napisał(a) SgwdYrEira » 25.06.2013 13:00
napisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2013 13:24
napisał(a) SgwdYrEira » 25.06.2013 13:39
napisał(a) walp » 25.06.2013 13:43
SgwdYrEira napisał(a):ale zmyła była
napisał(a) weldon » 25.06.2013 13:45
napisał(a) SgwdYrEira » 25.06.2013 13:52
napisał(a) weldon » 25.06.2013 13:57
napisał(a) kulka53 » 25.06.2013 14:03
napisał(a) weldon » 25.06.2013 14:30
kulka53 napisał(a):Wydaje mi się że to o to chodziło
napisał(a) sharky » 25.06.2013 14:51
kulka53 napisał(a):Skąd zrobiono zdjęcie?
napisał(a) Lidia K » 25.06.2013 15:00
sharky napisał(a):kulka53 napisał(a):Skąd zrobiono zdjęcie? Ze Skrzycznego?
napisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2013 15:10
napisał(a) Lidia K » 25.06.2013 15:14
Serce w pasy napisał(a):Góra Żar?
Lidia K napisał(a):Odpowiedź wkrótce w relacji ale może ktoś wymyśli
napisał(a) sharky » 25.06.2013 15:42
Lidia K napisał(a):Myślałam, że to w jakim kraju zostało zrobione zdjęcie jest już na 100% jasne. .
napisał(a) weldon » 25.06.2013 15:55
sharky napisał(a):Na razie mam jakieś przebłyski czy kulka53 i Lidia K to ta sama osoba?
Powrót do FotoCroClub - dyskusja