Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie blisko Dubrownika?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006
Gdzie blisko Dubrownika?

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 27.03.2012 19:00

Jako że zaszalałam i mało zastanawiając się w przypływie euforii i obaw że wykupią dokonałam rezerwacji lotu do Dubrownika.I tu dylemat - zwracam się kochani z prosbą - gdzie szukać kwater? w samym Dubrowniku chyba nie za bardzo,czy niedaleko znajdę fajne miejsce, do którego będę w stanie dotrzeć z lotniska?
Z góry dziękuję za pomoc
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 27.03.2012 19:47

Ktoś Cię oszukał :!: W Dubrovniku nie ma lotniska :!:

To jest tak jak się starszych nie słucha :lol:

:wink:

Może wolicie coś bliżej lotniska niż Dubrovnik a żeby klapy posłuchać to skuterek albo taxi i do Dubrovnika :?:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 27.03.2012 19:55

Spróbuj może tutaj :D :papa:
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 27.03.2012 20:00

[quote="Rysio"]Ktoś Cię oszukał :!: W Dubrovniku nie ma lotniska :!:


quote]

jak to nie ma lotniska?
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 27.03.2012 20:35

wojan napisał(a):Spróbuj może tutaj :D :papa:

o jak dużo informacji... :D właśnie czytam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 27.03.2012 20:49

onka37 napisał(a):
Rysio napisał(a):Ktoś Cię oszukał :!: W Dubrovniku nie ma lotniska :!:




jak to nie ma lotniska?


No normalnie nie ma :D Lotnisko jest pomiędzy Cilipi a Konavle, czyli jakieś 30 km za Dubrovnikiem :D
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 27.03.2012 21:08

Rysio napisał(a):
onka37 napisał(a):
Rysio napisał(a):Ktoś Cię oszukał :!: W Dubrovniku nie ma lotniska :!:




jak to nie ma lotniska?


No normalnie nie ma :D Lotnisko jest pomiędzy Cilipi a Konavle, czyli jakieś 30 km za Dubrovnikiem :D

no nie bądzmy drobiazgowi aż tak....... :D Dubrovnik Cilipi, Konvale nieważne.... bilety kupione :D
to już rozumiem dlaczego tak piękne zdjęcia z Cavtat i okolic :oops: a w pierwszej chwili nie zajarzyłam, no cóż blondynce trzeba wybaczyć.....
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.03.2012 09:32

onka37 napisał(a):no nie bądzmy drobiazgowi aż tak....... :D Dubrovnik Cilipi, Konvale nieważne....


Nie wiedziałem że taka hardkorówa jesteś. Co zrobisz jak autobusu ani taxi nie będzie :D :wink:
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 28.03.2012 10:07

my byliśmy w Slano....cicho, spokojnie i kwater wolnych dużo...polecam
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 28.03.2012 14:47

Rysio napisał(a):
onka37 napisał(a):no nie bądzmy drobiazgowi aż tak....... :D Dubrovnik Cilipi, Konvale nieważne....


Nie wiedziałem że taka hardkorówa jesteś. Co zrobisz jak autobusu ani taxi nie będzie :D :wink:

Ale sie nabijasz z koleżanki.....
muszę tak znaleźć żeby było dobrze :D
bahrij
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bahrij » 28.03.2012 15:09

Spróbuj tutaj http://www.apartmans-erminia.com/indexeng.html Apartamenty pełny wypas. Rozmawaiłem z właścicielem p. Vlaho Brciciem w ub. roku i jeżeli jest taka potrzeba to przywozi z lotniska Dubrovnik - Cilipi. Jego córka pracowała na lotnisku wiele lat. Nie wiem czy pobiera opłatę za przywóz z lotniska, ale wszystko do dogadania, a jeżeli to zapewne mniej niż taksówka
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 28.03.2012 20:40

bahrij napisał(a):Spróbuj tutaj http://www.apartmans-erminia.com/indexeng.html Apartamenty pełny wypas. Rozmawaiłem z właścicielem p. Vlaho Brciciem w ub. roku i jeżeli jest taka potrzeba to przywozi z lotniska Dubrovnik - Cilipi. Jego córka pracowała na lotnisku wiele lat. Nie wiem czy pobiera opłatę za przywóz z lotniska, ale wszystko do dogadania, a jeżeli to zapewne mniej niż taksówka

Dzięki, moźe wezmę pod uwagę, choć nie ukrywam, że wolałabym coś bliżej morza.....
saszka13
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) saszka13 » 30.03.2012 08:01

Witam Was serdecznie na forum, to jest mój pierwszy post. Mam problem i liczę na to, że ktoś mi pomoże.. otóż mamy zarezerwowany już apartament dla 7 osób i wpłaconą zaliczkę ale adres mamy tak dziwny, że nie wiem czy to Stanici czy Omis czy Celine. Pisalam do wlasciciela 2 dni temu ale jeszcze nie mam odpowiedzi i zaczynam się martwić czy wszystko z tym w porządku. Podam linka http://www.domy-letniskowe.com/domy_let ... j_nr=46994 jedziemy tam z dziećmi i mam obawy. Szybko wplaciliśmy zaliczkę po obejrzeniu zdjęć a potem zaczęlam dopiero szukać gdzie to jest.. to jest nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i chcielibyśmy, żeby wszystko było ok dlatego proszę o pomoc, może ktoś tam był? mam adres i też mogę podać
Kopinova 24
Zavode Celina
21310 Zavode Omis
tylko jak szukam z Celina ul Kopinova to nie ma takiej
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 30.03.2012 09:03

To jest m. Ćelina ul. Kapinovo......tylko nie wiem czy będziecie zadowoleni z odległości do morza bo z tego co widzę to w lini prostej ok.200m, ale idąc uliczkami może być ponad >1km...pzdr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107690
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.03.2012 10:15

saszka13 napisał(a): szukam z Celina ul Kopinova to nie ma takiej


Kliknij w linku "pokaż mapę" i powiększ - ulica jest :idea:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone