Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie blisko Dubrownika?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasia_1982
Croentuzjasta
Posty: 149
Dołączył(a): 07.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia_1982 » 05.05.2012 22:45

Podpinam się pod temat-my w tym roku też samolotem :) Narazie szukam kwatery na sierpień ...
ryan_ab
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryan_ab » 05.05.2012 23:18

onka37 napisał(a):
ryan_ab napisał(a):http://www.dubrovnik-online.com/house_petrali/

tutaj masz po 50euro w sezonie, ale nadal szukam :P

ja też na razie szukam czegoś tańszego


Onka,
W innym watku ktos podal namiary na te noclegi - 25e
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=7312&ObjektID=35658
To jest Orebic, czyli kawałek od lotniska, ale z Dubrovnika jedzie autobus (koszt ponizej 100kun za osobe). Orientowałem sie mniej wiece juz, wyjezdza o 14:15 i 15:00 z Dubrovnika i około 2-3h jedzie na miejsce.
Poczytaj o tamtych rejonach, bo podobno ta wyspa Korcula (15min promem od Orebic) jest przepiekna, a samo miasteczko nazywane małym dubrovnikiem.


Wogóle wejdz na tej stronie w ten link, wybierz regin dubrovnik (na tej mapie) i zobacz te apartamenty - niewiem na ile to jest aktualne wszystko, ale ceny naprawde spoko! widze nawet po 10e za osobe:) Jest kontakt to pisz maile, dzwon i zalatwiaj! i daj oczywiscie znac:)

Pozdrawiam!
ryan_ab
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryan_ab » 05.05.2012 23:33

http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=1651&ObjektID=37815
Jest za 16euro! Nie ma klimy, ale czego wiecej nam trzeba? 300m do morza, piszcie tam:) i dajcie znac jak bylo bo my tam na wrzesien dopiero szukamy
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 06.05.2012 06:44

A po co na wrzesień szukać,jedziesz i wybierasz co Ci pasuje.
ryan_ab
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryan_ab » 06.05.2012 09:18

mireks napisał(a):A po co na wrzesień szukać,jedziesz i wybierasz co Ci pasuje.


Lecimy samolotem, więc nie jestesmy tak mobilni jak rok temu autem.
Chcialbym chociaz na tydzien miec nocleg zaklepany, a potem poszukac w jakims innym miejscu na druga czesc urlopu :)
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 06.05.2012 11:58

Sam Dubrovnik jeśli chodzi o plaże to chyba taki sobie jest?
Co polecacie blisko miasta ale z ładną plażą?
tomek 10010
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 22.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek 10010 » 12.05.2012 17:12

witam mogę wszystkim polecić miejscowość Zaton mała miejscowość i blisko do Dubrownika a tutaj macie adres do gościa u którego można wynająć fajny apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl mieszkałem już u niego i w tym roku znowu mam rezerwacje na sierpień
ryan_ab
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryan_ab » 12.05.2012 21:37

Nie umiem znaleźć jego strony na necie, jak masz to podaj ze zdjeciami cos:) I powiedz jak cenowo to wyglada, my szukamy dla 2 osób. Ty byles w ile? Jaki standart, daleko od plazy? Bo jestesmy bez samochodu w tym roku:)

Dzieki!
tomek 10010
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 22.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek 10010 » 12.05.2012 22:08

napisz na ten adres który podałem on ci przyśle fotki apartamentu a co do ceny musisz uzgodnić z Marinem a do morza jest jakieś 500m apartamenty są ładne z tarasami i klimą standard jest bardzo dobry to jest nowy dom dwa lata temu byłem pierwszym gościem .
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Gdzie blisko Dubrownika? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone