Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

góry nad Makarską

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 29.07.2005 17:50

Obrazek
Szczyt.Niezbyt dobre zdjecia.mam tylko prywatne
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 29.07.2005 17:53

Obrazek
Ostatnie metry i juz szczyt.Warto było. :) :)
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 29.07.2005 18:03

Obrazek
parking pod szczytem sv.Jure Troche wysilku i juz jestesmy.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 29.07.2005 18:08

Obrazek
W połowie drogi zbaczamy na lewo lub prawo w zaleznosc skad jedziemy.Tu wspinamy sie na punkt widokowy Biokowo-Adriatyk.
Tak wyglada Makarska.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 29.07.2005 18:10

Piotrus Lutynski nakrecil film.moze Wam udostepni. :) :)
:D :D :D Petris
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 30.07.2005 11:43

Warto "zaliczyc" konobę Boikovo, konie miedzy stolikami (prawie) piwko i boskie widoki.Polecam.
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 04.08.2005 13:22

Leon napisał kiedyś tam, ze warto jechać bardzo rano. Od której jest otwarty wjazd???? A po za tym co to jest konoba.... :oops: :oops: :oops: przepraszam ale czytam i czytam i nadal nie wiem.....
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 04.08.2005 15:17

Konoba - u nas się mówi karczma :)

Też się wybieram na szczyt - może się spotkamy na szlaku (widzę, że Ty będziesz w Igrane - ja wioskę wcześniej ;))

Plumek
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 04.08.2005 15:41

Plumek napisał(a):Konoba - u nas się mówi karczma :)
Też się wybieram na szczyt - może się spotkamy na szlaku (widzę, że Ty będziesz w Igrane - ja wioskę wcześniej ;))
Plumek


:) Dzieki za wyjaśnienie. A Ty kiedy będziesz i w której wiosce? Z "rozkladu" wynika ze już powinnaś chyba wracać..... :wink: :wink: :wink: A co do tych godzin otwarcia..... od której rano????
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 04.08.2005 16:34

Tomek O. napisał(a):
Plumek napisał(a):Konoba - u nas się mówi karczma :)
Też się wybieram na szczyt - może się spotkamy na szlaku (widzę, że Ty będziesz w Igrane - ja wioskę wcześniej ;))
Plumek


:) Dzieki za wyjaśnienie. A Ty kiedy będziesz i w której wiosce? Z "rozkladu" wynika ze już powinnaś chyba wracać..... :wink: :wink: :wink: A co do tych godzin otwarcia..... od której rano????


Będę od 9 sierpnia wieczorem w Drašnicach :) Może popłyniesz też na fish picknic Menulą? ;) Jakby coś, to dzwoń: +385 915 945 247
A od kiedy czynne to nie wiem :) Sądzę, że od 8 :)
Biedna A to ja już nie może nadążyć za spisem - bo ostatnio się wypisywałam, a dziś znów zapisywałam :)

Plumek
Arjano
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arjano » 04.08.2005 16:42

Oto kilka fotek, o które prosiliście:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hmmm, na niebie widać... pogrzewaną szybęw focusie, a właściwie zatopione w niej druciki oporowe :idea:

Ale w tym miejscu mam pytanie: jak zapatrujecie się na umieszczanie na forum zdjęć? "Nema problema ?" :-) Ciekawi mnie ogólna opinia, może to jest jak opowiadanie rozwiązania kryminału ? :lol: Może wolicie odkrywać sami uroki będące tajemnicą ? A może właśnie każdy woli wiedzieć, "w którą ścianę kopać" i czego się spodziewać na miejscu? A nasycać widokami zawsze można się już osobiście...

No więc jak?
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 04.08.2005 17:04

Plumek napisał(a):
Tomek O. napisał(a):
Plumek napisał(a):Konoba - u nas się mówi karczma :)
Też się wybieram na szczyt - może się spotkamy na szlaku (widzę, że Ty będziesz w Igrane - ja wioskę wcześniej ;))
Plumek


:) Dzieki za wyjaśnienie. A Ty kiedy będziesz i w której wiosce? Z "rozkladu" wynika ze już powinnaś chyba wracać..... :wink: :wink: :wink: A co do tych godzin otwarcia..... od której rano????


Będę od 9 sierpnia wieczorem w Drašnicach :) Może popłyniesz też na fish picknic Menulą? ;) Jakby coś, to dzwoń: +385 915 945 247
A od kiedy czynne to nie wiem :) Sądzę, że od 8 :)
Biedna A to ja już nie może nadążyć za spisem - bo ostatnio się wypisywałam, a dziś znów zapisywałam :)

Plumek


Jak będę na spacerze w drasnicach to sie rozejrzę za Twoim Loganem :)
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 04.08.2005 17:07

Jeśli chodzi o zdjęcia to ja wyznaje zasadę że im więcej tym lepiej :))))
PS echhh tylko jakoś "bezpruderyjnych młodych czeszek" nikt nie chce zamieszczać :wink: :wink: :wink:
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 05.08.2005 05:15

Tomek bo trzeba taki temat założyć,wtedy męska część forumowiczów będzie mogła podziwiać inne widoczki,które cro dodają jeszcze większego uroku ;)
Więc jak zakładasz taki temat"Bezpruderyjne młode czeszki"?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 05.08.2005 11:45

Tomek O. napisał(a):
Plumek napisał(a):
Tomek O. napisał(a):
Plumek napisał(a):Konoba - u nas się mówi karczma :)
Też się wybieram na szczyt - może się spotkamy na szlaku (widzę, że Ty będziesz w Igrane - ja wioskę wcześniej ;))
Plumek


:) Dzieki za wyjaśnienie. A Ty kiedy będziesz i w której wiosce? Z "rozkladu" wynika ze już powinnaś chyba wracać..... :wink: :wink: :wink: A co do tych godzin otwarcia..... od której rano????


Będę od 9 sierpnia wieczorem w Drašnicach :) Może popłyniesz też na fish picknic Menulą? ;) Jakby coś, to dzwoń: +385 915 945 247
A od kiedy czynne to nie wiem :) Sądzę, że od 8 :)
Biedna A to ja już nie może nadążyć za spisem - bo ostatnio się wypisywałam, a dziś znów zapisywałam :)

Plumek


Jak będę na spacerze w drasnicach to sie rozejrzę za Twoim Loganem :)


Hm.... I zostawisz karteczkę z pozdrowieniami za wycieraczką ? :lol:

Plumek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
góry nad Makarską - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone