Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GDZIE, KTO i CO TO JEST- czyli fotozagadka

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 10.01.2013 22:52

Skoro cisza to może znowu ja... :)

No i kurde zaś te góry.
Ale... tym razem nie o szczyt chodzi lecz o to miejsce.
Jak się ono nazywa i gdzie jest?
Obrazek
Ostatnio edytowano 10.01.2013 22:57 przez Fatamorgana, łącznie edytowano 1 raz
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 10.01.2013 22:52

Fatamorgana napisał(a):Skoro cisza to może znowu ja... :)


Już się obawiam :wink:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 10.01.2013 22:59

Ty się nie obawiaj, Ty zgaduj=szukaj. Dobry jesteś, skoro tamtą stacyjkę wąskotorówki w górach znalazłeś... :) :wink:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 10.01.2013 23:06

Mam tylko pytanie - czemu te zdjęcia takie rozmazane - to są jakieś skany?
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 10.01.2013 23:09

Pierwsze skojarzenie to piekło i Szczeliniec
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2923
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 10.01.2013 23:18

Chyba za wysokie skały jak na Szczeliniec. Już bardziej Adrszpaskie Skały, ale to raczej nie to. Stawiałbym na Europę Zachodnią. Coś mi świta, jakiś wąwóz.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.01.2013 23:19

wąwóz vintgar na Słowenii?
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 10.01.2013 23:21

Też powoli mam wrażenie, że pierwsze skojarzenie nie było dość trafne, ale było :lol:

Teraz próbuję coś dopasować w Dolinie Saalach i znanym Seisenbergklamm w Weissbach - czy tu?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 10.01.2013 23:25

Na razie nic nie trafione.
Odnośnie zdjęć- tak to skany- takie trochę byle jakie. Ale tylko takie mam póki co z dawnych lat, gdy sobie trochę pojeździłem po świecie...Odbitek z albumów raczej tu nie wstawię.
Ściany tego wąwozu mają po 200-300m, także nigdzie u nas nie ma szans na takie scenerie. A Adrśpach by się tam spokojnie schował w 1/4 wysokości. Poza tym, Adrśpach to piaskowce a to jest inna skała całkiem.
Ostatnio edytowano 10.01.2013 23:35 przez Fatamorgana, łącznie edytowano 1 raz
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 10.01.2013 23:33

Wąwóz Lichtensteinklamm - Austria?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 10.01.2013 23:36

Peter- rozwalasz mi prawie wszystkie zagadki i się jeszcze potem dziwisz, że lubię trudniejsze dawać??? 8O :o :twisted: :lol: :wink:
Tak, Lichtensteinklamm, koło Zell am See w Austrii. Jeden z największych tego typu w Europie i najgłębszych.
Twoja kolej.
BRAWO!
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 10.01.2013 23:54

Ok - wrzucę, szukam w starszych zasobach :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2013 00:05

Fatamorgana napisał(a):Peter- rozwalasz mi prawie wszystkie zagadki i się jeszcze potem dziwisz, że lubię trudniejsze dawać??? 8O :o :twisted: :lol: :wink:
Tak, Lichtensteinklamm, koło Zell am See w Austrii. Jeden z największych tego typu w Europie i najgłębszych.
Twoja kolej.
BRAWO!

A ja tak z innej beczki, da się tam dojechać (dojść) zimą?
Jadę tam w poniedziałek i chętnie bym obejrzał ale będę miał ze sobą 6latkę więc nie czy da radę.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8912
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 11.01.2013 00:15

Serce w pasy napisał(a):Jadę tam w poniedziałek


To ja też z innej beczki sobie pozwolę :wink: Masz jakiś sprawdzony namiar na apartament?
Sobie ostatnio wymyśliłam narty w Zell am See :D .
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 11.01.2013 00:23

Dobra wstawcie coś za mnie - muszę trochę popracować - dotarłem do paru starszych fotek, będą nowe zagadki :wink:

Tymczasem oddaję kolejkę
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
GDZIE, KTO i CO TO JEST- czyli fotozagadka - strona 885
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone