Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie zapłacony mandat .

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
twardy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2007
Nie zapłacony mandat .

Nieprzeczytany postnapisał(a) twardy » 29.08.2008 04:26

Witam .
Pojechaliśmy z rodziną zwiedzić coloseum w Puli i zatrzymaliśmy się na parkingu przy porcie . Po powrocie znależliśmy mandat za nieopłacenie parkingu 80 kun :( Parkingu nie opłaciliśmy bo po prostu nie wiedzieliśmy że jest to parking płatny , no trudno 80 kun to nie majątek myślimy i pojechaliśmy dalej z myśla że póżniej zapłacimy mandat na poczcie.
Fakt jest taki że nie zapłaciłem na miejscu , zapomnieliśmy po prostu i teraz nie wiem jak to zrobić i co mi grozi za nie zapłacenie. Poradzcie proszę co robić.
pozdrav.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 29.08.2008 06:53

Parking płatny jest oznaczony(niebiske linie na asfalcie)
Nic się nie martw, ja też nie płace mandaty i jeszcze żyje .

:wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 29.08.2008 07:14

twardy napisał(a):Witam .
Pojechaliśmy z rodziną zwiedzić coloseum w Puli i zatrzymaliśmy się na parkingu przy porcie . Po powrocie znależliśmy mandat za nieopłacenie parkingu 80 kun :( Parkingu nie opłaciliśmy bo po prostu nie wiedzieliśmy że jest to parking płatny , no trudno 80 kun to nie majątek myślimy i pojechaliśmy dalej z myśla że póżniej zapłacimy mandat na poczcie.
Fakt jest taki że nie zapłaciłem na miejscu , zapomnieliśmy po prostu i teraz nie wiem jak to zrobić i co mi grozi za nie zapłacenie. Poradzcie proszę co robić.
pozdrav.



Facet, nie ściemniaj, że zapomniałeś zapłacić. Brak odwagi osobistej.
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 29.08.2008 09:23

Temat mandatów już był nie raz. Zachowaj na pamiątkę razem ze zdjęciami. Nic ci nie grozi :-)
twardy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twardy » 29.08.2008 20:48

Mieliśmy zapłacić ale że mandat dostałem 3 dni przed powrotem do domu a mieszkaliśmy w małej wiosce Barbarica (jakoś tak) to odłożyliśmy to na póżniej. A póżniej trzeba było sie pakowaći w ostatni dzień zabraliśmy na stopa studentów z Warszawy (których pozdrawiam) no i póżniej korek na autostradzie i coraz ciemniejsze niebo ......
Fakt jest taki że nie zapłaciłem :oops:
Pozdrawiam wszystkich i dzięki za odpowiedzi :wink:
mirnie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirnie » 29.08.2008 20:54

tu masz nr konta 50102055581111158153800022

może byc pln.
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 29.08.2008 21:16

Mirko dobrze prawi, tak zrób.

pozdrav :papa: :hut:
twardy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 11.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twardy » 29.08.2008 21:29

mirnie a co to za konto :?:
Zrobię tak jak radzi Crokulski zachowam na pamiatke bilecik , a swoja droga o niebieskich liniach które oznaczaja parking płatny nie słyszałem. :P
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 29.08.2008 22:15

...............jak to wytłumaczyć...........jak wjeżdżamy do Puli i na ostatnim skrzyżowaniu widzimy już po lewej amfiteatr skręcamy w prawo w jednokierunkową dojeżdżamy do takich torów kolejowych i musimy skręcić wprawo na parking cały dzień 30 kn..a ja postawiłem samochód na wprost przed tymi właśnie torami jak inni tubylcy i ani opłaty parkingowej ani Reklamy straży miejskiej
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 29.08.2008 23:26

no właśnie, też tam stałem bez opłaty :wink:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone