napisał(a) kemilia » 24.10.2012 11:48
napisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2012 11:49
sharky napisał(a):No to "snowbordowcy" może z tego korzystają?
napisał(a) Arek » 24.10.2012 11:51
napisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2012 11:54
Arek napisał(a):Czy to część najazdu ?
napisał(a) PETERENZO » 24.10.2012 11:55
napisał(a) weldon » 24.10.2012 11:56
Interseal napisał(a):Poniżej zdjęcie jednego segmentu... widać na nim jeszcze moje gumowce...
napisał(a) PETERENZO » 24.10.2012 11:56
napisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2012 12:06
weldon napisał(a):Jak się który wykopyrtnie, to będzie wiadomo do kogo się zwrócić
napisał(a) Arek » 24.10.2012 12:19
napisał(a) PETERENZO » 24.10.2012 12:22
napisał(a) sharky » 24.10.2012 12:26
sharky napisał(a):A przyszło mi jeszcze do głowy, że to może być do masażu, na przykład stóp
napisał(a) PETERENZO » 24.10.2012 12:31
napisał(a) sharky » 24.10.2012 12:36
napisał(a) Vjetar » 24.10.2012 12:36
napisał(a) weldon » 24.10.2012 12:40
Powrót do FotoCroClub - dyskusja