Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GDZIE WYPOZYCZYC SKUTER???

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DENIS4
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 03.07.2010
GDZIE WYPOZYCZYC SKUTER???

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENIS4 » 12.06.2013 20:12

Witam!Poszukuje informacji o możliwosci wypożyczenia skutera w okolicy Makarskiej proszę o podpowiedz.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 12.06.2013 20:55

Co to znaczy "okolica Makarskiej"?Konkret.

Zresztą nie ważne. Jak będziesz na miejscu, to błyskawicznie zorientujesz się, gdzie jest najbliższa wypożyczalnia. Każda niemalże mała miejscowość turystyczna takową posiada....(a jak nie to najbliższa nieco większa).
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.06.2013 20:57

Gdzie mogę w okolicy Makarskiej wypożyczyć Osła. Chcę na nim zwiedzić Rivierę Makarską.
DENIS4
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENIS4 » 12.06.2013 21:59

Do OSŁA ZE STATUSEM cromaniaka .raczej OSŁOMANIAKA .
Chodzilo mi o moto skuter taki na dwóch kółkach nie taki do pływania to tak w kwestii technicznej banddzwole jeśli za takie posty dostałeś swój status to idz spać i mnie nie drażni.
DENIS4
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENIS4 » 12.06.2013 22:09

Pytanie do rezydenta.Będę poraz kolejny w Igrane chcę gdzieś na Riwierze wypożyczyć skuter i objechac okolicę.Napewno Hvar i inne wyspy w pobliżu ,zatem takie moje pytanie.Niestety jak to polskie cwaniaczki(DAREK1) mają w zwyczaju, wszedzie byli i wsztko widzieli,piszą co popadnie byle być i mieć wysoki status aktywności na takich forach.POZDRAWIAM i z góry dziękuję za podpowiedz.
MariuszD
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszD » 12.06.2013 22:32

DENIS4 napisał(a):Pytanie do rezydenta.Będę poraz kolejny w Igrane chcę gdzieś na Riwierze wypożyczyć skuter i objechac okolicę.Napewno Hvar i inne wyspy w pobliżu ,zatem takie moje pytanie.Niestety jak to polskie cwaniaczki(DAREK1) mają w zwyczaju, wszedzie byli i wsztko widzieli,piszą co popadnie byle być i mieć wysoki status aktywności na takich forach.POZDRAWIAM i z góry dziękuję za podpowiedz.

Witam
Kolego w samym Igrane jest wypożyczalnia skuterów przy piekarni w porcie. Może wybór ograniczony ale da się tym poruszać. Następna jest w Živogošće przy hotelu.
Miłego wypoczynku kolego.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.06.2013 06:41

Jazda na skuterze tania i nikomu nie przeszkadza.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 13.06.2013 09:45

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Co to znaczy "okolica Makarskiej"?Konkret.

Zresztą nie ważne. Jak będziesz na miejscu, to błyskawicznie zorientujesz się, gdzie jest najbliższa wypożyczalnia. Każda niemalże mała miejscowość turystyczna takową posiada....(a jak nie to najbliższa nieco większa).


Jaki jest koszt wypożyczenia takiego skutera na jeden dzień?
Pozdrav
DENIS4
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 03.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENIS4 » 13.06.2013 10:23

dziekuję za podpowiedz kurcze jakoś dziwnie nie zwróciłem uwagi ze jest cos takiego koło pekary w Igrane widziałem tam tylko rowery wodne no ale może w tym razem to sprawdzę.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.06.2013 12:24

henius34 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Co to znaczy "okolica Makarskiej"?Konkret.

Zresztą nie ważne. Jak będziesz na miejscu, to błyskawicznie zorientujesz się, gdzie jest najbliższa wypożyczalnia. Każda niemalże mała miejscowość turystyczna takową posiada....(a jak nie to najbliższa nieco większa).


Jaki jest koszt wypożyczenia takiego skutera na jeden dzień?
Pozdrav

Ok. 200 kn plus paliwo
klik
klik
Maciej76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej76 » 12.07.2013 19:52

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
henius34 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Co to znaczy "okolica Makarskiej"?Konkret.

Zresztą nie ważne. Jak będziesz na miejscu, to błyskawicznie zorientujesz się, gdzie jest najbliższa wypożyczalnia. Każda niemalże mała miejscowość turystyczna takową posiada....(a jak nie to najbliższa nieco większa).


Jaki jest koszt wypożyczenia takiego skutera na jeden dzień?
Pozdrav

Ok. 200 kn plus paliwo
klik
klik


Witam!

a może orientuje się Pani gdzie wypożyczę skuter/motorower na Pagu? najchętniej w Nowalji?
Dzięki z góry
Maciej
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 12.07.2013 21:22

Wystarczy w net wrzucić hasło "rent a scooter novalja"...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.07.2013 09:57

darek1 napisał(a):Gdzie mogę w okolicy Makarskiej wypożyczyć Osła. Chcę na nim zwiedzić Rivierę Makarską.

...,w drodze na górę Św.Jure stoją dwa do wyboru :lol:
http://images47.fotosik.pl/1878/2c2d696bfd314c9agen.jpg

ceny nie znam,musisz dopytać :mrgreen:
Maciej76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej76 » 16.07.2013 11:48

chyba pomyliłeś wątki :) Osła chciał wypożyczyć Darek1

ale chciałeś dobrze, wiem
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.07.2013 14:59

Anielski74 napisał(a):
darek1 napisał(a):Gdzie mogę w okolicy Makarskiej wypożyczyć Osła. Chcę na nim zwiedzić Rivierę Makarską.

...,w drodze na górę Św.Jure stoją dwa do wyboru :lol:
http://images47.fotosik.pl/1878/2c2d696bfd314c9agen.jpg

ceny nie znam,musisz dopytać :mrgreen:


Bardzo dziękuję.
Następna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
GDZIE WYPOZYCZYC SKUTER???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone