Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.01.2018 01:02

gusia-s napisał(a):Dotarli, tylko że teraz muszą sprowadzić Eli do obozu i dopiero ponownie ruszą w górę ... to kolejne godziny niestety :(
to co zrobili i tak jest nadludzkie...jeżeli jeszcze uda im się jutro wrócić po Tomka...nie mam słów
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.01.2018 01:10

"00:05
"Urubko i Bielecki mają zostać zabrani wraz z Revol do Skardu. Uratowanie Mackiewicza nie jest niestety możłiwe"
8O
noemi_s
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 19.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) noemi_s » 28.01.2018 01:10

Nie wrócą po Tomka. Na facebookowej stronie Ludovica Giambiasi pojawiła się informacja, że ze względu na pogodę i ogromne ryzyko nie są w stanie pomóc Tomkowi. Po sprowadzeniu Eli do bazy cała piątka ma być jutro ewakuowana helikopterem :(.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.01.2018 01:46

Oby to nie był koniec...
Załączniki:
tmp_23942-Screenshot_2018-01-28-00-35-48-141281988.png
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 28.01.2018 02:27

Obawiam się , że jednak koniec :?
zumila
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 28.01.2018 16:28

Tomek został tam gdzie miał serce.
Modlę się za jego rodzinę, oni zostali tu..
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 29.01.2018 16:46

Tomek został w miejscu, które kochał, robiąc to co kochał...jeżeli ktoś nie widział polecam



widzę, że trochę nas, śledzących akcję było :papa:

myślę, że po tym co zrobiła ekipa z K2 to pierwsze zimowe wejście bardzo im się należy...trzymam kciuki 8)

pora wrócić do relacji...
cdn...
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 29.01.2018 17:03

Velika Duba druga szansa...część druga :mrgreen:

Rok temu przy pierwszej wizycie, bardzo się na tej plaży zawiodłem, więc żeby opinia była bardziej obiektywna, tym razem poszedłem się przejść trochę dalej niż wtedy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z tej strony nawet daje radę 8O tylko to już jakby nie sama VD tylko zatoczki obok...idę w drugą stronę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z tej perspektywy wygląda całkiem, całkiem i może nawet conieco urywać :oczko_usmiech: i byłoby idealnie gdyby nie to co jest pomiędzy tymi dwoma spojrzeniami...
niektóre śmieci mam wrażenie, że widziałem w zeszłym roku, cena za godzinę parkowania wzrosła dwukrotnie, a w beach barze Dubai :mrgreen: :roll: panie z naszego sanepidu spędziłyby dużo czasu :mrgreen: czy warto...tak, raz i wystarczy...kolejna szansa zmarnowana :? ale to moje, właściwie nasze zdanie bo nikomu z naszej 3 plaża przypadła do gustu 8O
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.01.2018 17:06

Z góry pośród zieleni prezentuje się bardzo ładnie. jednak jeśli są śmieci - nasza noga tam nie postanie :oczko_usmiech:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 30.01.2018 19:07

beatabm napisał(a):Z góry pośród zieleni prezentuje się bardzo ładnie. jednak jeśli są śmieci - nasza noga tam nie postanie :oczko_usmiech:


moja już więcej na pewno :mrgreen:

po dwóch kąpielach zarządzamy odwrót, dzień jeszcze młody, pogoda aż za piękna...zostawiamy samochód na parkingu naszego apartmana i po szybkim uzupełnieniu składników mineralnych...a właściwie piwnych a nie mineralnych ruszamy w kierunku Igrane, w końcu w tym roku jeszcze nie byliśmy, a obiad gdzieś zjeść trzeba :oczko_usmiech:

Obrazek

Obrazek

po drodze mijamy kilka większych lub mniejszych plaż ukrytych gdzieś daleko w dole, ale nikomu nie chce się nawet sprawdzać jak wyglądają z bliska...za gorąco :mrgreen:
Igrane znamy z zeszłego roku, więc za bardzo nie interesuje nas zwiedzanie miasteczka, zaszywamy się w jednej z przyportowych knajpek 8) w miłym cieniu :D

Obrazek

i wciągamy obiad zapijając go pysznym,zimnym Karlovačko :coool:

w drodze powrotnej kilka rzutów oka na okolice...zaznaczam...NAJBLIŻSZE :lool:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w drodze powrotnej wyłapujemy dobrze zamaskowanego cromaniaka :papa:

Obrazek

wracamy na naszą wioskę kompletnie wyczerpani i zgodnie postanawiamy zaczekać w apartmanie przy szumie klimatyzacji na resztę ekipy, która od rana podbija sąsiednie tereny BiH :hut:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 31.01.2018 16:29

Te najbliższe okolice wyglądają....hmmmmm.....dziwnie? 8O :mrgreen:
Kwiatowy dzień w knajpce zdecydowanie mnie urzekł :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.01.2018 21:02

beatabm napisał(a):Te najbliższe okolice wyglądają....hmmmmm.....dziwnie? 8O :mrgreen:
Kwiatowy dzień w knajpce zdecydowanie mnie urzekł :wink:


mnie urzekają właśnie takie dziwne okolice :oczko_usmiech: lubię takie klimaty...opuszczone miejsca, podziemia, bunkry i sztolnie :mrgreen: kwiatek był dla umilenia odcinka...

...zresztą coraz trudniej mi je pisać, do wyjazdu zostały tylko dwa 8O dni...ten będzie przedostatni, dzień, nie odcinek 8) postaram się ciągnąć temat jak tylko się da...nie chcę wracać do domu :lool:
...zwiedzania wystarczy, ostatnie dwa lub trzy dni to plaża, spacery i Karlovačko :hearts:

w tym odcinku popatrzymy na oliwki, słońce i port...zobaczymy też co słychać pod Etną 8) :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 31.01.2018 21:05

słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):Te najbliższe okolice wyglądają....hmmmmm.....dziwnie? 8O :mrgreen:
Kwiatowy dzień w knajpce zdecydowanie mnie urzekł :wink:


mnie urzekają właśnie takie dziwne okolice :oczko_usmiech: lubię takie klimaty...opuszczone miejsca, podziemia, bunkry i sztolnie :mrgreen: kwiatek był dla umilenia odcinka...

...zresztą coraz trudniej mi je pisać, do wyjazdu zostały tylko dwa 8O dni...ten będzie przedostatni, dzień, nie odcinek 8) postaram się ciągnąć temat jak tylko się da...nie chcę wracać do domu :lool:
...zwiedzania wystarczy, ostatnie dwa lub trzy dni to plaża, spacery i Karlovačko :hearts:

w tym odcinku popatrzymy na oliwki, słońce i port...zobaczymy też co słychać pod Etną 8) :lol:

Porządnego Cyca byś zapodał anie tylko piwsko i piwsko :roll:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.01.2018 21:13

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):Te najbliższe okolice wyglądają....hmmmmm.....dziwnie? 8O :mrgreen:
Kwiatowy dzień w knajpce zdecydowanie mnie urzekł :wink:


mnie urzekają właśnie takie dziwne okolice :oczko_usmiech: lubię takie klimaty...opuszczone miejsca, podziemia, bunkry i sztolnie :mrgreen: kwiatek był dla umilenia odcinka...

...zresztą coraz trudniej mi je pisać, do wyjazdu zostały tylko dwa 8O dni...ten będzie przedostatni, dzień, nie odcinek 8) postaram się ciągnąć temat jak tylko się da...nie chcę wracać do domu :lool:
...zwiedzania wystarczy, ostatnie dwa lub trzy dni to plaża, spacery i Karlovačko :hearts:

w tym odcinku popatrzymy na oliwki, słońce i port...zobaczymy też co słychać pod Etną 8) :lol:

Porządnego Cyca byś zapodał anie tylko piwsko i piwsko :roll:


porządny cyc już był...bywał też kiedy gospodarz wpadał z wizytą...przynosił te małe, słone rybki z oliwą i butelkę własnej roboty cyca...ale jakoś żadne zdjęcie wtedy nie powstało :roll:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.01.2018 21:49

dobra...nie ma co odwlekać tego, co i tak nieuniknione...

Krilo jest tak szybkie, że jest wszędzie :lol:

Obrazek

dużo ciekawsza jest nasza :mrgreen: oliwka i cytryna na balkonie i to co można przez nie zobaczyć 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cdn...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone