napisał(a) walp » 27.11.2012 19:28
napisał(a) Jolanta M » 27.11.2012 19:30
walp napisał(a):Na Warmii i Mazurach jest dość dużo leśnych cmentarzy. Czy to może takie miejsce
napisał(a) crodream » 27.11.2012 19:56
napisał(a) Jolanta M » 27.11.2012 20:05
crodream napisał(a):Wrota Warmii i fragment Traktu Biskupiego na polach pod Bałdami
napisał(a) crodream » 27.11.2012 20:16
napisał(a) walp » 27.11.2012 20:19
napisał(a) crodream » 27.11.2012 20:20
walp napisał(a):Bunkier wojskowy w skansenie w Szymbarku.
napisał(a) walp » 27.11.2012 20:36
napisał(a) crodream » 27.11.2012 20:48
napisał(a) Użytkownik usunięty » 27.11.2012 22:43
napisał(a) weldon » 27.11.2012 22:48
arturac napisał(a):na suficie:)
napisał(a) crodream » 27.11.2012 22:58
weldon napisał(a):arturac napisał(a):na suficie:)No nie wiem. Tam, wyraźnie, jest jakiś świetlik albo i cała latarnia
napisał(a) Użytkownik usunięty » 28.11.2012 12:29
napisał(a) walp » 28.11.2012 12:39
napisał(a) crodream » 28.11.2012 12:45
arturac napisał(a):przeglądam wątek, jestem na 427 stronie zlituje się ktoś i zgadnie
Powrót do FotoCroClub - dyskusja