napisał(a) Janusz Bajcer » 17.12.2021 20:50
napisał(a) Użytkownik usunięty » 17.12.2021 21:54
napisał(a) Janusz Bajcer » 17.12.2021 22:12
napisał(a) Użytkownik usunięty » 17.12.2021 22:25
Janusz Bajcer napisał(a):Tak - to ten kościół i miejsce.
napisał(a) tony montana » 18.12.2021 09:38
napisał(a) Nefer » 18.12.2021 10:01
napisał(a) tony montana » 18.12.2021 10:09
Nefer napisał(a):Narew? Ancuty?
napisał(a) kaszubskiexpress » 18.12.2021 10:17
tony montana napisał(a):Co to za rzeka lub jaka miejscowość
napisał(a) tony montana » 18.12.2021 10:45
napisał(a) kaszubskiexpress » 18.12.2021 11:39
tony montana napisał(a):Nie Reda Lion
napisał(a) tony montana » 18.12.2021 14:38
napisał(a) croner » 18.12.2021 15:15
napisał(a) tony montana » 18.12.2021 16:14
napisał(a) Nefer » 18.12.2021 16:16
napisał(a) Użytkownik usunięty » 18.12.2021 16:49
Powrót do FotoCroClub - dyskusja