napisał(a) PETERENZO » 08.11.2012 21:04
papuga007 napisał(a):sory, za cieńki Bolek ze mniepoczekam na inną okazjębawcie się dobrze
napisał(a) papuga007 » 08.11.2012 21:08
napisał(a) PETERENZO » 08.11.2012 21:11
papuga007 napisał(a):zrobione
napisał(a) PETERENZO » 08.11.2012 21:26
napisał(a) maslinka » 08.11.2012 21:57
napisał(a) demi-duox » 08.11.2012 22:01
maslinka napisał(a):Medjugorje?
napisał(a) PETERENZO » 08.11.2012 22:01
napisał(a) demi-duox » 08.11.2012 22:08
napisał(a) maslinka » 08.11.2012 22:11
napisał(a) PETERENZO » 08.11.2012 22:12
demi-duox napisał(a):To jeszcze zdradź co to za szczegół miałeś na myśli?
napisał(a) PETERENZO » 08.11.2012 22:13
napisał(a) maslinka » 08.11.2012 22:14
PETERENZO napisał(a):Zamek w Bojnicach = Słowacja
napisał(a) PETERENZO » 08.11.2012 22:17
maslinka napisał(a):PETERENZO napisał(a):Zamek w Bojnicach = SłowacjaNo jasne Szybko poszło.
napisał(a) maslinka » 08.11.2012 22:20
PETERENZO napisał(a):Sama o nim pisałaś na forum
napisał(a) maslinka » 08.11.2012 22:33
Powrót do FotoCroClub - dyskusja