Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.01.2018 23:00

Czyli przyszłam w samą porę ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.01.2018 23:08

Bea.ta napisał(a):Czyli przyszłam w samą porę ;)
Nie inaczej, dopiero silnik zawarczał :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 15.01.2018 23:13

Ech,żeby mi się tak raz udało o 4tej rano wyruszyć...albo chociaż o 6tej :P :roll:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.01.2018 23:19

Katerina napisał(a):Ech,żeby mi się tak raz udało o 4tej rano wyruszyć...

To niemożliwe jest przecież... :roll: Gusi się pewnie coś w zegarek stało... :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.01.2018 23:35

Katerina napisał(a):Ech,żeby mi się tak raz udało o 4tej rano wyruszyć...albo chociaż o 6tej :P :roll:
Może coś takiego pomoże, żeby wyłączyć gada trzeba zwlec się z łóżka i go złapać :mrgreen:


Mikromir napisał(a):
Katerina napisał(a):Ech,żeby mi się tak raz udało o 4tej rano wyruszyć...

To niemożliwe jest przecież... :roll: Gusi się pewnie coś w zegarek stało... :oczko_usmiech:
W zegarek to mi się staje codziennie jak muszę wstać do pracy :roll: Dobrze przynajmniej, że mam do niej 3 min. pieszo to cudem wpadam na ostatnią sekundę :mrgreen: albo i z 2 minuty po :oops: Chyba też sobie sprawię powyższy :mrgreen:
Ale na wakacje to mogę wstać bez budzika w środku nocy :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 15.01.2018 23:57

To nie kwestia wstania u mnie...tylko faktu,że nawet jak już wszystko spakowane, to i tak się 10 kolejnych spraw znajdzie okołoz domuwyjściowych :oczko_usmiech:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 16.01.2018 00:31

O 4 -tej rano wyjechać na wakacje - toż to żadna przyjemność no chyba, że nie jesteśmy tu dla przyjemności :wink:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.01.2018 01:05

Z chęcią poczytam i pooglądam. Lubię Twoje relacje a ta przyda mi się bardzo, bo w tym roku - Sutivan :mrgreen:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10869
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.01.2018 09:03

no nie :x ledwo wróciła z Wenecji, a już nadaje z Braci, macie to tempo z Buberem, nie odstajesz mu :D
ja nie mam czasu na pokazanie Majówki2017, zrobię w międzyczasie chociaż jakąś częściową relację, oglądając Waszą kolejną wyprawę
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.01.2018 09:22

Katerina napisał(a):To nie kwestia wstania u mnie...tylko faktu,że nawet jak już wszystko spakowane, to i tak się 10 kolejnych spraw znajdzie okołoz domuwyjściowych :oczko_usmiech:
Np. jeszcze jedne obcasy :smo: :mrgreen: ... kto nie ma w głowie musi mieć w nogach :mrgreen: No ale lepiej tak niż wracać się np. z pół drogi :mrgreen:

Buber napisał(a):O 4 -tej rano wyjechać na wakacje - toż to żadna przyjemność no chyba, że nie jesteśmy tu dla przyjemności :wink:
Dam Ci podusię, kimniesz się Obrazek na pierwszych kilometrach jazdy :mrgreen: a potem może na trochę przejmiesz fajerę :smo:

CROnikiCROpka napisał(a):Z chęcią poczytam i pooglądam. Lubię Twoje relacje a ta przyda mi się bardzo, bo w tym roku - Sutivan :mrgreen:
Witaj :) Raczej niczego nowego nie odkryjemy ale przynajmniej powspominamy w miłym towarzystwie a Ty się nastroisz odpowiednio do wyjazdu :)

te kiero napisał(a):no nie :x ledwo wróciła z Wenecji, a już nadaje z Braci, macie to tempo z Buberem, nie odstajesz mu :D
ja nie mam czasu na pokazanie Majówki2017, zrobię w międzyczasie chociaż jakąś częściową relację, oglądając Waszą kolejną wyprawę
Jak już ruszyłam to z kopyta, nie ma co odkładać dłużej gdyż jeszcze jedna czeka w kolejce :mrgreen: i tyż chorwacka :mrgreen: No a majówka za pasem i coś tam się kluje bo dużo wolnego na horyzoncie :) i wakacje trzeba jakieś zaplanować ... chociażby kierunek wyznaczyć :roll:
Dawaj tą swoją Majówkę Obrazek
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.01.2018 09:44

15.07.2017 w sobotę o 4 rano nareszcie ruszamy :)

Kocham ten moment gdy ruszamy :wink:
Tych półeczek i szafeczek to Ci zazdroszczę - żadnych toreb, ścisku, wszystko uprasowane na miejscu tylko czeka :roll:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 16.01.2018 10:26

Ja w 95% noszę tylko slipy, a tych prasować nie trzeba :oczko_usmiech:
Taki klimat :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.01.2018 13:52

sdolas napisał(a):Ja w 95% noszę tylko slipy, a tych prasować nie trzeba :oczko_usmiech:
Taki klimat :wink:
I tym się zasadniczo różnisz od kobiet, którym albo potrzeba coś jeszcze z tego stroju albo nie potrzeba zupełnie nic :mrgreen: No ale jakoś tam dotrzeć trzeba i nie zmarznąć po drodze :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.01.2018 13:53

gusia-s napisał(a):
sdolas napisał(a):Ja w 95% noszę tylko slipy, a tych prasować nie trzeba :oczko_usmiech:
Taki klimat :wink:
I tym się zasadniczo różnisz od kobiet, którym albo potrzeba coś jeszcze z tego stroju albo nie potrzeba zupełnie nic :mrgreen: No ale jakoś tam dotrzeć trzeba i nie zmarznąć po drodze :mrgreen:

Potem też trzeba mieć co na siebie założyć żeby się ochronić od piekącego słońca, prawda? :oczko_usmiech:
visgoth
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) visgoth » 16.01.2018 17:19

Brać? jak to Brać? Po co wy tam wszyscy jeździcie?
..i jeszcze chwalicie się tymi Waszymi.... zdjęciami, ...pięknymi opisami, ...wspaniałymi wspomnieniami.
Przypominając mi co chwilę, że do odwiedzenia Wyspy pozostało mi aż... 5 miesięcy i 1 dzień, czyli 152 dni wyczekiwania.
Tak poważniej to już sobie ostrze zęby, aby w oczekiwaniu na własny wyjazd pooglądać znajome mi widoki, pokazane z czyjejś perspektywy.
Czyli zasiadam i podziwiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone