Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.02.2018 20:48

wieczór jeszcze całkiem młody ale idziemy do apartmana :? wszyscy chyba czują, że to już prawie koniec...mnie cholernie nosi :roll: aparat w łapę, w drugą butelka Graševiny :mrgreen: statyw i na plażę...i nie tylko... 8O

jak słusznie zauważyła kiedyś Kapitańska, ostrość może delikatnie uciekać tu i ówdzie :lool:

Obrazek

takie Igrane lubię chyba najbardziej :hearts: z daleka...pięknie wygląda z tej naszej plaży 8)

Obrazek

ktoś chyba oglądał film o facetach w łódce...nawet nie zauważyłem kiedy przemknęła :lol: przed obiektywem :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

plaża wyjątkowo spokojna, chociaż w ciągu dnia bez problemu można się rozłożyć nawet sporą ekipą 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

czas się przenieść, wystarczy tego Igrane...kierunek centrum :mrgreen: a to oznacza, że wina było mało :roll:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

po powrocie spotykam naszego gospodarza, siedzącego przy stole przed jego apartmanem...proponuje wino, domače :wink: które uwielbiam, mimo, że jestem raczej piwny :mrgreen: na stole ląduje też chleb, oliwa i te małe słone rybki :hearts: no przecież nie odmówię :boss: siedzimy tak z godzinę i gadamy trochę po polsku, trochę po chorwacku, trochę po niemiecku i trochę po angielsku...wino ułatwia rozmowy :D i o dziwo Vjekoslav sam zaczyna temat wojny, jeden jedyny temat, którego nie tykam w Chorwacji, a który w sumie bardzo mnie interesuje...więc słucham tej opowieści zapijając rybki winem...zdjęcie żadne niestety nie powstało...nie umiem...

kiedy przedzieram się z kuchni przez balkon do sypialni :mrgreen: popieprzony ten nasz apartman w rozkładzie trochę jest...ale bardzo go lubimy :hearts: moją uwagę zwraca...o ile jeszcze cokolwiek może ją zwrócić tego wieczoru :roll: niespotykany o tej porze ruch w porcie...to nasz Felun odbywa jakieś nocne manewry 8O

Obrazek

z łapy...czas, nie pamiętam, długi :devil:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i popłynął...nie wiedziałem, że można tak szybko statyw rozłożyć 8O i złapać ostrość :mrgreen: i dziękuję sąsiadom z Czech, że nie włączyli światła na balkonie :evil: jak ich poprzednicy, rok temu...siedzę sobie, długi czas naświetlania a tu nagle JEB, żarówa 8O :evil:

Obrazek

cdn...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.02.2018 21:10

czas się przenieść, wystarczy tego Igrane...kierunek centrum :mrgreen: a to oznacza, że wina było mało :roll:

Wina mało????? Trzeba szybko wskoczyć na cycatą Queen, tam wszystkiego może zabraknąć ale nie wina :roll:
Muszę powiedzieć że tym zdjęciem
452916db002d578a5a7b4502.jpg

rozłożyłeś mnie na łopatki :hearts: Ono jest piękne :hearts: Właśnie takie lubię
a cokolwiek miewam styczności z fotografią
Rozmowy obcojęzyczne...
Wiesz, mam Załogantkę. Ona była słaba z angielskiego w szkole. Bardzo słaba. I ostatnio poszła na dyskotekę z klasowym prymusem z angielskiego. I ten prymus nie odezwał się ani słowem a moja Załogantka.... Biegły angielski :mrgreen: Zero gramatyki, Kali mieć, ale rozmawiała z obcokrajowcami bez problemu. Podróże kształcą....
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.02.2018 21:23

beatabm napisał(a):
czas się przenieść, wystarczy tego Igrane...kierunek centrum :mrgreen: a to oznacza, że wina było mało :roll:

Wina mało????? Trzeba szybko wskoczyć na cycatą Queen, tam wszystkiego może zabraknąć ale nie wina :roll:
Muszę powiedzieć że tym zdjęciem
452916db002d578a5a7b4502.jpg

rozłożyłeś mnie na łopatki :hearts: Ono jest piękne :hearts: Właśnie takie lubię
a cokolwiek miewam styczności z fotografią
Rozmowy obcojęzyczne...
Wiesz, mam Załogantkę. Ona była słaba z angielskiego w szkole. Bardzo słaba. I ostatnio poszła na dyskotekę z klasowym prymusem z angielskiego. I ten prymus nie odezwał się ani słowem a moja Załogantka.... Biegły angielski :mrgreen: Zero gramatyki, Kali mieć, ale rozmawiała z obcokrajowcami bez problemu. Podróże kształcą....


też conieco miewam :mrgreen: ale cholernie miło to słyszeć 8O tym bardziej, że wszystkie moje zdjęcia są prosto z puchy, zero obróbki...lubię świat taki, jaki widzę 8) a pucha ma już 12 lat i lekko niedomaga :roll: gramatyką się nie przejmuję...po co, jestem na wakacjach :hut: gadam i tyle, jeszcze się nie zdarzyło, żebym poległ :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.02.2018 20:19

Na tym zdjęciu widać ile wina "pękło"... :mrgreen: :oczko_usmiech: :wink: :papa:
słoma79 napisał(a):
f9b9e4910000b8315a7b4586.jpg

Rzeczywistość lekko się rozmyła :D
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 08.02.2018 20:43

agata26061 napisał(a):Na tym zdjęciu widać ile wina "pękło"... :mrgreen: :oczko_usmiech: :wink: :papa:
słoma79 napisał(a):
f9b9e4910000b8315a7b4586.jpg

Rzeczywistość lekko się rozmyła :D


EKG wzorowe :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.02.2018 20:57

słoma79 napisał(a):EKG wzorowe :mrgreen:

To prawda, równiutkie EKG ;)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.02.2018 19:42

Ostatni 8O dzień przywitał nas raczej niespodziewanie...niepogodą :wink: wiecie, po dwóch tygodniach totalnej lampy kilka chmurek i wiatr mogą negatywnie wpłynąć na psychikę :roll: ale przynajmniej jest okazja żeby poleniuchować :oczko_usmiech:

Obrazek
takie tam z łóżka :hearts:

zapraszam, na ostatni dzień w Živo :la:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.02.2018 20:00

To jest niepogoda??? 8O 8O 8O
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.02.2018 20:01

beatabm napisał(a):To jest niepogoda??? 8O 8O 8O


no 8)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.02.2018 20:22

beatabm napisał(a):To jest niepogoda??? 8O 8O 8O


a widziałaś kiedyś wybuchające wulkany w Cro 8O :roll:

Obrazek

mnie jeden rano obudził :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.02.2018 20:23

Ty się pewnie nacycałeś, coś w aparacie poprzestawiałeś i ...masz wulkany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 09.02.2018 20:31

beatabm napisał(a):Ty się pewnie nacycałeś, coś w aparacie poprzestawiałeś i ...masz wulkany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ordżinalny jest :sm:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 10.02.2018 19:15

po śniadaniu pogoda mocno się zmieniła...wyszło słońce i zaczęło ostro wiać :?
ale kolory za to wypiękniały :hearts:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wink: cdn...
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.02.2018 12:21

Powiało 8O Rozbujało 8O 8O 8O
Pięknie :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 11.02.2018 13:46

popołudniu pogoda lekko się ogarnęła :wink: więc idziemy...najpierw do sąsiadów...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cdn...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone