napisał(a) walp » 06.06.2013 09:03
napisał(a) Aglaia » 06.06.2013 12:34
napisał(a) razpol » 06.06.2013 12:46
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2013 14:56
napisał(a) DCK » 06.06.2013 14:58
napisał(a) Aglaia » 06.06.2013 15:26
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2013 15:44
napisał(a) Aglaia » 06.06.2013 15:50
Serce w pasy napisał(a):Czyli Kraków?Przekręciłem już tak jak powinno być ale za Chiny nie wiem co to.
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2013 16:00
Aglaia napisał(a):Kraków się zgadza. Jak dam szerszy kadr to nici z zabawy. Ale może to nas jakoś naprowadzi To fragment tego samego obiektu .
napisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2013 16:07
napisał(a) Kiepura » 06.06.2013 17:09
Serce w pasy napisał(a):Nie, chyba też nie.
napisał(a) Aglaia » 06.06.2013 17:14
napisał(a) Kiepura » 06.06.2013 17:32
napisał(a) ACandrzej » 06.06.2013 19:37
napisał(a) Kiepura » 06.06.2013 19:41
Powrót do FotoCroClub - dyskusja