napisał(a) SgwdYrEira » 17.09.2013 12:22
napisał(a) _Piotrek_ » 17.09.2013 14:00
napisał(a) SgwdYrEira » 17.09.2013 14:39
napisał(a) Jozzy22 » 17.09.2013 14:40
napisał(a) _Piotrek_ » 17.09.2013 14:50
SgwdYrEira napisał(a):Zgadza się. Twoja kolej.Wspólna z Dobczycami jest oczywiście obecność zamku w sąsiedztwie
napisał(a) Krzychooo » 17.09.2013 14:56
napisał(a) Użytkownik usunięty » 17.09.2013 14:59
napisał(a) SgwdYrEira » 17.09.2013 15:02
napisał(a) Krzychooo » 17.09.2013 15:04
napisał(a) SgwdYrEira » 17.09.2013 15:06
napisał(a) Krzychooo » 17.09.2013 15:08
napisał(a) weldon » 17.09.2013 15:12
SgwdYrEira napisał(a):Jeśli nie z tego balonu to już nie wiem skąd
napisał(a) SgwdYrEira » 17.09.2013 15:15
napisał(a) Użytkownik usunięty » 17.09.2013 15:25
Krzychooo napisał(a): Fajne widoki, polecam.
napisał(a) weldon » 17.09.2013 15:26
Powrót do FotoCroClub - dyskusja