivanu za rok, i CronikiCropka... Ciekawe... Kto jeszcze;)

Jak znam życie to pewnie z raz w tym roku też zajrzę :oczko_usmiech:

elka21 napisał(a): I ja, i ja , o mnie zapomniałeś :lol: :papa:
I Katerina się wygraża jakims powrotem na Brać ... Ocho ... to będzie się działo :mrgreen:

Buber napisał(a): Fajera od razu ...Reise fieber nie dałaby pospać :D .
A właśnie - już 5 strona, a Banda jeszcze nie jedzie :twisted: .
Skoro śpiący nie jesteś i zgłaszasz się na ochotnika to możemy ruszać, zaraz po kontroli świateł :wink:

dangol napisał(a): ... w realu wyspa mi raczej nieznana, załapała się na :roll: zaledwie dwa epizody łódkowe (2007 - Milna, port ; 2009 - Stipanska, kotwica), a przecież warta jest lepszego poznania :)
Zdecydowanie :) A Milna ... na nią to będzie trzeba poczekać dłuższą chwilę ;)

Katerina napisał(a): Vis to pikuś w porównaniu z relacjami z Brača...Hi, hi , przecież ja też mam pisać o Braču jak już wrócę z tego Visu i przebiegnę przez Peljeszczak.. :lol: ...
Jeszcze się zejdzie, pewnie ja do tej pory skończę :mrgreen:

Abakus68 napisał(a): A.... Gusia - ty od razu dawaj na przodzie jakiś spis treści (ja już tez w swojej dałem - znaleźć nic nie mogłem) - bo ja widzę, ze ta relacja będzie tyć w miarę jedzenia :oczko_usmiech:
Coś się pomyśli, choć jest takie okienko na dole ułatwiające wybór tylko postów jednego użytkownika ;)

A z dyskusji takich czasem wynika przecież wiele cennych wskazówek :)

ewula91 napisał(a):... Mąż kupił taki wraz ze znajomym innemu znajomemu z pracy :lol: mówił że potem na próbę go na hali puścili i gonili...4 chłopów za budzikiem :lol: ale mówi że okropnie zapieprza... 8)

Sprawiłam siostrzeńcowi, wiecznie włączał drzemki w tel. i zasypiał do szkoły :mrgreen: Tego gada można tylko raz na chwilę uciszyć, przed ponownym dzwonkiem, gad już wyrusza w rewir i dzwonek się uruchamia gdy juz nie jest w zasięgu ręki :mrgreen:

visgoth napisał(a):
Abakus68 napisał(a): .. ale powiem ci, że jak tak patrzę, to Vis i Brač trochę zdominowały ostatnimi czasy forum...

Wydaje mi się, że coraz więcej osób ucieka na wyspy, aby uciec przed tłumami, do ostatnich oaz spokoju. Jednak takie zachowanie (całkiem racjonalne) powoduje coraz większe zatłoczenie i na wyspach :(
Wkrótce i tam będzie jak w Makarskiej... Także spieszmy się zwiedzać wyspy do póki jeszcze można znaleźć tam puste plaże.
To jest właśnie sedno ...
Witaj visgoth ... naprawdę już ruszamy za moment :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone