Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie konkretnie kupić winietę

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2017 11:22

Wczoraj zajrzalem na BP - zobaczyłem cennik winiet.
Makabra, ceny o 30 do 60 złotych wyższe, niż normalnie.
Ostatnio edytowano 05.05.2017 11:27 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 3 razy
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 05.05.2017 11:26

Pääkäyttäjä napisał(a):Wczoraj zajrzalem na BP - zobaczyłem cennik winiet.
Makabra, ceny o 30 do 60 złotych wyższe, niż normalnie.

nie polecam też PZM ceny 30% wyższe niż nominał 10 dni na Austrie koszt 38pln w PZM 56.50pln
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2017 11:36

matufa napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):Wczoraj zajrzalem na BP - zobaczyłem cennik winiet.
Makabra, ceny o 30 do 60 złotych wyższe, niż normalnie.

nie polecam też PZM ceny 30% wyższe niż nominał 10 dni na Austrie koszt 38pln w PZM 56.50pln


Spróbuję sfocić cennik widziany na BP... absurdalne mają ceny na BP, jeszczw droższe niż w PZM.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 05.05.2017 11:43

Pääkäyttäjä napisał(a):
Spróbuję sfocić cennik widziany na BP... absurdalne mają ceny na BP, jeszczw droższe niż w PZM.

Ostatnio też taki widziałem na wejściu do BP w Raciborzu, jak zobaczyłem ceny to myślałem że mnie z butów wyrwie :oczko_usmiech: :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2017 11:49

dids76 napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):
Spróbuję sfocić cennik widziany na BP... absurdalne mają ceny na BP, jeszczw droższe niż w PZM.

Ostatnio też taki widziałem na wejściu do BP w Raciborzu, jak zobaczyłem ceny to myślałem że mnie z butów wyrwie :oczko_usmiech: :mrgreen:


Ja zakrztusiłem się wodą a pani za ladą pyta, co mi się stało - odparłem, że ceny sprzedawanych u nich winiet dech odbierają ;)

omg.PNG
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 05.05.2017 15:35

Powtórzę się: winiety w cenie winiet można kupić na https://www.tolltickets.com/
Tak zrobiłem w zeszłym roku. Tydzień czekania, przyszły pocztą przebite w terminach, które mnie interesowały. Po co przepłacać na BP, czy motać się na przejściach i komplikować sobie życie, skoro można sprzed monitora ogarnąć wszystko elegancko :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.05.2017 11:59

algirdas napisał(a):Powtórzę się: winiety w cenie winiet można kupić na https://www.tolltickets.com/
Tak zrobiłem w zeszłym roku. Tydzień czekania, przyszły pocztą przebite w terminach, które mnie interesowały. Po co przepłacać na BP, czy motać się na przejściach i komplikować sobie życie, skoro można sprzed monitora ogarnąć wszystko elegancko :)


Ja to akurat wiem. A za lenistwo się płaci ;-)

DSC_1118.jpg
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 06.05.2017 13:47

O k..wa :) za Słowenię za wyjazd trzeba by zapłacić blisko 180 zł ojapier....:)!!! 30 dniowa niewiele tańsza.
akwarysta6
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 14.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) akwarysta6 » 06.05.2017 20:03

Czechy na tolltickets. Słowacja i Węgry winiety elektroniczne. To jest najlepsze wyjście. W tym roku jadę drugi raz do Czarnogóry i w ten sposób załatwiam sprawę winiet. Winiety kupuje przynajmniej 1 miesiąc wcześniej. Pozdrawiam.
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 06.05.2017 22:27

Witam,

Czy na 1-wszej stacji na czeskiej autostradzie D1, jadąc z Polski, pomiędzy Bohuminem, a Ostrawą (kiedyś Shell teraz Eurooil)

https://www.google.pl/maps/place/Ostraw ... 18.2625243

można kupić winietę na autostrady w Austrii? Jeśli TAK to w jakiej cenie - pytanie dotyczy winiety 10 dniowej.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.05.2017 22:31

sezamek1 napisał(a):Witam,

Czy na 1-wszej stacji na czeskiej autostradzie D1, jadąc z Polski, pomiędzy Bohuminem, a Ostrawą (kiedyś Shell teraz Eurooil)

https://www.google.pl/maps/place/Ostraw ... 18.2625243

można kupić winietę na autostrady w Austrii? Jeśli TAK to w jakiej cenie - pytanie dotyczy winiety 10 dniowej.


Bardzo rzadko je mają, mnie nigdy się tam jej nie udało kupić.
Cena dziesięciodniowej austriackiej w ČR to cca 260~270 Kč.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.05.2017 22:36

sezamek1 napisał(a):Witam,

Czy na 1-wszej stacji na czeskiej autostradzie D1, jadąc z Polski, pomiędzy Bohuminem, a Ostrawą (kiedyś Shell teraz Eurooil)

https://www.google.pl/maps/place/Ostraw ... 18.2625243

można kupić winietę na autostrady w Austrii? Jeśli TAK to w jakiej cenie - pytanie dotyczy winiety 10 dniowej.


Jezusie kochany..... Podałeś zawód - urzędnik..... Chyba dla tego mamy taki ropiździel w tym kraju.... Pozdrawiam :?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 06.05.2017 22:47

miro78 napisał(a):Jezusie kochany..... Podałeś zawód - urzędnik..... Chyba dla tego mamy taki ropiździel w tym kraju.... Pozdrawiam :?

Cóż to ma wspólnego z pytaniem o zakup winiety w Czechach :?: :?
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 06.05.2017 22:59

Pääkäyttäjä napisał(a):
sezamek1 napisał(a):Witam,

Czy na 1-wszej stacji na czeskiej autostradzie D1, jadąc z Polski, pomiędzy Bohuminem, a Ostrawą (kiedyś Shell teraz Eurooil)

https://www.google.pl/maps/place/Ostraw ... 18.2625243

można kupić winietę na autostrady w Austrii? Jeśli TAK to w jakiej cenie - pytanie dotyczy winiety 10 dniowej.


Bardzo rzadko je mają, mnie nigdy się tam jej nie udało kupić.
Cena dziesięciodniowej austriackiej w ČR to cca 260~270 Kč.


Pääkäyttäjä, dziękuję bardzo za odp.

Natomiast kolega miro78 ma widocznie jakiś deficyt - nie będę wnikał jaki i wylewa swoje gorzkie żale na forum. Niektórzy użytkownicy na zadane pytania reagują wylaniem niewybrednych komentarzy i szeroko rozumianego szamba. Uważają się za mędrców tego forum i zadane pytanie im ubliża. Nie chcesz nie odpowiadaj i powstrzymaj się od głupowatych komentarzy, które niczego nie wnoszą poza niepotrzebnymi emocjami.
Ostatnio edytowano 06.05.2017 23:51 przez sezamek1, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2017 23:01

miro78 napisał(a):
sezamek1 napisał(a):Witam,

Czy na 1-wszej stacji na czeskiej autostradzie D1, jadąc z Polski, pomiędzy Bohuminem, a Ostrawą (kiedyś Shell teraz Eurooil)

https://www.google.pl/maps/place/Ostraw ... 18.2625243

można kupić winietę na autostrady w Austrii? Jeśli TAK to w jakiej cenie - pytanie dotyczy winiety 10 dniowej.


Jezusie kochany..... Podałeś zawód - urzędnik..... Chyba dla tego mamy taki ropiździel w tym kraju.... Pozdrawiam :?

Przyszło o poście powiadomienie ... otrzymujesz ostrzeżenie :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie konkretnie kupić winietę - strona 100
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone