.png)
.png)
SgwdYrEira napisał(a):Ale ta wieżyczka na górnym zdjęciu to chyba nie z tego zamku?
Gościu to Kopernik chyba.
Studnia na pewno z tego zamku.
.png)
.png)
SgwdYrEira napisał(a):Ja tam takiej wieżyczki nie widzę co więcej zegara też nie ani czarnego/ciemnozielonego dachu ze złotymi szlaczkami też nie.
Nie podobny?
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
bonar napisał(a):SgwdYrEira napisał(a):Oddaję kolejkę.
Natomiast wieżyczka wciąż wygląda jakby z innego zamku/ratusza
Przyznaję, sam mam wątpliwości![]()
Mam inne zdjęcia, ale same wnętrza.
Gratuluję spostrzegawczości.
Powrót do FotoCroClub - dyskusja
